Štítky článku: •  

Biden a Evropa

Téměř jako by se domluvily, evropské mainstreamové televize den za dnem satanizují Donalda Trumpa, středeční výbuch násilí ve Filadelfii ČT reportér zdůvodňuje rasismem, chudobou a…

Donaldem Trumpem, který vyzývá podle reportéra k co největší brutalitě policejních složek, aby co nejvíc dojala publikum, ČT středeční reportáž o násilí doprovodila několik měsíců starým videem o zatýkání černocha Floyda, které skončilo jeho smrtí a neaktuální velkou demonstrací před Bílým domem.

Pokus o objektivnější referování z Ameriky, které by divákovi přiblížilo komplikovanou společenskou situaci a kořeny dnešní americké krize se v ČT nikdy neobjevil. Podobné televizní protitrumpovské masáže mají zarputilou vytrvalost, trvají čtyři roky a výsledkem je celoevropská sympatie k polodementnímu Bidenovi.

Po dlouhých dekádách stagnace nebo politických katastrof tří předchozích prezidentů se Trumpovi podařilo několik politických průlomů. Např. razantní pokrok ve vztazích Izraele a některých arabských zemí, navázání diplomatických styků se Súdánem, Emiráty a Bahrajnem pohnulo s Blízkým východem, Palestinské autoritě a Hamasu nezbude moc bezvýhradných sponzorů, tím nejbezvýhradnějším sponzorem je bohužel Evropská unie.

Trumpův obrat od globalizace, akcent na národní produkci a radikální snížení ilegální imigrace jsou velmi významné, Biden už prohlásil, že v případě vítězství podstatně zvedne imigrační kvóty. Trump dojednával se středoamerickými státy postupné omezení imigrace, v důsledku toho se snížila na třetinu, silně klesla nezaměstnanost v USA. Trumpovi se nepodařilo zastavit antidemokratické tendence, které v USA začínají převažovat, nepodařilo se mu zlomit moc internetovských monopolů, které rozkládají demokracii.

Už v roce 2016, pokud by amerického prezidenta volila Evropa, zvítězila by velkou většinou Clintonová. Evropská mainstreamová média prezentují Trumpa jako klauna, ignoranta a idiota, pokud by ovšem nevypukla koronavirová krize, neměl by žádné problémy se znovuzvolením. V rakouském bulváru provedli průzkum, i tak pragmatická populace jako je rakouská, by 86 % volila Bidena, většina Rakušanů v USA nikdy nebyla a země je moc nezajímá, jejich preference jsou založeny výhradně na reportování většinových médiích.

Vesměs mladé mainstreamové reportéry dovádí do hysterie, že Trump nahradil několik levicových liberálních soudců, kteří odešli na věčnost, konzervativnímu juristy, pro evropské reportéry není představitelné, že by se interrupce mohly omezit a ve školách místo genderového pokroku učit něco užitečnějšího. Libertinský pokrok stalinským způsobem ovládl mozky novinářů mainstreamu a vesměs i poslanců v parlamentech, včetně evropského, tento způsob referování a jednání by nebyl možný u lidí, kteří by schopnostem a tvrdé práci vděčili za svou kariéru.

Ve Francii by Bidena volilo 69 % voličů, v Dánsku 93 %, v Německu by Trumpovi dalo hlas pouze 13 % voličů, v Česku se průzkum neprováděl, možná jsme soudnější než progresívní západní země a televizní ohlupování u nás tak nezabírá. Biden je na tom evidentně zdravotně tak špatně, že je možné, že úřad od prvního okamžiku převezme komunistka Harrisová, to je v západní Evropě všem lhostejné, jistá šance spočívá v tom, že amerického prezidenta nevolí Evropa, ale Američané.

Píše pan Libor Číhal na meras.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 340 × | Prestiž Q1: 13,43

+27 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 3 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Napsat nový komentář
Borsuk

Za minulého režimu jsem mohl i když rušeně poslechnout Rádio svobodná Evropa nebo Hlas Ameriky a zahraniční vysílání BBC... a co dnes?

Vojtěch

Celý širý Internet vám nestačí?
Jsou i internetová rádia (taky BBC ...).
Můžete si vybrat, z které strany chcete slyšet / číst novinky.
Tak třeba tady stránky opozičních čínských komunistů (žijících v USA):
https://www.theepochtimes.com/
je to i česky:
http://www.velkaepocha.cz/

Zdena+

Co se tyce objektivniho zpravodajstvi, tak na YouTube je toho prehrsle. Youtube kanaly PragerU, cernossky republikan Larry Elder, kanal Mr. Reagan, LouderWithCrowder, Fox News, cernosska republikanska stoupajici hvezda Candace Owens (mj ma vlastni vybornou show, kam si zve same zajimave hosty, se kterymi diskutuje o vsech moznych aktualnich tematech - The Candace Owens Show - porad pod zastitou vyse zminene PragerU), britsky youtuber Sargon of Akkad je taky velice silnou zpravodajskou osobou, manipulaci s Covidem velice detailne rozebira Dave Cullen na svem kanalu Computing Forever, pak samozrejme asi nejslavnejsi konzervativni zurnalista Ben Shapiro (doporucuju i jeho knihu Bullies)... Plus jeste minimalne dalsich 20 Youtube kanalu, pro ktere uz tady nemam misto. Televizi uz nemam roky. Vsechny informace ziskavam od vyse zminenych investigativnich novinaru/politickych komentatoru na YouTube. Jejich videa a Kommentare jsou jasne, srozumitelne a casto i velice vtipne. Strcili by do kapsy vetsinu mainstreamovych zurnalistu.

Napsat nový komentář

Zbývá 2048 znaků.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top