Štítky článku: •  

Budeme snad chránit i pedofily?

Já snad špatně vidím! Možná jste již na tuto zprávu narazili — na webu sdružujícím pedofily se vyskytují fotky dětí bez souhlasu a vědomí a také proti vůli jejich rodičů.

A co víc, ani poté, co rodiče zažádají o jejich okamžité stáhnutí, jim není vyhověno! To je neskutečné a do nebe volající!? (zde)

A ještě neskutečnější je, že se kauza táhne již minimálně pět let a nikdo v ní nekoná! Kde je ochrana práv dítěte, která je ústavou zaručena? Jak je něco podobného vůbec možné, zvláště v době existence GDPR, kdy musíme dávat souhlas prakticky ke všemu?

Nejen, že naprosto legálně existuje Československá pedofilní komunita, kterou spolčuje erotická náklonnost k dětem, ale tato navíc naprosto beztrestně již řadu let zveřejňuje fotky dětí, které najde kdekoliv na internetu, a to dle reportáže včetně jejich identifikačních údajů. Pod některými fotkami jsou i nechutné komentáře, které admin neodstraňuje. Pro případného úchyla by nebyl velký problém konkrétní dítě najít.

Rodiče těchto dětí zcela logicky šílí strachy o svého potomka, na jehož psychiku navíc celá situace může mít obrovský dopad, a opakovaně žádají o odstranění těchto fotek z webu pedofilů. Provozovatel serveru se jim však de facto vysmívá s tím, že jejich požadavek není legitimní, a maximálně změní celé jméno dítěte na jeho iniciály.

Jak je možné, že nekoná policie?

Jak je možné, že nekoná Úřad na ochranu osobních údajů?

Jak je možné, že nekoná Národní ústav duševního zdraví, který s touto komunitou spolupracuje?

Až nyní, po pěti letech, a to jen na základě tlaku médií, chce NÚDZ provést expertní analýzu, zda mají fotky sexuální kontext? Vždyť na to měl mnoho let! A vůbec — nestačí k zákazu zveřejňování už jen samotný fakt, že lidé na fotky narazí prostřednictvím pedofilního webu?

Je to opravdu k pláči a předpokládám, že mají všichni rodiče i prarodiče stejný názor jako já. V době, kdy musíme dávat pozor, abychom nezkřivili vlásek migrantům, abychom se škaredě nepodívali na osobu jiné barvy pleti či neurazili někoho, kdo se ráno probouzí jako žena a večer usíná jako muž, nebudeme chránit práva těch nejzranitelnějších — tedy dětí?

Autor je slovácký senátor

Převzato z FCB profilu Ivo Valenta

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 271 × | Prestiž Q1: 7,37

+10 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 2 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.
Zdena

A to jeste vetsina ctenaru nejspis ani nevi, ze tlak na zrovnopravneni pedofilu s lidmi s vice mene normalnimi /prijatelnymi sexualnimi preferencemi uz davno probiha. Asi nikoho neprekvapi, kdyz reknu, ze se tak deje na Zapade. Ruzni levicovi multikulti slunickari se snazi presvedcit vetsinovou spolecnost, ze je potreba mit s pedofily soucit a jejich uchylku brat pouze jako dalsi alternativni druh sexuality. Asi pred 2 lety jsem kdesi na internetu videla tyto individua s vlajkou, na ktere stalo LGBTQP. To P znamenalo samozrejme pedofilie. V souvislosti s timto si vzpominam na jednu prednasku kterehosi soucasneho myslitele ci politic. komentatora, ktery popisoval, cim se vyznacuje ta dnesni na Zapade (a castecne i u nas) vladnouci ideologie Neomarxismu, resp. dnesni postmoderna. Jeden ze znaku, ktere zminoval, byl moralni relativismus a s tim souvisejici tendence zlocince vykreslovat jako obeti a obeti jako zlocince. Jednim z prikladu, ktery me zrovna z hlavy napada, je vyrok jedne svedske politicky, ze dzihadiste/islamsti teroriste vracejici se z valky zpet do Svedska by nemeli byt trestne strihani a naopak by meli dostat byt, zdarma kurzy, atd. protoze jsou udajne obetmi islamske ideologie. Dale tu pak mame nescetne pripady z cele Evropy, kdy predni politikove a media primo nebo neprimo vinili zeny znasilnene migranty. Dokonce byl v Britanii i pripad, kdy byla policie otcem privolana k probihajicimu znasilneni jeho dcery skupinou migrantu a policie zatkla jeho. Ve svete vsech techto udalosti a vseho, co jsem se dosud o soucasne levici dozvedela, me snaha o legitimizaci pedofilie vubec neprekvapuje. Bylo od zacatku jasne, ze bojovnici za prava sexualnich mensin se u homosexualu nezastavi. Jako dalsi krok ocekavam snahu legitimizovat nekrofilii a sex se zviraty (ten uz dokonce napr. v Kanade za soucas. vlady pomateneho slunickare Justina Trudeau legalizovan byl).

Borsuk

Nedávno mi jedna paní učitelka z Karvíné vykládala, že děti nesmí mít na sešitě své příjmení, nařídola to tak soudružka ředitelka, prý dle GDPR....ano vše je naruby, přesně dle manifestu Frankfurtské školy.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top