Štítky článku: •  

Apartheid!

Oddělení „nečistých“, ze kterých „čistí“ mají strach. Lékař Pollert bez servítků ke covid pasům

Lékař a sportovec Lukáš Pollert se s tím zase jednou nepáral. „Vláda je slabá, nemotorná a má špatné rádce,“ vypálil. Jedním dechem však dodal, že lidé už zase začínají žít, i navzdory tomu, co doporučuje vláda.

Lukáš Pollert patří mezi nejviditelnější odpůrce protikoronavirových opatření vlády. Má za to, že kabinet Andreje Babiše pracuje se špatnými rádci.

„Vláda je slabá, nemotorná a má špatné rádce,“ napsal Pollert.

Lukáš Pollert promlouvá
Nosit to nebudu!

Podle všeho by byl raději, kdyby vláda naslouchala lidem, jako je biochemik Zdeněk Hostomský, který se důrazně staví proti nošení respirátorů venku a volá po co nejrychlejším návratu všech žáků a studentů do škol.

Hostomskému se zdá, že vláda Andreje Babiše se nechce vzdát moci, kterou si s pandemií vzala do rukou, a jen salámovou metodou lidem uvolňuje kousíčky svobody.

„Já si myslím, že naše vláda je strašně opatrná a dělá to tím totalitárním způsobem. Teď vám trošičku přidáme, školy otevřeme, ale jenom půlku. Mně to trochu připomíná ten minulý režim, kdy prostě to bylo všechno špatně, ale režim si řekl: ‚Přijdou Velikonoce, tak vám dáme nějaké banány.‘ A teď všichni řekli: ‚Ta naše vláda je tak hodná,‘“ kroutil hlavou Hostomský.

A Pollert nechápe, jak je možné, že to vládě tak dlouho procházelo.

„Dosud jsem nepochopil, proč jsme se nechali tak vystrašit a podlehli zkáze plošných opatření. Opakuje se stále stejná chyba. Naštěstí si už stále více lidí toto nedorozumění uvědomuje, nečeká na jakési ‚povolení‘ žít a zajetí strachem prolamují spontánně,“ napsal Pollert.

Dosud jsem nepochopil
Dosud jsem nepochopil

S odvoláním na text exministryně spravedlnosti Daniely Kovářové konstatoval, že je jen na lidech, jak budou žít.

Ještě před rokem to přitom vypadalo, že se lidé na svobodě moc omezovat nedají.

„Možná budou už brzy zavedeny digitální průkazy, které zdokumentují stav našeho očkování nebo imunity, průkazy, na jejichž základě bude zřízen nový apartheid. Byl by to apartheid, který odfiltruje ty nečisté, z nichž má ‚čistý‘ strach,“ citoval Pollert slova, která před rokem zněla mnohem méně pravděpodobně, než dnes.

Byl by to apartheid
Byl by to apartheid

parlamentnilisty.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 387 × | Prestiž Q2: 12,14

+46 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 6 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. PeTaX

Napsat nový komentář
Tomáš Fiala

Ale ANO!!!
Přečtěte si diskusi pod tím článkem na p-listech. "Čistí" už z toho zamýšleného apartheidu dostávají hromadný orgasmus. A soudě podle jejich vyjádření by bylo úžasňácké, kdyby se s těmi nečistými pořádně zatočilo jako s vrahy, protože údajně právě oni roznáší smrtelnou nákazu. Dost možná čekají "nečisté" covidosária v podobě domácího vězení - do práce a domů. Všechno ostatní (včetně zajištění základních potřeb a zdravotnického servisu) jen přes internet a prostřednictvím státem akreditovaných (= sledovaných) e-shopů. Zákaz používání hromadné dopravy... :-/

5 | 1
PeTaX

K tomu to přece směřuje od začátku: za ty mrtvé přece nemůže virus, ale ti, kteří neposlouchají na slovo vládu a nepodřizují se jakémukoliv nesmyslnému vládnímu nařízení. To jsou ti vrazi, ti ve skutečnosti mohou za ty mrtvé. Jsou nebezpeční, protože se spoléhají na vlastní rozum a úsudek. A to je v kolektivismu ovcí nepřijatelné. Jsou jiní. To je nebezpečná anomálie.

