Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

adm        

Svobodný svět, článek

Štítky článku:
Čtení tohoto článku zabere přibližně 3 min.

Koblihu … levá, koblihu … levá, zpátky ni krok!

Vše spěje k tomu, že 28 let po „pádu komunismu“ v naší zemi bude příštím vítězem demokratických voleb do parlamentu slovenský komunista s pochybnou minulostí udavače StB a jeho parta charakterově blízkých patolízalů, kterým hnutí ANO slouží jako výtah k moci a penězům.

Předvolební průzkumy veřejného mínění mu dávají dokonce tolik šancí, že kdyby po volbách ukázal svoji pravou bolševickou tvář, může velmi pravděpodobně pohodlně vládnout v koalici se stalinisty z KSČ(m) a kroutit buržoazii krkem jako Kléma Gottwald neblahé paměti. Neuvěřitelné? Ale ANO …

Jak je možné, že země, která více jak čtyřicet let trpěla pod vládou totalitní zločinecké partaje, okusila si všechny experimenty jejich národohospodářského plánování, jejich justiční vraždy, jejich bídu pro všechny, jejich útlak všech občanských svobod, jejich systém založený na fízlování a udávání, či jejich destrukci ekonomiky, se stále nepoučila a demokraticky většinově si opět chce zvolit do svého čela jednoho z nich. Není námitkou, že Babiš je komunista a (ne)udavač bývalý, je stejně relevantní jako v tom pořekadle o bývalém černochovi. Komunista není bývalý nikdy, on to má v sobě jako mor.

Nejhorší na tom je, že většina našich spoluobčanů to již mohla vysledovat v tomto volebním období. Co jiného než bolševické manýry je „vyznání“ Andreje Babiše, že živnostníci a malé firmy jsou jen takové klišé a kecy, aby je pak po celé své funkční období jako ministra financí likvidoval jako nepřátelskou třídu. Co jiného je EET, kontrolní hlášení, daňová Kobra, výzvy Finanční správě k tvrdším postihům a kolotoč zajišťovacích příkazů, stovky nových zákazů a buzerací, které z malého podnikání v ČR učinily vlastně kriminální činnost?

Pokud by někdo snad chtěl namítnout, že Babiš je přeci také podnikatel, je to připomínka irelevantní. Babiš není podnikatel v klasickém slova smyslu, je to erární parazit na dotacích a rudý žralok využívající známosti a slabá místa, která se po „revoluci“ naskytla. Jeho podnikání není založeno na tradičním trhu — poptávce a nabídce, on jen vyžírá plody práce někoho jiného a stejně tak se chová i v politice.

volebni-model-cvvm.png (43,178 kiB)
Model CVVM

Babišovo koaliční spojení se softbolševickou partají socanů a národněfrontovými lidovci přineslo tomuto národu čtyřletku návratu k totalitním praktikám plnou obskurních zákonů postupně, salámovou metodou ničících občanskou společnost a její svobody a samozřejmě v největší míře likvidujících v populaci produktivní a reálné hodnoty tvořící jedince samostatně myslící, pracující, nezávislé. Tedy přesně tu skupinu lidí, kterou tak nenávidí komunisté na celém světě.

Co by bylo po volbách, pokud je opravdu Babiš vyhraje s tak velkým koláčem hlasů, jak mu dnešní preference přisuzují? Nechci se mýlit, ale rozhodně ještě přituhne. Dnes však bohužel nemáme možnost se opřít o západní sousedy v obraně svých svobod a práv. Z Evropy se stalo semeniště neomarxistické zvůle, dnes ještě okořeněné zrůdným multikulturalismem a východní soused jen čeká na její totální sebedestrukci a tajně doufá v obnovení své sovětské říše zla, jak se dalo mezi řádky vyčíst z rozhovoru Stone — Putin. Máme tedy vůbec nějakou šanci? ANO — nevolit parlamentní strany, které tento neobolševický systém tvoří, dát šanci novým se všemi riziky s tím spojenými, odmítnout zbožštění cizích „spasitelů“, věřit sobě. Protože poté už by dříve či později došlo na Zemanovy „kalašnikovy“ a toto jediná demokratická cesta, která nám dává alespoň nějakou naději.

Babišovy budoucí vize jsou zadarmo v jeho knize. Volební kampaň jede na plné obrátky a to ještě ani nezačala. Stovky fotek s „obyčenými člověky“, stovky slibů, tisíce nic neříkajících frází a slov. Vše zahuštěno perfektní marketingovou prací reklamních agentur, by ten „dobrý a ctihodný ujo“ vypadal jako jeden z nás, ale i jako úspěšný a skromný miliardář, co dává lidem práci a rozdal by se. Jenže co je zadarmo, stojí vždy za hovno. Stejně jako Babišova volební brožurka a kydy v ní obsažené. Je to maska, je to póza, jsou to jen mimikry starého bolševika, který chce tuto republiku řídit jako svoji soukromou firmu a také z ní těžit zisky jen pro sebe a zneužívá k tomu svoje užitečné idioty. Jak je možné, že to nevidí?

A o tom to je. Někteří si pořád asi myslí, že Andrej je přeci jen o něco menší zloděj než Kalousek a kmotři z ODS, některým je to jedno, ale hlavně že jim zařídí teplé místečko na erárních dávkách a někteří … prostě mají čistě bolševickou radost z toho, že soudruh Bureš otáčí kolo dějin a vrací se jim jejich komunistické jistoty, bůček k večeři a lahváče u televizního Malého pitavala z velkého města. Protože svoboda — co to je? K čemu? Žrát se to nedá a sousedovi z toho koza taky nechcípne. Otrockou náturu mentálních bolševiků má prostě většina národa stále pod kůží hluboko zažranou.

Proto dnes vítězí Babiš. Koblihu? Levá!

Píše pan Karel Kříž na PravýProstor.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 360 × | Prestiž Q1: 9,78
15 plus Známkuj článek minus 0
Interní diskuse

Koblihu … levá, koblihu … levá, zpátky ni krok!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

Facebook diskuse
top