Štítky článku: •  

Imigranti si dovolí jen tolik, kolik jim povolíme my sami

Analytik Petr Robejšek se ve svém zajímavém komentáři k současným problémům nevyhnul ani imigraci. Na rozdíl od mnoha „sluníčkářů“ odtržených od reality vidí velmi jasně, že společenská objednávka a hlavně potřeba je někde úplně jinde.

muslimove-sanovsky-park.jpg (76,136 kiB)
Muslimové v Šanovském parku (zoom)

Jako nejdůležitější závěr je konstatování, že Evropa není pohotovostní stanicí pro problémy světa. A podle něj, pokud si sem už nějaké imigranty pustíme, tito musejí akceptovat, že platí naše pravidla hry a my musíme být dost silní, abychom je dokázali prosadit.

Obávám se však, že Robejšek také žije v iluzi. Západní společnost intenzivně pracuje na svém rozkladu již 50 let a dnes sklízíme plody tohoto úsilí.

Bohužel příběh arabského obsazování Teplic je vzorovým příkladem, že stejný postup se plíživě, prosazováním politické korektnosti, dostal i do našich končin.

Hnutí „Blok proti islámu“ Ústecký kraj zveřejnilo na sociální síti komentář z Teplic:

„Toto se událo v Šanovském parku jediný den poté, co lidé demonstrativně ukázali, že mají také právo tady být. Teď jsem byla v Šanovském parku cca půl hodiny. Seděli jsme na terase a byli jsme svědky dalšího příběhu … Oproti včerejšímu večeru byl park znovu plný … Paní s panem a se štěnětem staforda si sedli na lavičku a pejsek byl naprosto klidný. Během pěti minut začali kolem běhat arabské děti a začaly pejska provokovat. Běhaly kolem něj a pokřikovali na něj. Pejsek znervózněl a štěkl. V tu chvíli se jedno z dětí na kole zaleklo, narazilo a spadlo. Okamžitě přiběhl arabský otec, začal řvát, zavolal policii a chtěl, aby to řešila. Všichni se do policie pustili a anglicky na ně pokřikovali proč je tam ten pes, že ho tam nechtějí atd. … Naštěstí policie byla na straně paní a pána a nechtěli to řešit, ale Arabové se bouřili a byli opravdu nespokojeni … cca za půl hodiny po incidentu se opět z parku ozýval hluk odpalování pyrotechniky — další konec Ramadánu? Nebo jiná záminka? To nyní budou dělat při každé příležitosti? Teplice nemají vyhlášku, která by použití pyrotechniky upravovala (myslím).“

Agresivita a netolerance muslimů v Šanovském parku je však jen vnější projev toho, co potichu probíhá už dávno a co velmi názorně popsal jeden ze spolumajitelů činžovního domu v Teplicích. Je to velmi poučné, zvláště když se Vám bude zdát, že jste už něco podobného někde četli. Zkuste porovnat situaci, kterou popsal dnes již zesnulý Enoch Powell ve svém slavném projevu „Potoky krve“.

Netřeba být prorokem, abychom předpovídali, jaký konec teplický příběh bude mít, pokud se vše nechá na „moudré vládě“. Nemovitosti skoupí Arabové, do městského zastupitelstva si prosadí své lidi, kteří začnou agresivně vystupovat proti protestujícím, možná se do města přistěhuje i pár lidí, kteří sice nebudou lázeňští hosté, ale zato budou milovat terorizování původních obyvatel.

Nastane tzv. „white flight“, tj. útěk původních obyvatel a město obsadí muslimové, kteří si místními vyhláškami upraví okolí k obrazu svému. Zákaz venčení psů v parku a například opalování v bikinách pod trestem pokuty je jen první ochutnávka toho, co přijde.

Řešení se asi nebude mnohým „sluníčkářům“ líbit, ale vzhledem k prodejnosti vlády se o situaci musí postarat sami obyvatelé — neustálým tlakem na muslimy, aby jim znechutili místní podmínky, trvalou aktivitou vůči místnímu zastupitelstvu, neustálou osvětou apod.

Pokud to nedokážou, ať pak ať nepláčou nad rozlitým mlékem. Teplice ještě ztracené nejsou, ale na jejich příkladu bude vidět, zda mají postsocialistické země, nezasažené příliš intenzivně rozkladem multikulturalismu, šanci při obraně západní kultury.

Video Drtinová vs. Robejšek zde.

Autorem článku je pan Juraj Poláček | 27. 7. 2015

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 181 × | Prestiž Q1: 5,92

+3 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top