Štítky článku: •  

Ministr zdravotnictví káže vodu a pije víno

Dostalo se ke mně opravdu velice zajímavé video s naším novým ministrem zdravotnictví Petrem Arenbergerem a na podvrh to opravdu nevypadá, protože je tam skoro celá vláda.

Připomínám, že nám tento ministr zdravotnictví nadále nutí roušky nebo respirátory dokonce i venku na poloprázdných ulicích a s největší pravděpodobností protiprávně zakazuje jakékoli setkávání se ve více jak dvou lidech. Tak se sami podívejte jak v tomto jde celému národu příkladem:

Ostatní včetně premiéra Babiše nebo ministra vnitra a zahraničí Hamáčka to víno pravděpodobně konzumovali přes respirátory podobně jako na té loňské rouškové žranici v Lánech. Anebo taky ne. Upozorňuji, že v té době měl ministr zdravotnictví ve Sněmovně vysvětlovat mj. právě nošení roušek venku a přišel tam velice pozdě kvůli tomuto mejdanu v Kramářově vile.

Nemohu si při té příležitosti nevzpomenout na Arenbergerova slova, která pronesl pouhý den předtím 14. dubna ve Sněmovně:

„Akce v soukromí se snažte nedělat, jen ti největší furianti by si doma udělali mejdan“

anebo třeba dokonce jak k malým dětem ve školce:

„Když budeme zlobit, budeme i v létě nosit respirátory“

Opravdu chceme poslouchat dalšího ministra zdravotnictví, který nejenže zcela vědomě porušuje zákony této země a ještě se tím i veřejně chlubí, ale porušuje dokonce i svá vlastní nařízení? Neskončil na něčem takovém poměrně nedávno i plukovník Prymula?

Je to další ministr zdravotnictví, který káže vodu a pije víno?

Tentokrát dokonce doslova?

Autor: Ivo F. Cilich | cilich.blog.idnes.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 681 × | Prestiž Q1: 13,93

+28 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 2 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. PeTaX

Napsat nový komentář
Jaroslav Hadrava

Ta jsem se ráno dočetl, že premiér dorazí na vládu s návrhem na rozvolnění, který ministr zdravotnictví zpracuje a bude vyhlášeno jako doporučení odborníků. A takhle nám naše vláda bojuje proti covidu...

0 | 0
Borsuk

Vědomě porušují zákon, na interpelace se nenamáhají chodit atd...tak nevím.

0 | 0

Napsat nový komentář

Zbývá 2048 znaků.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top