Štítky článku: •  

Nejospalejší — máte padáka!

Euroatlantická forma neobolševismu láme všechny rekordy a překonává i ty nejabsurdnější představy většiny lidí, dokonce i těch, kteří pamatují červené bolševiky u moci.

Neobolševikům nestačí vyhodit vědce z CERN za to, že publikoval reálná statistická data, která ukazovala, že ženy byly statistiky úspěšnější při získávání místa, než muži.

Nestačí líbat boty aktivistům BLM.

Nestačí vyhazovat ze zaměstnání za to, když řeknete, že ženy nemají penisy a že muži nemenstruují.

Nestačí, že za výrok ALL lives matter dostanete kulku do hlavy od aktivistů BLM, ale oni se tím ještě chlubí a napadají pozůstalé.

Rasisté jsou podle jejich vlastních slov i Lékaři bez hranic a celý Hollywood se kaje a stahuje rasistické filmy.

Simsonovi se musí přemluvit, aby náhodou černou figurku nemluvilo nečerné stvoření (dříve se tomu říkalo herec nebo herečka).

Z FB vás vyhodí za to, když tam napíšete Tommy Robinson nebo když nahrajete fotku Churchilla držícího v ruce samopal (to je dvojí ideozločin — propagace rasismu a násilí)

Když jsem před lety náhodou přepnul v TV na divadelní inscenaci z doby anglického středověku, zaujal mě tam černoch, který se nenuceně pohyboval mezi vládnoucími šlechtici. Trvalo mi asi 15 minut, než mi došlo, že ten černoch byl hrabě z Yorku. Myslím, že v budoucnu bude Yorka hrát černa lesba a Barunku z Babičky Bill Cosby.

Starý pan Mao se musí se zalíbením dívat, jak se jeho koncepty dobře zabydlely v euroatlantické civilizaci. Velký skok sice v Eurobolševickém Sojuzu přejmenovali na Green Deal, ale zato je nesouměřitelně absurdnější. Zatímco Velký Kormidelník chtěl, aby se v každé vesnici postavila vysoká pec a produkovalo železo, což sice vedlo ke katastrofě, ale jen z důvodů provedení, eurounijní kormidelnice Uršula z Lejna vyžaduje likvidaci průmyslu jako takového včetně energetických zdrojů. Elektřina se totiž nachází v zásuvkách a železo si dovezeme z Číny.

To v USA a Británii adaptovali Maovu Kulturní Revoluci podstatně věrněji. Bourají pomníky, likvidují sochy, z lidí se stávají nelidé a zavádějí krásné koncepty jako je 80 pohlaví a svatý rasismus. Dekolonizují vědu a ruší policii.

Krásný hled je na ten nový svět!

Zavádějí se už i politická školení zaměstnanců ve firmách, ale kdo by si myslel, že to odsedí, nebo odchrápe, jak to bylo běžné za umírněných bolševiků, ten se šeredně plete!

Kdo mlčí, je vinen… je třeba být aktivní, soudruzi neobolševici… dnes vás sledují i doma!

A kdo by snad zamhouřil oko, ten dostane rovnou padáka! Jak se stalo profesorce, která asi udřímla v době, kdy se konala neobolševická schůze. Jenže neokomsomolci jsou bdělí a nic jim neuteče — a už se na bábu sypou další obvinění, bude ráda, když jí v rámci převážně klidných protestů nepodpálí dům.

Je opravdu nesmírně těžké předvídat, jaká další perlička vypadne z měšce neuvěřitelností posledních let.

O době raného Sovětského svazu se tradovalo, že na schůzích se muselo tleskat vestoje a koho přemohla bolest a únava a přestal plácat jako první, byl jako podezřelý zanesen do zápisu a měl to v materiálech. V Severní Koreji prý tento hezký zvyk mají dodnes.

Tak můj tip je, že brzy vyjde zpráva o něčem podobném ze zemí postižených kulturním neobolševismem.

Do komentářů prosím pište svoje tipy a linkujte zajímavé příklady. Žijeme totiž v převratné době!

Píše xgogo na nautilus2.wordpress.com

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 291 × | Prestiž Q1: 13,57

+28 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top