6 | 0
Jaroslav Hadrava

Pánové a všimli jste si jak jsme minuli jakýsi inflexní bod (či spíše interval)?
Před ním byli na černé listině ti (ověřeně) pozitivní - oni byli ti vrazi, byli zavíráni, aby nenakazili ostatní, bylo jim (na sociálních sítích až nechutně) spíláno jako škůdcům všeho lidstva - Kde a jak jste to chytili? Chcete zabíjet lidi ve svém okolí? Je třeba vás pozavírat dokud nebudete čistí jako my ostatní, zdraví.
Postupně procházelo nákazou čím dál více lidí. Mnozí s velmi těžkým průběhem, hodně lidí i zemřelo (ti už se nezeptají, proč je vláda svými opatřeními neochránila). A hle, prošli jsme inflexním bodem a všechno změnilo znaménko. Co bylo černé, je bílé, co bylo kladné, je záporné.
A najednou jsou na černé listině ti, kteří se ještě nenakazili (buď jsou velmi odolní až resistentní, anebo se chovali tak, že minimalizovali riziko nákazy). To oni jsou teď ti škůdci světa - vždyť se mohou nakazit!!! A naopak ti, kteří již nemoc prodělali (a naštěstí pro ně přežili) jsou najednou ti zářiví a jasní.
A chceš i Ty být ten zářivý/jasný/čistý - pak se nech (dobrovolně!) naočkovat, a my Tě vezmeme mezi sebe. A nebo se nech týden co týden (také dobrovolně!) šťourat v nose pro ověření čistoty.
A nemáš-li potvrzení čistoty, pak nechoď mezi nás - základní přikázání nového, covidového náboženství...
(Soudruzi polibte mi w).

4 | 0
PeTaX

Náboženství. To je přesné slovo. Nihil novi sub sole.

2 | 0
Rudolf

Bohužel ty nejčernější předpovědi se naplnují. Snad si ještě někdo vzpomene na lonské prohlášení při začátku tzv. pandemie. Tehdy prohlásil on i jiní, že si lidé musí uvědomit, že život jaký znají z doby před šílenstvím se už nikdy NEVRÁTÍ. Jak to mohl dopředu vědět? Je mi líto dětí, vnuků, kterýn byl zničený život. Jsou i násilím nuceni k nošení roušek, respirátor a nesmí si hrát. Ale to je přece válka proti lidstvu, genocida. Musíme se probudit a jednat. Toto si rozesílá 3 000 000 důchodců !!!!!!!!!!
To, co je dole napsané, sice neobsáhne jedna strana, ale pokud budeme každý volit jednu ze 3 stran podle toho, která se nám nejvíc zamlouvá a to je :
1 - ANO (ekonomika),
2 - SPD Tomia Okamury (proti migraci, promigračním neziskovkám, nepracujícím vyžírkům, proti EU),
3 - KSČM (mají sociální cítění, nekradou a nevyrypují s kravinami) - pak komplet odstavíme ODS, TOP 09, STAN a Piráty !!!!!!!!!!!

A minimálně 2 z těchto stran pošleme do pekel a ty další 2 strany nepřelezou přes 10 % a budou se třepat a stiskat palce, aby nedopadly jako TOP a STAN.
A budou z toho vydření, že s nimi vyběhli důchodci.
A proto důchodci vzhůru k volbám a vykopejme tuto verbež ;-) !!!!!!!!!!!
Než vám volební právo SEBERE pí. ADAMOVÁ - PEKAROVÁ z TOP 09, jak už kolikrát avízovala!!!!!!!!!!!!
DO VOLEB DŮCHODCI !!!!!!!!
Návod, jak se zbavit parazitů a rozkrádačů tohoto státu si mezi sebou rozesílá 3 000 000 důchodců!!!
A proto důchodci vzhůru k volbám a vykopejme tuto verbež !!!!!!! -

1 | 5
PeTaX

Neposílejte to, prosím, dvakrát. Bohužel, server reaguje na odeslání pomalu (a nic s tím nemohu dělat).

0 | 0

Napsat nový komentář

Zbývá 2048 znaků.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top