Štítky článku: •  

Přistěhovalecká vlna se dá zastavit do roka a do dne

Kdyby některý evropský politik kandidoval s programem, že do roka zastaví příliv imigrantů do Evropy, všichni by ho zde označili za blázna. Jenže přesně to se už v civilizované zemi západní civilizace stalo. Jeden politik to navrhl, lidé ho zvolili a za rok do země nepřišel ani jeden nelegální imigrant.

Jednoduché a odzkoušené:

tony-abbott-official.jpg (13,210 kiB)
Prime minister Tony Abbott

Australský opoziční politik Tony Abbott v roce 2013 navrhl program „Zastavme lodi“. V září 2013 vyhrál Abbott volby a stal se australským premiérem. Prosadil operaci „Suverénní hranice“ a od začátku roku 2015 nepřistála v Austrálii ani jediná loď s nelegálními imigranty. Přitom v roce 2013 se jich doplavilo více než 20 tisíc a kromě toho se jich hodně utopilo na moři při pokusech dostat se do Austrálie.

Jak se to Abbottovi podařilo? Vojenské ná­moř­nic­tvo zastavilo každou loď s přistěhovalci, která směřovala do Austrálie. Pokud neuposlechla a ne­o­to­či­la se sama, přivázali ji a odtáhli k indonéskému pobřeží.

Pokud náhodou nějaký nelegální imigrant pronikl až do Austrálie, byl převezen do azylového tábora na ostrově Nauru nebo na ostrově Papua Nová Guinea. Tam čekal na vyřízení azylové procedury. Pokud nebyl azyl poskytnut, byl dopraven do země původu. [Nebyl vyřízen ani jednomu z ilegálních běženců. Pozn. red.]

Přistěhovalci také dostali možnost přesídlení do Kambodže, i s finančním příspěvkem na začátek jejich života v této zemi.

Velitel operace „Suverénní hranice“ generál Angus Campbell natočil video, které australská vláda umístila na Youtube. Toto video má název „NO WAY“. Cambell v něm natvrdo říká, že pokud se někdo pokusí dostat do Austrálie nelegálně na lodi, Austrálie se nikdy nestane jeho domovem. A vysvětluje lidem, co přesně jeho vojenské lodě udělají.

Pašeráci lidí to ještě necelý rok zkoušeli, ale pak pochopili, že byznys skončil. A pochopili to i nelegální imigranti. V roce 2015 nepřistála v Austrálii ani jediná pašerácká loď ob­chod­ní­ků s lidmi.

Austrálie není xenofobní a fašistická země. Nadále přijímá přistěhovalce, ale vybírá si, kolik a jakých lidí chce ročně přijmout.

Nemohli bychom to v Evropské unii udělat stejně? Proč bychom měli podporovat pašeráky lidí a jejich nelegální byznys v objemu několika miliard eur ročně? Proč bychom měli dále finančně pod­po­ro­vat Islámský stát, který od pašeráků lidí vybírá výpalné až do výše 50 procent jejich příjmů?

Ne, neměli bychom být lhostejní k lidem, které Islámský stát vraždí a vyhání z jejich domovů. Měli bychom jim posílat humanitární pomoc. Měli bychom vůči islámskému kalifátu tvrdě vystoupit, a když bude třeba, tak i vojensky. Ale neměli bychom být hloupí a dělat to, co dosud. Tedy přesně to, co Islámskému státu nejvíce vyhovuje.

Problém s nelegálními imigranty se dá rychle a civilizovaně vyřešit. Jen je třeba se poučit od těch, kteří to opravdu vyřešili. A neposlouchat řeči pseudo-lidsko-právních aktivistů, kteří mají plná ústa frází, ale ještě nikdy žádný problém nevyřešili.

Kromě problému, jak dostat z EU další granty na vlastní projekty.

