Štítky článku: •  

Dnes mne ti šašci obzvlášť pobavili

Arenberger prohlásil, že lidé budou moci od 10. května venku odložit roušky a Havlíček zase perlil s lanovkama a vlekama.

Celá ta dnešní vládní šaráda je popsána i s videi například v tomto článku. Ministr Havlíček dnes doslova prohlásil toto:

„Rovněž jsme od 10. května pustili všechny vleky a lanovky, které byly z důvodu ski-areálů uzavřené.“

Dělají si z nás tu srandu až takto nepokrytě? K čemu jsou otevřené vleky a lanovky téměř v půlce května, byť neobvykle studeného? Kolik těch ski-areálů a na ně navázaných profesí tím teď ještě zachrání? Divím se, že nezdůraznil i to, že konečně otevřou i půjčovny lyží. To klidně mohli v zimě otevřít venkovní koupaliště. Jediné plus tohoto „uvolnění“ je, že si mohu lanovkou dojet na Ještěd a obyvatelé Prahy na Petřín. Ale občerstvit se tam oficiálně pořád nesmíme.

No a ministr Arenberger samozřejmě nemohl zůstat pozadu a slavnostně oznámil, že nám milostivě povoluje od 10. 5. odložit venku náhubky! Ďakujeme pán velkomožný a ručky bozkáváme …

Byli ministři v posledních několika týdnech někde venku mezi lidmi? Anebo pracují pro naše dobro tak intenzivně, že se ven nedostali? Pozor na všechny takové, kdo chtějí naše dobro. Nenechme si je od nich vzít!

Já osobně si roušku či jiný náhubek venku ještě nenasadil a už to mám zase odkládat? Kam?

Kdyby to nebylo tak smutné a netýkalo by se to nás všech, tak by ta komedie byla i docela sranda, ne?

Autor: Ivo F. Cilich | cilich.blog.idnes.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 410 × | Prestiž Q1: 14,93

+35 plus Známkuj článek minus –3

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 1 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. PeTaX

Napsat nový komentář
Spring

Puštění lanovek a vleků v květnu je chvályhodný počin, děkujem ti naše skvělá, nejúžasnější vládo...když vidím v ČR těch ledovců ve výškách kolem 3000 metrů, tak se snad i začnu těšit. Jdu nabrousit lyže!!

4 | 1

Napsat nový komentář

Zbývá 2048 znaků.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top