Štítky článku: •  

Osmdesátníci, nástup na očkování!

Dlouhodobý režim strašení statistikami nakažených a počtem údajně zemřelých na Covid, zahlcenými nemocnicemi a nestíhajícími krematorii, prognózami o mrazácích s mrtvolami na ulicích, to vše organizátorům tohoto běsnění přináší konečně nějaký výsledek.

Očkování je zde a na řadu přichází ti nejohroženější. Občané nad 80 let! Údajně se hlásí sami a rádi. Syn matky si přes media stěžuje, že přihlásit maminku do registru zájemců o očkování mu trvalo 1 hod a 37 minut! Chce to vylepšit organizaci!

Znovu se nám tedy servíruje nepravda o tom, jak se všichni velice těšíme!!

Dnešní novinový rozhovor se šéfem ÚZISu p. L. Duškem je ve více ohledech poučný! Na otázku jak je to s přeplněnými nemocnicemi pacienty s Covidem sdělil, že těch lehkých je tam 37 %. Za Prymuly to bylo 42 %, kteří tam neměli co dělat. To byla jeho slova.

Převedeno do čísel: Dnes je v nemocnicích 7031 pacientů s Covidem. Takže 37 % je 2061 pacientů, kteří teď zabírají lůžka těm, kteří je určitě potřebují více, ale byla jim odepřena lékařská péče! A je možné, že těch 2061 nemocných, kteří neměli tu „správnou nemoc“, ale třeba jen rakovinu na to doplatí životem!!

A na dotaz o obrovském množství zemřelých na Covid odpověděl, že statistika zahrnuje úmrtí osob, které byly pozitivně testované: „Bez ohledu na to, jaké byly příčiny úmrtí!“

A uvedené příčiny budeme muset teprve určit a ověřit!!

Navíc jen dodávám, že „bezvýchodnost zdravotnické situace“ určitě nepotvrzuje skutečnost, že od 1. 12. do dnešního dne se uzdravilo 265 962 lidí, většinou samoléčbou doma a bez styku s lékařem!

A teď k osmdesátníkům, ke kterým také patřím.

Každý z nás byl již někdy nějakou nemocí napaden. K léčení dostane na předpis nějaký ten lék. A jestli se nepletu, v každé krabičce s léky je vždy a nezbytně příbalový leták. Držím v ruce jeden z nich. Má rozměr 45 × 14 cm. Oboustranně potištěn a ve dvou sloupcích o šířce 7 cm. Takže varování je dlouhé 4 × 45 cm tedy 1 metr a 80 cm varování a upozornění!

Nebudu je uvádět, ale důležité je, že obsahuje důrazné varování, aby nebyl použit v kombinaci s dalšími 15, o kterých jsem v podstatě nikdy neslyšel. Aby bylo jasno. Jde o obyčejný lék na snížení žaludečních kyselin. Žádná dramatická medicína. Ale v případě nedodržení těchto pokynů by zřejmě dramatická a možná i fatální situace mohla nastat.

Ukažte mi nějakého osmdesátníka, který nic neužívá. Možná existuje, nevím. Ale drtivá většina něco bere, a nejsou to léky na snížení žaludeční kyselosti, ale léky na vážné srdeční choroby, podpůrné po prodělání mozkových příhod, léky po chemoterapiích a mnoho dalších vážných zdravotních stavů. Takže jsou to majitelé těl, které mají již své za sebou. Žádní sportovci, žádné perspektivní organismy.

A ti mají teď s nadšením nastoupit a být prvními skutečnými králíky. Vakcíny určitě nemají příbalový leták dlouhý 1,80 m. Také jej mít nemohou, protože nedokončili předepsané klinické testy a záruky a různá potřebná varování nejsou schopni inzerovat. Prostě proto, že NIC NEVÍ! Možná až na konci roku 2023!!

A mezitím to životem zaplatí ti, co se spolehli na kecy těch, co vakcíny nakoupili a potřebují je uplatnit za každou cenu. Tedy těch, co o tom ví tolik jako většina občanů.

Zkoušet to na těch nejstarších je nejméně riskantní. Když zemře, tak se to snadno svede na jeho věk a jeho těžké nemoci. Přesně opačně, než jak se to dnes dělá s mrtvými na Covid či s Covidem. Tam je prozatím vždy vinen Covid!

To slovo prozatím zřejmě zůstane již navěky. I přes ujišťování L. Duška, že se budou tato úmrtí někdy v budoucnu ověřovat a určovat na co vlastně dotyčný zemřel. Technicky je to blbost, protože buď budou již všichni zakopáni, nebo šustí v plechovce.

A do dokumentace to již napsali. A nikdo nic neodvolá, protože jde o peníze pro nemocnice.

Píše pan Vojtěch Machálek na PP

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 224 × | Prestiž Q1: 7,92

+13 plus Známkuj článek minus –2

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. PeTaX

Napsat nový komentář

Dosud bez komentářů

Napsat nový komentář

Zbývá 2048 znaků.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top