Štítky článku: •  

Hrozbou nejsou muslimští uprchlíci, ale evropští politici

Je to truchlivě smutná scéna: šmíra v podání pseudopolitiků, kteří ovládli jeviště, a hlediště plné pasivních diváků, kteří jen remcají v blogosféře, ale v hledišti útrpně přihlížejí tragédii, aniž by mizerné herce vypískali.

Pseudopolitici destabilizující sebevražedně evropský region, za jehož správu jsou zodpovědní, kteří tolerují a legalizují ilegální narušování Schengenského prostoru skupinami převážně ekonomických a muslimských uprchlíků, by měli být pomyslně defenestrováni z rolí, které evidentně nezvládají. A měli by být také souzeni za vědomé napomáhání organizovanému zločinu, protože příliv převážně mladých afrických mužů do Evropy je zjevně organizován mafiánskými bandami.

Pokud Evropa nezavře nepropustně své jižní hranice a nebude si sama určovat, koho pustí dál do svého domu, organizovaný zločin s požehnáním Bruselu bude dál stěhovat Afriku na starý kontinent, to ví každý občan EU s průměrným IQ. Ale představitelé Evropského parlamentu, Rady Evropy, Evropské rady, Evropské komise a dalších zbytečných a personálně předimenzovaných institucí EU si to nemyslí. Ve všech zemích EU je nezaměstnanost, ale politici neustále tvrdí, že uprchlíci budou pracovat a nebudou zatěžovat sociální systémy. Budou zátěží pro sociální systémy, práci nenajdou, protože práce není, na toto tvrzení stačí zdravý selský rozum a statistiky úřadů práce.

A je otázka, zda afričtí uprchlíci vůbec chtějí a umějí pracovat. Když černoši vyvraždili (v lepším případě vyhnali) bílé farmáře v Zimbabwe a zabrali farmy, země, která bývala obilnicí Afriky, se stala zemí hladomoru. Jihoafrická republika naposledy vzkvétala za vlády bílého prezidenta Frederika de Klerka; dnes tam vládne zločinnost, chaos, korupce, turistický ruch se hroutí, bílí odcházejí žít raději jinam. Tato hodně politicky nekorektní tvrzení mi potvrdili v Johannesburgu u piva nikoliv běloši, ale černí vzdělaní manažeři.

Černoši si mohou dovolit být politicky nekorektní a říkat pravdu, kdo to ale zakázal bělochům? Pravdou je, že Afrika byla stabilním a ekonomicky i kulturně rostoucím kontinentem v době kolonialismu. S jeho odstraněním a svěřením správy afrických zemí do rukou místních obyvatel spadla Afrika do problémů, jejichž důsledkem je současný exodus do Evropy. Samozřejmě, jiným příběhem je totální rozpad států na severu Afriky, k němuž přispěly shodně USA a Evropská unie stupidním vývozem demokracie.

novak-prak-na-imigranty-n.jpg (40,086 kiB)
Kresba: Václav Novák, NesvlíkejSeZKůže, @novakvaclav

Proč pseudopolitici a media v Evropě nenazývají věci pravými jmény je s podivem, vznášejí se na multikulturním obláčku a jakoby v kokainovém rauši pořád omílají, jak všichni mají právo na dobrý život, který jsme jim povinni v Evropě poskytnout, že nás uprchlíci obohatí. Četl jsem reportáž z jednoho českého uprchlického centra: mladý černoch z Ghany se za devět měsíců, kdy žil na úkor českých důchodců, naučil česky pozdravit Dobrý den a vyzná se ve značkách piv. Opravdu přičinlivý obohacovač českého kulturního a ekonomického prostoru! Česky se neučí (to bolí), práce ho nezajímá, ale chce zůstat, protože se mu líbí české holky a pivo. Vítej v ráji!

Pseudopolitici v Evropě, i ti čeští, jakoby chtěli přenést africkou nestabilitu na náš kontinent. Hlas lidu neposlouchají, trestuhodně ignorují dramatický nárůst problémů v zemích, které odnášejí divoký exodus jako první. Hrají si s čísly jako bankéři a s lidmi jako loutkoherci, ignorují historické zkušenosti z úpadků dávných civilizací i varovná slova opravdu vzdělaných odborníků: do Česka nejprve mělo letos přibýt 70 uprchlíků ze Sýrie (ti, kteří opravdu prchají před válkou, si zasluhují vlídné přijetí), později to bylo již 400 imigrantů letos a 1500 do roku 2017. Poslední uveřejněná čísla pro Česko: 3500 uprchlíků letos, 7000 v příštím roce. A kolik jich přijmeme v dalších letech — Afrika má díky mimořádné natalitě nevyčerpatelné zdroje lidí, kteří „mají nárok na lepší život“. Dělají si z nás politici srandu?

Častým (pseudo)argumentem českých politiků je, že nemáme důvod k obavám z islamizace Česka, protože vyznavačů islámu je tady minimální množství. Ale až tu porostou mešity, až se iniciativa Islám do každé německé rodiny (islámští radikálové hodlají distribucí 25 milionů výtisků koránu zdarma přesvědčit alespoň milion Němců, aby konvertovali k islámu) přemění na Islám do každé české rodiny, bude pozdě.

Dnes bychom proto především potřebovali rozjet masivní iniciativu Rozum do Bruselu, Rozum do Strakovy akademie, Rozum do českého parlamentu. Protože zatím jsou největší hrozbou pro Českou republiku nikoliv uprchlíci, ale hloupě politicky korektní politici, kteří nehájí zájmy svých voličů a své země, ale zájmy zahraničních zločineckých gangů a domácích „neziskových“ organizací, profitujících z obchodu s lidmi.


Pozn. pod čarou: Dnes vystoupil ministerský předseda se slovy, že vidí ve společnosti „fašizující tendence“. Kdo je svou nekomunikativností a neochotou řešit závažný bezpečnostní problém státu pomáhá tvořit? (Kromě toho, že nezná klasicky definici fašismu.)

A ještě z jedné zprávy: V kamiónu v Rakousku se dnes udusilo 50 afrických bojovníků. Za jediný den se v Africe narodí 65 750 nových dětí. Která z těch dvou vět je horší zprávou? Ptá se Větva.

Jaroslav Pomp, iDnes.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 239 × | Prestiž Q1: 6,36

+5 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top