Štítky článku: •  

Upozorňovat na islámské násilí je podezřelé…

12. srpna se Praha obohatila sochami znázorňujícími ukamenované ženy s titulky a popisem za jaké „hrozné“ činy byly ukamenovány. Nápisy jako „Byla nevěrná“, či „Po znásilnění otěhotněla“ vypadají neuvěřitelně, nicméně to je realita dnešních dní v islámských zemích, kde vládne islámské právo šaría.

…schvalovat ho je normální

Tuto „krajně nebezpečnou“ a „extremistickou“ akci monitorovala policie, zřejmě aby:

…nedošlo k lynčování aktivistů kolemjdoucími občany, kteří jsou si vědomi, že islám je přece mír, že si váží ženy, a jeho nejzásadnější vlastností je čirý humanismus…

bola-neverna.jpg (95,127 kiB)
Bola neverná

Samozřejmě, nic se nestalo, jen akci na Karlově náměstí udali praví sluníčkáři a aktivisty si přišla vyslechnout policie, která na místě nezjistila žádné porušení zákona.

Skutečným problémem nejsou tyto praktiky a jejich uskutečňování v afrických, resp. asijských zemích. Ať si přece muslimové doma dělají, co chtějí, nám do toho nic není. Problémem je jednak významná tichá podpora a schvalování těchto drakonických trestů degradujících ženy na nástroje evropskými muslimy a také neustálé snahy o zavádění islámského práva šaría i u nás.

Schválně se podívejte pasáž z filmu České televize „Já, muslim“, kde významný český muslimský konvertita Vladimír Sankt otevřeně hovoří o trvalé snaze a dokonce povinnosti muslimů zavést islámské právo šaría (čas od 22:05, podotýkáme však, že film stojí za zhlédnutí celý).

A úplně nejhorší je selektivní slepota domácích dobroserů a  sluníčkářů, kteří obhajují islám z důvodů, které jsou na míle vzdáleně jakékoliv racionalitě. Zvlášť, když si uvědomíme, že podobní „ustupovači“ a „užiteční idioti“ budou na řadě první, když islám přijde k moci. Jsou to zkrátka jen hlupáci, kterým stačí, že multikulturně se tvářící muslim jim jednou něco řekl o „klidném“ islámu a dnes jsou schopni ignorovat fakta, která hovoří o opaku.

Zbytečně mluví samotné svaté texty islámu o potřebě dominance, násilí a nenávisti, sluníčkáři je číst nebudou. Kdo by přece věřil islámu, ne? Zbytečně budou hovořit významní odborníci o opaku nenásilí v případě islámu, jako hrách na stěnu zní varování před hořkými zkušenostmi západních zemí.

Zkrátka dnes jsou vládnoucí elity, ovládané multikulturními nadšenci, horlivými zastánci islámu, který je podle nich naprosto bezproblémovým náboženstvím a už vůbec ne ideologií. Stovky teroristických a násilných útoků jménem islámu po celém světě nemají vůbec nic společného s islámem, protože jeden každý z nich zná „alespoň jednoho slušného muslima“.

Násilnosti jménem islámu jsou v Evropě marginalizovány, a když se vyskytnou demonstrace a protesty muslimů, můžeme slyšet jejich blahosklonné vyjádření o potřebě chápání kulturních odlišností.

Je na nás, na realistech, kteří si nesypou písek do očí, abychom tuto, pro evropskou kulturu, krajně škodlivou vrstvu potlačili. Ve volbách je třeba proto podporovat strany a hnutí, které jsou jednoznačně proti těmto trendům. A šířit pravdu o vražedné ideologii islámu dál.

Autorem textu je pan Juraj Poláček | 14. 8. 2015, medzicas.sk

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 522 × | Prestiž Q1: 6,83

+5 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top