K tématu nový článek: Hlasité ne mediální manipulaci a vydírání!!! 4. 9. 2015

Ignác Milan Krajniak, http://www.konzervativnyvyber.sk/

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 79 613 × | Prestiž Q1: 42,77

+538 plus Známkuj článek minus –15

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 20 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.
džiri-německy

Historie pohybu obyvatelstva na Zemi je docela dobře známá, ale vyloženě neadvekátně požadovat plnění podmínek života v nových zemích je trestní vzhledem k právním a zakořeněným normám života pro původní obyvatelé.
Slyšel jsem dost názorů o pomoci utečencům (naším)"ale".
-V cizí zemi nepožadovali nikdy práv odkud pocházeli a přispůsobili se právním poměrům v hostitelské zemi.
-Slabý jedinci se zapojovali do konfliktů se zákonem dané země, ale nakonec stály před soudem a byli potrestány.
V současném období je to přímo naopak.
Společnost, která má chránit vlastní občany nás nutí!!! abychom byli shovíváný k migrantům, to může doporučovat naprostý ignorant života Evropanů (i když dost evropských států má na svědomí okupaci_kolonializaci arabských zemí.
Všichni jsme si mysleli, že pádem komunizmu dojde ke svobodě, opak je pravdou a kdo pořád mele, že to není pravda, ať přestane žvanit, ale pomyslet na důsledky, a ty jsou zde.
Byli hranice, ale ty nás chránili i před ISIS a podobným nebezpečím (ISIS před pádem komunizmu neexistovala- kde se vydloubla?, kdo za nimi stojí a vyzbrujuje je, dodává jím techniku, že by Irák (zůstala tam veškerá výzbroj USA po porážce Sadáma, nebo Irán).
Otázek je nesčetně a jenom budoucnost nám možná řekně více, ale i to je pofidérní (okolnosti a důsledky II.světové války ještě v plném rozsahu neznáme- a kdo je asi tají).

PeTaX

Škoda, že příspěvek je patrně do češtiny přeložen pomocí translate.google a je téměř nesrozumitelný. Obsah si lze spíše jen domýšlet. Ale pokud jsem pochopil správně obsah, víceméně souhlasím.

Sagar

Už to začalo tím,že děvčata v německu nemají chodit do školy v sukních a šortkách,aby nedráždili...do roka je donutí nosit burky aby nedráždili

PeTaX

Jistě. A požadavky budou gradovat.

Kamil Reif - Gaston

Je mi přes 80 let, tak už něco pamatuji.Zároveň už moc toho od života nečekám. Tak se jen ptám PROČ ??? Jistě by se totu dalo aspoň usměrnit nebo zastavit, kdyby byla vůle a snaha. O co tu komu jde ? Přece většina těch co vládnou v Evropě jsou moudří lidé, kteří vědí co chtějí. Je v tom nafta, nízká porodnost v Evropě, nový nájezd Islamu nebo nový konec jako byl konec říše římské. Proč bylo nutné nejdříve pod heslem lidská práva všem destabilizovat fungující dekolonizované státy.Jsme v EU, bereme z EU, tak zkrátka se řiďme příkazy EU a pijme Tuzemák na zlost. Děkuji za pozornost a pravda vítězi.

PeTaX

S takovým postojem opravdu nemohu souhlasit! Nesmíme se nechat vydírat jen proto, že jsme důvěřivě vstoupili do EU, která se později přijetím Lisabonské smlouvy hrubě změnila. A začala si nás uplácet svými dotacemi, které nepřinášejí nic dobrého, jen deformují trhy, váží i nemalé naše prostředky a nakonec se za ně staví věci jen málo užitečné. Za trest za to, že jsme je vůbec začali přijímat, si EU myslí, že musíme tupě přijímat vše, co si velké státy Evropy ve své pýše, nebo co to je, vymyslí. Příliš dlouho jsme poslouchali nacisty, ještě déle jsme poslouchali Rusa. Není v našem zájmu poslouchat Brusel. NENÍ to v našem zájmu.

milkos

Hmmm pravda! Absolut. souhlas............

