Štítky článku: •  

Konec srandy! EU začala vyhrožovat

Schultz pohrozil … použitím síly vůči státům, které se nepodřídí „zájmu společnosti“ v otázce imigrantů. Tato událost se určitě zapíše velkým a tučným písmem do dějin Evropské unie.

Němec Martin Schulz — předseda Evropského parlamentu, veřejně pohrozil státům, jako Polsko, Maďarsko, Česko, Slovensko, které nesouhlasí s kvótami a povinným přerozdělováním muslimských imigrantů. Pohrozil … použitím síly.

V televizi ZDF Schulz, na margo států, které nesouhlasí s diktátem EU ve věci imigrantů, řekl:

„Evropa ultranacionalistů — když oni zvítězí — budeme mít takovou Evropu, nejen v této věci, ale také v každé jiné. Potřebujeme ducha evropského společenství. A v případě nutnosti to musí být vynucené silou. Nemůže být — a já patřím k lidem, kteří to říkají —, abychom v XXI. století globalizaci a globální problémy řešili nacionalismem. V jistém okamžiku je třeba zabojovat a nutno říci, že v případě nutnosti dosáhneme svého cíle válkou proti jiným.“

Zde si můžete poslechnout hrozby předsedy evropského parlamentu Schulze:

Martin Schulz und das »Europa des Gemeinschaftsgeistes«

Komentátoři na německém portálu pi-news.net, nemají pochybnosti: Schulz překročil jistou hranici. Tu, která ho přibližuje k hnědé minulosti Německa.

Komentář slovenského mezičasu:

„Těžko posoudit, zda předsedovi Evropského parlamentu ta slova vyšla z úst jen pod vlivem emocí a neuváženě. To se stává, horší je však představa, jaké kuloární debaty se vedou na nejvyšších místech EP, jejichž výsledkem je výpověď Schulze. Nyní si můžeme poskládat puzzle:

  • - převzetí kontroly nad armádami členských států EU civilisty,
  • - prosazování zákonů, kde ozbrojené složky cizích států a policie už mají, nebo též mají mít, povolení zasahovat v jiném státě EU v případě nutnosti a vyššího zájmu …

Jak už napsal Dostojevskij v Běsech, revoluce má svá pravidla:

Nejdříve jdou zasnění, hnacím motorem revoluce je sentiment (Hvorecký, Havran atd., Kavárna), pak jdou kariéristé, ti kteří chtějí mít postavení. Nic tak nemobilizuje člověka jako funkce (neziskovky a různé instituty financované eurofondy). A na konec jde spodina, havěť. Ti jsou velmi užiteční a účinní, hodně udělají, ale je třeba je stále hlídat (např. Antifa). Ale nejdůležitější věcí, cementem, který to vše spojuje, je hanba před sebou samým. To je skutečná moc. Tak aby nikomu v hlavě nezůstala žádná vlastní myšlenka. Budou to považovat za ostudu.

Všichni půjdou za námi a každému, kdo bude proti, řekneme, že je příliš málo liberální.“ (socialistický, pozn. red)

K čemu byl rok 1989?

Napsal na medzicas.sk Mariusz Malinowski | 11. 9. 2015

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 10 279 × | Prestiž Q1: 16,37

+37 plus Známkuj článek minus –3

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top