Štítky článku: •  

Západní civilizace umírá na naivitu

Nikdo nemůže popřít, že jedním z hlavních motivů, které se v médiích objevují ve spojitosti s podporou imigrace a humanitární pomoci je vnitřní potřeba západní společnosti pomáhat v nouzi. Tento pocit je však nechutným způsobem zneužíván a dovedení do důsledků může způsobit pád civilizace.

Nebo je její kolaps plánovaný?

Na Neviditelném psovi se Luděk Frýbort zamyslel právě nad pokračováním tohoto procesu. Není to potěšující čtení a vychází mu zhruba totéž, co jsem zmínil v úvodu článku. Navíc bych rád připomněl minulý článek, kde je při studiu úvah zakladatelů dnešní Unie zřejmé, že imigrace jako taková, podpora zvyšování porodnosti v rozvojových zemích Afriky může být dokonce základem plánů na vytvoření „nové Evropy“.

Dnes v novinách čteme, že se do Evropy valí ekonomičtí migranti, kteří pokud platí tisíce dolarů za převoz, nejsou vůbec ti chudí a trpící, jak je naše média popisují. A aby toho nebylo dost, zdá se, že podpora přívalu imigrační vlny dokonce ještě ani nezačala. Jak si vysvětlit zprávu, že se pohraniční stráž Libye stáhla a nechala hranice otevřené napospas organizacím pašujícím lidi do Evropy? Zdá se, že někomu hrozně záleží na tom, aby se do Evropy dostávalo stále více imigrantů za každou cenu. Nakonec v korupčním prostředí Libye tato cena zřejmě ani nebude příliš vysoká…

Důsledky jsou katastrofální. Přes Itálii a Řecko přijíždějí denně tisíce lidí, jež „někdo“ promptně importuje vlaky do centra Evropy. Obrázky z toho, jak to vypadá v Makedonii a jak se bez nejmenších problémů dostávají k nám, vzbuzují zděšení.

imigranti-v-makedonii.jpg (88,665 kiB)
Imigranti v Makedonii

Noviny se v nás snaží vzbudit neustále pocit viny za to, že se „máme dobře“ a lidé v Mali hladoví. Pak je zdánlivě přirozené, že musíme posílat další miliardy na „pomoc“, potraviny a lékaře, kteří z milionů hladovějících lidí, pro které např. v Mali neexistuje potrava, udělají desítky a stovky milionů hladovějících lidí s jednosměrným lístkem do Evropy. Nepomáháme lidem v Africe a na Blízkém východě, aby se dokázali bezpečně a v míru uživit doma, naopak, děláme všechno proto, aby se jejich počet zvýšil, aby zůstali o hladu, v zemích rozdrásaných válkami a s jedinou cestou úniku — do Evropy. A na základě obrázků „trpících dětí“ máme pak „povinnost“ přijímat imigranty. Je to cynická demagogie a propaganda.

Bez ohledu na to, zda je tato politika plánovaná, nebo jen idiotská, pokud se má tato společnost zachránit, pokud se nemáme rozplynout v davu desítek milionů chudých a povětšinou nekulturních muslimů, musíme tento příval odmítnout. Budou volby a proto je třeba na Slovensku (i v Česku) volit výhradně strany, které se proti imigraci postaví negativně. Každá strana, která jakýmkoli způsobem imigraci podporuje a schvaluje je nevolitelná.

Napsal pan Juraj Poláček | 20. 8. 2015

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 071 × | Prestiž Q1: 5,46

+3 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top