Štítky článku: •  

Hlasité ne mediální manipulaci a vydírání!!!

Spoustě médií, jak tištěných, tak elektronických, včera dominovala fotografie utopeného syrského dítěte Aylana, včetně doprovodných srdcervoucích komentářů o tom, jak je Evropa hnusná a jeden každý Evropan je odpovědný za jeho smrt. Nenechme sebou takto manipulovat!

Nejen Evropští politici, ale i celá řada dalších socialistických, kolektivistických států před řadou let začala prosazovat jakousi úchylnou ideologii multikulturalismu. V důsledku tohoto pochybného instrumentu dochází (nejen až dnes) k masivním přesunům mas zcela odlišných kultur do mnoha států. Princip multikulturalismu je od počátku zhoubný a šílený.

Je hyenismem, čirým hyenismem, sdílet po světě fotografii mrtvoly dítěte a skrze ni citově vydírat jak populaci, tak skrze ni vyzývat politiky k posílení importu cizích a nekompatibilních mas. Je hyenismem vyfotit mrtvé dítě a použít je jako vyděračský nástroj k otevření hranic, mimo jiné, i těm, kteří se o spoustu mrtvých dětí sami postarali. Je hyenismem využít smrt malého Aylana k tlaku na politiky, kteří jsou svojí neschopností řešit radikálně nezvladatelnou imigraci za ni zodpovědní!

ne-mrtve-dite-n.jpg (62,524 kiB)
Ne vydírání!!!

Již před několika dny byl stejným způsobem zneužit případ jedenasedmdesáti udušených imigrantů nacpaných v kamionu.

Nikdo z Vás, kteří jste tu fotografii dítěte viděli, není odpovědný za smrt toho dítěte. Nikdo! Nenechte se psychicky vydírat a manipulovat multikulturními aktivisty a ideology!!!

Ani není možné užívat principu kolektivní viny na celé kontinenty, nebo státy. Jedná se pouze o pseudohumanismus, který nevybíravým způsobem volí nástroje a metody vydírání společnosti s cílem prosazení multikulturalismu za každou cenu.

Každému normálnímu člověku je líto toho mrtvého hocha. Ale využívání jeho smrti ke špinavým parciálním zájmům je hyenismus nejhrubšího zrna. Odmítněte takové citové vydírání, vyvolávání pocitu viny a brutální manipulaci!

Stop multikulturním hnutím a organizacím

Ostuda, mimo jiných, i těmto médiím:

A všem, kteří používají mrtvolu dítěte k prosazování multikulturní ideologie a k vydírání společnosti!!!

‪#‎PrijimamAgresivne ‪#‎NenechSiLhat

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 254 × | Prestiž Q1: 6,36

+4 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top