Štítky článku: •  

Neléčit pravicové publikum

Kandidátka AfD do Bundestagu Andrea Zuercher přišla o obvodního nebo jak říkají rodinného doktora, když se dočetl, že Zuercherová byla nominována za AfD do parlamentních voleb, vyškrtl ji ze seznamu pacientů. Doktor to vysvětlil jejími politickými náhledy, prý už k ní nemůže přistupovat jako k člověku.

Je velmi divné, že to v Německu nikoho moc neudivuje, dnešní doba nemá čas na dějinné reminiscence, ale němečtí židé a komunisté by mohli vyprávět, odkud je všude v třicátých letech vykopli, je dobré si připomenout, že první byli na řadě komunisté a židé. Zuercherová je místopředsedkyní AfD v Kostnici a je asistentkou předsedkyně parlamentní frakce Alice Weidelové, ta se musela přestěhovat za hraniční čáru do Švýcarska, její děti byly totiž za politickou aktivitu své matky vystaveny permanentní šikaně ve škole od spolužáků a učitelů.

Zuercherová si nezaslouží v německém právním státě léčení. Bizarní, trapné, ale dnes v nepřekonatelně rozpolceném západním světě žádná výjimka. V humánní společnosti by si léčení měl zasloužit každý, i zločinec, v tomto případě i zločinná z politické alternativy. Hlavní názorový rozdíl mezi alternativou a evidentně fašizujícím mainstreamem spočívá v národních preferencích oproti globálním morálním preferencím, v jediném bodě, který se dá univerzálně akceptovat, v eliminování bezprostředního utrpení člověka, jak je vidět, apologeti globální morálky selhávají.

Golo Mann psal ve svých pamětech o právním státě Výmarské republiky, když Reichstag schválil Hitlerovi zmocňovací zákon, který nastolil jinou objektivitu, soudy přestaly vyšetřovat vraždy v Dachau, začaly je považovat za zákonné a velká část německé populace též. Dnes nenastolil jinou objektivitu parlament, ale pozvolná levicová uzurpace společenských systémů jako je politika, média a školství, soudy jsou údernou rukou této uzurpace.

Ukazuje se, že nezávislost soudů je fikcí, soudy jsou objektivní do té míry, do jaké podléhají kontrole (lidu), objektivní může být okresní soudce v nějakém americkém okrese, kterého si občané dobře zvolili, horší je to s objektivitou soudců evropsko-unijních výběrových mechanismů. V Německu, jak se zdá, dnes nemá politická alternativa právo na existenci, není to parlamentní zákon, ale stav německé objektivity. Soudy musí být nadstranické a bezpodmínečně objektivní, ale nestojí, jak dokazuje německý příklad, mimo společnost, suverenita soudu stejně jako suverenita vlády pramení v lidu a demokratický lid přeje i alternativě, jinak by byl sám proti sobě.

Případ kandidátky Zuercherové je tristní, trpí chronickou chorobou a potřebuje pravidelně lékaře, a to takového, který zná průběh choroby. Samotná Zuercherová v Jungefreiheit říká, že když ji to doktor sdělil, vstoupily jí slzy do očí, něco takového nepovažovala za možné v žádné civilizované zemi, je otřesné, jak údajně tolerantní a otevřená společnost občanského středu bezostyšně spojuje lékařskou péči s politickým a ideologickým předpokladem.

Velká část opulentních příjmů rodinných lékařů pochází z veřejných rozpočtů, které se podílí na financování zdravotních pokladen. AfD je zastoupena v Bundestagu a ve všech 16 zemských parlamentech, ale běžné politické zvyklosti vzájemné stranické a parlamentní korektnosti, pokud jde o tuto stranu, jsou ignorovány, nepsané právo na parlamentní funkcionáře se v případě AfD neaplikuje.

Média na stranu permanentně útočí a zesměšňují ji, četné násilné útoky na stranické propagační rekvizity, na auta a obydlí funkcionářů strany. Např. v loňském roce se registrovalo 694 násilných útoků na osoby spojené s AfD, významně víc než na CDU (189), na SPD (169) a na zelené (206).

Píše pan Libor Číhal na meras.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 268 × | Prestiž Q1: 12,35

+24 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 4 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. PeTaX

Napsat nový komentář
Jan M.

Je to stoprocentně proti lékařské přísaze! Podle ní musí lékař ošetřit i Hitlera, Stalina či dokonce Trumpa!

0 | 0
Tomáš Fiala

Třeba v Německu neexistuje Ústavní/zákonné právo na lékařskou péči v souvislosti s povinným zdravotním "pojištěním" a v Německu Ústava/zákony umožňují odepřít pacientovi lékařskou péči...

0 | 0
Vajo

Nebo je možné, že německá ústava/zákony umožňují odepřít lékařskou péči jen vybrané skupině. Ostatně v tom mají tradici. V jisté době měla jedna skupina německých občanů dokonce odepřeno právo na život.

0 | 0
Zdena

Myslim, ze uz jsem to tu kdysi psala, ale presto to zopakuju: Na vlastni kuzi jsem tady v Nemecku zazila temer to same. Soukrome jsem tu doucovala anglictinu jednoho starsiho Nemce (kolem 55ti let). Kdyz jsme se jednou v ramci anglicke konverzace bavili o politice, zminila jsem, ze si preji Czexit a poukazala jsem na zcela zjevnou islamizaci Nemecka a na fakt, ze uz na ulicich nevidim temer zadne Nemce a ve verejnem prostoru neslycham temer zadnou nemcinu. Pan se velmi nastval a zacal mluvit cosi o nacistech. O tyden pozdeji mi poslal mail, ve kterem se mnou ukoncil spolupraci. Pry mu moje vyucovaci metody vyhovuji, ale me politicke nazory jsou, cituji, "smesne". Dostala jsem padaka, a to jsem ani nemusela zminit me sympatie k Afd.

0 | 0

Napsat nový komentář

Zbývá 2048 znaků.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top