Štítky článku: •  

Střípky (278)

⚜ Extrémní kravka (Karel Kříž) ⚜ ⚜ Trouble maker media (MVDr. Jiří Žák) ⚜ ⚜ Zrušme soudy (Ladislav Jakl) ⚜ 

Extrémní kravka

Tak přesně toto mne napadlo, když jsem včera slyšel soudružku Pekarovou, předsedkyni neomarxisticko-eurosocialistické TOP 09, vyplodit myšlenku, že nebude spolupracovat s extrémistickými stranami, jako jsou SPD a Trikolóra.

Ona ještě samozřejmě pro formu uvedla stalinisty z KSČM, ale to bych s jí nevyčítal, protože parta estébáckých bolševiků kolem agenta Falmera si toto označení zaslouží. Ovšem přidat k ní SPD a hlavně Trikolóru je hrubě pokrytecké a falešné. V čem tato budovatelka lepších multikulturních eurozítřků vidí na těchto dvou stranách extremismus?

Zřejmě v tom, že SPD i Trikolóra brojí za záchranu tradičních hodnot a normálního světa bílého pracujícího heterosexuálního člověka. Ano, a to už je pro dnešní eurosocialisty jako je TOP 09 extrémismus. Protože nová eurosocialistická doba má již zcela jiné hodnoty. Gender, inkluze, multikulturalismus, LGBT+, klimaalarmismus, Black Lives Matter, pozitivní diskriminace a podobné šílenosti jsou normál, ostatní je extrémismus, fašismus … zlo. To je svět soudružky Pekarové a novobolševiků TOP 09.

To je svět jaký nám dnes chtějí vnutit a tlačí to do nás všemi možnými silami. To je zvrácený svět, který máme akceptovat a zapomenout na vše tradiční a dobré, co naši předkové vybudovali. To je zvrácený svět, který pod kuratelou vytvářeného strachu, cenzury a udávání musíme salámovou metodou přijímat, aby podobné extrémní kravky mohly za pomocí svých globálních mecenášů kurvit naši civilizaci ve svůj prospěch.

Co dodat? Snad jen, že Pekarovou a její TOP 09 označují naše zmanipulovaná mainstreamová média jako pravici. To je výsměch všem konzervativním pravicovým hodnotám. Pokud je tady někdo levice a to extrémistická, je to právě dnešní TOP 09 a její klony. Soudružka by si tedy měla zamést před vlastním prahem a SPD i Trikolóře se pokorně omluvit.

Píše pan Karel Kříž na PP


Trouble maker media

Možná trochu rozumím tomu proč mnohá americká mainstream média neříkají celou pravdu o střelbě policistů na afroameričana Jacoba Blake ve městě Kenosha, Wisconsin. Nechtějí, aby vyhrál Trump, ale Biden.

Nepochopím ale, proč se celé pravdě vyhýbají i česká média jako Česká televize nebo iDnes? Už druhý den v Událostech ČT neřekli ani slovo o tom, že afroamerický „svatoušek“ Jacob Blake, se ve skutečnosti nesnažil ukončit domácí roztržku mezi přáteli, jak nám média servírují slova jeho advokáta, nikoliv vyšetřovatelů, ale ve skutečnosti ji inicioval. Je to zjevné například i ze zveřejněné nahrávky telefonátu na linku policie. Ani dnes ČT nezmínila docela podstatný fakt, že na „svatouška“, otce tři děti, Jacoba byl vydán aktivní zatykač za domácí násilí a sexuální napadení!

Po příjezdu policie se Jacob Blake zatčení aktivně bránil, s policisty se pral, což je vidět ze sekundárních záběrů svědků, které však média vůbec nepoužívají. Používají jen vyseknutý kousek, kdy svatoušek Jacob „odchází“ od policistů a jeden z nich ho pak střílí. Policisté však před střelbou použili chvaty a také neletální paralyzér. Když „odcházel“ od policistů, což je zločin kvalifikovaný jako bránění zatčení, je zjevné, že v ruce drží nějaký předmět a sahá do svého auto, bůhví proč. V jeho autě během vyšetřování našli nůž.

Ti policisté jsou taky jenom lidi, kteří se chtějí vrátit v pořádku domu k rodině a dělají svou práci a nebudou donekonečna přemlouvat hledané zločince, kteří se brání zatčení a zápasí s policisty, i když ví, že žádní svatoušci nejsou.

A novinářské titulky?

„Policista zastřelil černocha před zraky jeho dětí.“

„Politici odsuzují policejní brutalitu vůči afroameričnanům ze strany policie.“

„Sportovci protestují proti systematickému zabíjení černochů policisty v USA“

„Lidé ve Wisconsinu na protest proti rasismu zapalují auta a obchody“

Ty bláho. Zbyl někomu ještě aspoň trochu zdravého rozumu? Může někdo říct statistiky kolik neozbrojených afroameričanů bylo v USA systematicky a neoprávněně zavražděno policisty v roce 2019?