paja

nechápu, jak někdo může přirovnávat odchod kvalifikovaných lékařů k příchodu nelegálních a ani základními hygienickými návyky nedisponujícími migranty jako činí pí. Marisa jedině austrálie dokázala problém vyřešit-jsou tam totiž ve vládě myslící lidé a nikoliv přizdisráčové lezoucí do řiti americe a Bruselu

marisa

Často se imigrační vlna přirovnává k emigraci z ČR v roce 1968. To přeci není srovnatelné. Tehdy emigrovali ti, kterým šlo o existenci, ale byly jich desítky, ne statisíce - a potom, emigrovali do zemí, kde neměli problém se začleněním. Zvyky většiny evropských států i USA jsou podobné. My nejsme nastaveni na to, abychom se přeorientovali na islám. To imigranti by měli přicházet k nám s tím, že vědí, že islám tu praktikovat nemůžou.

Vaněk Petr

My jsme trochu v nevýhodě, Austrálie je ostrov a dokáže se izolovat. To my ,bohužel ,nějak nemůžeme.

Edith

Domnivam se, ze je jiz na vsechno reseni pozde.Nejprve mela vlada prijmout zakon o zakazu noseni satku a burky pod pohruzkou vykazani ze zeme, aby vsichni vedeli, kam jdou. Dale jim davat jidla nasi zeme, aby si zvykli jist to co my.
Za tragedii v Rakousku vinim Nemecko a madame Merkelovou, nebot dala predvoji utecencu nadeji na lepsi zivot, stravu, bydleni osatne a blahobyt v Evrope. Tito mladici sem prichazeji pomalu jiz nekolik let a mapuji situaci. A protoze se maji dobre, privadi i ostatni prislusniky sve rodiny a to je nejmene 20 lidi.
Neodsuzuji je, nebot nevedi, ze je tady nechceme. Pani Merkelova slibuje prijmout jeste vice lidi, da jim penize, ktere si casto nevidela ani nemecky obcan. Bude hodna pani a potom prikaze, abychom si je od nich rozebrali ostatni staty. Ale oni budou chtit to, co v Nemecku a tak zacne drancovani a pomale likvidovani Evropy. Nakonec se radi odstehujeme do Afriky, kde uz nikdo nebude.

Ada

Vážení, vše, co zde čtu je jistě dobré, ale co s tou hordou mladých a silných mužů budeme dělat ?? Je snad skutečně jedno jediné možné a to otočit je zpět !! Vypravit vlak a cesta ze zamčenými dveřmi a okny, se svačinou a vodou na dobu přejezdu, bez zastávky, jednosměrně 100km rychlostí. Vagony upravené stylem "antivandal". Zřídit kyvadlovou dopravu: tam plný, zpět prázdný ! Hotovo ! Odjezd každé dvě hodiny !!!

HUGO

NAŠE VLÁDA BY SE MĚLA KONEČNĚ ROZHODNOUT CO S TÍM,A NÉ LÉZT DO PRDELE EU,DEJTE DO BRUSELU JEŠTĚ KNÍŽETE A SPÁNEK JE ŃAKAŽLIVÝ,UŽ TED JICH TAM CHRÁPE 50% KNÍŽE TO ZVEDNE NA 99%KDYBY TAM BYLO TO JEDNO PROCENTO KALOUSEK,TAK JE JEDINEJ KTERÝ BY VČECHNY KRITIZOVAL A UJIŠTOVAL ŽE BYL NEJLEPŠÍ MINISTR FINANCÍ,ANO TO BYL,NEJVÍC TOHO NAKRAD.NÁSLEDUJÍ........JE JICH HODNĚ SEM BY SE NEVEŠLI......

