Štítky článku: •  

Máme to za sebou, sláva

Krajské a senátní volby právě skončily a já na ně, stejně jako na spoustu jiných věcí veřejných, mám nějaký názor. Tady je.

meadow-680607_640.jpg
Foto: Pixabay

I v případě, kdy jde úplně všecko šejdrem, se vždycky snažím najít na tom i něco dobrého. Někdy to teda dá dost fušku. Hlavně v politice. Třeba právě proběhlé krajské a senátní volby. Ať už jste volili koho chtěli a třeba to i mysleli dobře, stejně to dopadlo jako vždycky. To jest ke korytům se v nejrůznějších podivných formacích dostali v naprosté většině zase jenom ti, o které byste si ani kolo neopřeli, natož abyste jim dali svůj hlas. A výsledkem bude, že kdyby kolem toho nedělali takový humbuk, tak si ani žádné změny nevšimnete.

Pro ty, co s nasazením života splnili svou občanskou povinnost i pro ty, co měli tyhle volby do trafik na banánu, se jako vždy reálně nezmění vůbec nic. Na krajích se dál budou hlavně odklánět vaše těžce vydělávané peníze do těch správných kapes, jen se trochu prostřídají. A do senátu opět přibude jen další vlna eurohujerů, politických komisařů, cizích agentů, aktivních blbů, neúspěšných politiků nebo jen prostě darmojedů, kteří budou zase dělat všechno proto, abyste se u večerních zpráv pokaždé spolehlivě zavzdušnili.

Dál budete zasypáváni legislativou, která působí částečně dojmem, že ji v rámci terapie vytvářejí chovanci nějakého ústavu pro duševně choré a částečně, že protektorát Böhmen und Mähren dosud trvá. A těch necelých 38 % účasti? Opakované referendum o krajích i senátu, které politici ignorují. Kapři si totiž rybník vypustí opravdu jen málokdy. Takových fajnových trafik.

A teď to, co jsem na té klauniádě tentokrát shledal dobrého. Radost mi udělaly hned dvě věci. Zaprvé, výsledek ČSSD. Gratuluju Honziku, jen tak dál. A za druhé, senát pro veliký úspěch opouští sociální demograt, agent cizí mocnosti a skutečně unikátní blb Jiřik Dýncbýrů. Odpočívej v pokoji.

Komentuje Lu Lina na nonserviam.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 182 × | Prestiž Q2: 10,44

+19 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Napsat nový komentář

Dosud bez komentářů

Napsat nový komentář

Zbývá 2048 znaků.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top