Proč nás média neustále krmí polopravdami, zastírají a zamlčují podstatné informace. A co z toho má vlastně taková ČT, že ani ona nemůže informovat skutečně objektivně a, jak sama o sobě říká, „v souvislostech“? George Floyd. ČT včera uvedla, že zemřel po „brutálním“ zásahu policistů. Ten zásah byl naopak velmi profesionální až do chvíle, kdy se Floyd bránil aktivně zatčení a pod vlivem drog (fentanylu, silný opiát) odmítal spolupracovat. Jen se mu nemuselo tak dlouho klečet na krku. Přitom se jednalo o zcela běžný policejní chvat, který provádí i česká policie. Pan Rayshard Brooks, prý otec dvou dětí, který „jen usnul opilý v autě“, chudák zastřelený policisty… Ve skutečnosti chlápek, který spáchal zločin řízení pod vlivem alkoholu a měl trestní rejstřík dlouhý na několik stran, který se také aktivně bránil zatčení, povalil policisty, ukradl jim taser a s ním pak na policisty vystřelil. Svatoušek jak vyšitý.

Co takhle se přestat bránit zatčení a respektovat pokyny policie? Je to tak těžké?

Absurdní je také to, když multimilionáři a zároveň úspěšní a slavní černí sportovci jako Ósakaová nebo Louis Hamilton (idiot) protestují proti systémovému rasismu a rasovému útlaku černých, když oni sami jsou důkazem toho, že černoch může být bohatý, úspěšný a slavný, když udělá v životě správná rozhodnutí a něco se svým životem a snaží se něčeho dosáhnout. Jsou snad oni příkladem systematického rasismu? Že byl Barack Obama 2× americkým prezidentem… To je také důkaz, že je USA systematicky rasistická vůči afroameričanům???

Tohle mě vážně hlava nebere. A taky by mi mohl někdo vysvětlit, co zatím hnutí Black Lives Matter udělalo proto, aby se USA stala lepší zemi, než je teď… Kromě pálení amerických měst a poškozování vládního i soukromého majetku. Je snad díky Black Lives Matter nyní USA lepší místo k životu? Anebo je společnost ještě více rozdělená a každý tak teď na sebe kouká podle toho jakou má barvu kůže?

Šílenství. Šílenství, které u nás nechci nikdy zažít. Ale evidentně některá česká média musí to semínko rasové segregace hnojit i u nás překrucováním pravdy.

Jen ať v USA zruší policii. Ale chci vidět, koho budou ti podělaní levičáci volat, až budou mít skutečně trable, než že žijí v jedné z nejsvobodnějších a nejkrásnějších zemí světa.

MVDr. Jiří Žák, FCB


Zrušme soudy!

V zemích, kde zítra již znamená včera, s tím už začali. V Německu a v Americe se zcela vážně projednávají návrhy na zrušení policie. Myslím, že tyto návrhy zůstávají napůl cesty.

Ano, je třeba jít dál. Je třeba zrušit soudy. Je to zastaralá instituce, dávno překonaná a nehodící se do nové doby. Pracuje s takovými fenomény, jako je důkazní břemeno, presumpce neviny a další podobné rezavé haraburdí minulosti, od které je třeba se odstřihnout. O vině a nevině by měla rozhodovat široká veřejnost a novináři. Barometr společenské nálady. Médiím je přece dávno jasné, kdo stojí za vraždou jednoho novináře. Soud, to je jen taková formalita. A kvůli nějakým justičním technikáliím soud rozhodne úplně jinak, než veřejnost poprávu rozhořčeně požaduje? No co to má znamenat? Co si to ti soudci dovolují?

Sprostí podezřelí byli přece tolikrát propráni v novinách, na informačních i dezinformačních webech a v televizích. I poslední trouba ví naprosto přesně, co a jak se tehdy stalo, na čí pokyn a za čí peníze. Poslední trouba to ví, a nějací takzvaní soudci se tváří, že to nevědí. Co s takovou institucí? Zrušit!

Budeme nyní bedlivě sledovat soudní procesy v USA s hnusnými rasistickými policajty. Budeme sledovat, jestli soudci správně zareagují na poptávku médií a pokrokové hlasité veřejnosti, nebo se budou zabývat trapnostmi, jako je dokazování. Žijeme přece v době rasového revanšismu. Oprávněného rasového revanšismu. Je třeba dát pravnukům někdejší nadřazené kasty pocítit, jak chutná dnešní pokroková spravedlnost.

Opovažte se, zpupní soudci, dělat svou práci. Od toho tu nejste. Jste tu od toho, aby dav dostal, oč žádá. Konejte. Jinak přijde soudce Lynč. A ten se s těmi sprostými podezřelými párat nebude. A s tvrdohlavými soudci také ne.

Píše pan Ladislav Jakl na jakl.blog.idnes.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 211 × | Prestiž Q1: 10,58

+19 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 1 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.
Borsuk

Od pamětníků vím, že za války tu Němci promítali týdeníky z koncentráků, kde dobře živení Židé hrají fotbal a divadlo. (Jak byli potom hned popraveni, to už tam nebylo). Takže nic nového.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top