HUGO

je mě 70 pryč,když pročítám denní tisk o této ožehavé situaci na je mě z toho špatně co naše vláda předvádí,ale dneska jsem slyšel že 2000 akademiků podepsalo jakousi petici o přijetí 2000 imigrantů,tak když jsou tací at si vezme každý tento chytrolín domu jednoho a živí ho.má titul prachy díplom dobrý příjem,ale asi mu to vydrží tak rok a bvudou ti chytrlíni budou spát pod mostem a v jeho těžce vyděláni peněz bude žít rodinka o 14 lidech v hábitech......tí blbci študovali určitě v Plzni..za slušné peníze,no akademici,,,,,,,já se za ně stydím...proč se nenapíšou na kdo je kdo,nebo je to trik zase propagace......do 30 let tu bude jen pár čechu volové študovaní a váše děti budou prdět do hlíny.....blb...

marisa

Nemáte pravdu, není imigrant jako imigrant. Nemám nic proti východoevropským imigrantům, kteří tu zaplňují "díry" vzniklé po exodu lékařů na západ. Ti většinou pracují tak, jak se od nich očekává. Dokonce ani pilní vietnamští obchodníci mě neiritují. Jsou vstřícní, a pokud dodržují zákony a neobchodují s pašovanými falsifikáty, nechť nám nabízejí své služby. Oni totiž, na rozdíl od našich drobných obchodníků, mají otevřeno od brzkého rána do pozdního večera.

Vladimír

Vladimír
Vláda ČR se nechová jako vláda suverénního státu, a ani se tak v rámci EU chovat nemůže.Dokonce možná ze zbabělosti chovat nechce.Ke svým občanům se chová s poýšenou arogancí jako k poddaným, místo toho, aby se starala o jejich bezpečnost a zvyšování jejich životní úrovně. Její neschopnost už nadále nelze tolerovat, neboť svým občanům očividně škodí.
Pokud by měla zájem, poučí se z řešení Austrálie a okamžitě zavede podobná opatření. Vždyť se nejedná o legální imigranty ale o vetřelce s podezřelými zájmy.

janka174

Opravdu by mne velice zajímalo, proč na to naše vláda neslyší!!! Proč platíme přistěhovaleckým, imigrantským neziskovkám nemalé peníze na jejich provoz, když nám žádná z nich nepředloží vyúčtování. To bychom se asi moc divili, kdo je v nich nejlépe placen. A imigranti? Všechno pro ně a vlastně za nic? Jsou nespokojení, nic jim není dost dobré, ale ruku k dílu nepřiloží. Leda tak ničit zařízení, které je jim poskytnuto k obývání na přechodnou dobu. Co kdyby se oni sami museli postarat o provoz, čistotu, klid... Nemáte pořádek, nebude žvanec, nebudou peníze a když to nepomůže, pak zbývá jediné - vyhostit je zpět k nim domů. S námi se také nikdo nikdy nemazlil.

noel

Přátelé,takového politika kdybychom měli v ČR tak máme po starostech!!Teď ale máme velké starosti.Ti co "řídí"republiku jsou neschopní diletanti,takže nám nic nepomůže!!Hlavně si zapamatujte všecny ty politiky a v příštích volbách je nevolte,vykroužkujeme je a zvolíme ty,kteří budou myslet na národ a ne na EU,respektive na svoje evropské 500 000kč důchody a po nich potopa.Je nejvyší čas,jinak se brzo budete dívat na svoje ženy,dcery a vnučky jak jim sluší "burka" a to není ani trochu legrace.Jestli to nezměníme tak nás to určitě nemine.Takže do ulic a vydobít si snesitelnou budoucnost,hlavně pro svá vnoučata.Ti Sobotkové,Švancmberkové,Halíkové,Kocábové nejsou schopni nás ochránit!!! NEVOLTE JE!!!Nikdo to za nás nezařídí a voučata se nás určitě nudou ptát!!!

Anna

Určitě takové řešení je nejlepší,a s tím taky regulovat porodnost v těchto státech.Dovolit jen 2 děti,pak nebudou mít důvod utíkat.Planeta je přelidněná a nestačí všechny pojmout Evropa.Ale musel by to někdo začít řešit v Bruselu.

Jana

Skvělé řešení, ale bohužel hlavy, které by se tím v Evropě mohly a měly řídit takové články nečtou a nemají vůli se takovým návodem řídit, i když by to občané EU vřele uvítali. Raději se řídí podle přání "sluníčkářů", aby nevypadali před světem nehumánně a tím umožňují neozbrojené obsazování Evropy muslimy.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top