Štítky článku: •  

Západní civilizace umírá na naivitu

Nikdo nemůže popřít, že jedním z hlavních motivů, které se v médiích objevují ve spojitosti s podporou imigrace a humanitární pomoci je vnitřní potřeba západní společnosti pomáhat v nouzi. Tento pocit je však nechutným způsobem zneužíván a dovedení do důsledků může způsobit pád civilizace.

Nebo je její kolaps plánovaný?

Na Neviditelném psovi se Luděk Frýbort zamyslel právě nad pokračováním tohoto procesu. Není to potěšující čtení a vychází mu zhruba totéž, co jsem zmínil v úvodu článku. Navíc bych rád připomněl minulý článek, kde je při studiu úvah zakladatelů dnešní Unie zřejmé, že imigrace jako taková, podpora zvyšování porodnosti v rozvojových zemích Afriky může být dokonce základem plánů na vytvoření „nové Evropy“.

Dnes v novinách čteme, že se do Evropy valí ekonomičtí migranti, kteří pokud platí tisíce dolarů za převoz, nejsou vůbec ti chudí a trpící, jak je naše média popisují. A aby toho nebylo dost, zdá se, že podpora přívalu imigrační vlny dokonce ještě ani nezačala. Jak si vysvětlit zprávu, že se pohraniční stráž Libye stáhla a nechala hranice otevřené napospas organizacím pašujícím lidi do Evropy? Zdá se, že někomu hrozně záleží na tom, aby se do Evropy dostávalo stále více imigrantů za každou cenu. Nakonec v korupčním prostředí Libye tato cena zřejmě ani nebude příliš vysoká…

Důsledky jsou katastrofální. Přes Itálii a Řecko přijíždějí denně tisíce lidí, jež „někdo“ promptně importuje vlaky do centra Evropy. Obrázky z toho, jak to vypadá v Makedonii a jak se bez nejmenších problémů dostávají k nám, vzbuzují zděšení.

imigranti-v-makedonii.jpg (88,665 kiB)
Imigranti v Makedonii

Noviny se v nás snaží vzbudit neustále pocit viny za to, že se „máme dobře“ a lidé v Mali hladoví. Pak je zdánlivě přirozené, že musíme posílat další miliardy na „pomoc“, potraviny a lékaře, kteří z milionů hladovějících lidí, pro které např. v Mali neexistuje potrava, udělají desítky a stovky milionů hladovějících lidí s jednosměrným lístkem do Evropy. Nepomáháme lidem v Africe a na Blízkém východě, aby se dokázali bezpečně a v míru uživit doma, naopak, děláme všechno proto, aby se jejich počet zvýšil, aby zůstali o hladu, v zemích rozdrásaných válkami a s jedinou cestou úniku — do Evropy. A na základě obrázků „trpících dětí“ máme pak „povinnost“ přijímat imigranty. Je to cynická demagogie a propaganda.

Bez ohledu na to, zda je tato politika plánovaná, nebo jen idiotská, pokud se má tato společnost zachránit, pokud se nemáme rozplynout v davu desítek milionů chudých a povětšinou nekulturních muslimů, musíme tento příval odmítnout. Budou volby a proto je třeba na Slovensku (i v Česku) volit výhradně strany, které se proti imigraci postaví negativně. Každá strana, která jakýmkoli způsobem imigraci podporuje a schvaluje je nevolitelná.

Napsal pan Juraj Poláček | 20. 8. 2015

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 068 × | Prestiž Q1: 5,45

+3 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top