Štítky článku: •  

Konec srandy! EU začala vyhrožovat

Schultz pohrozil … použitím síly vůči státům, které se nepodřídí „zájmu společnosti“ v otázce imigrantů. Tato událost se určitě zapíše velkým a tučným písmem do dějin Evropské unie.

Němec Martin Schulz — předseda Evropského parlamentu, veřejně pohrozil státům, jako Polsko, Maďarsko, Česko, Slovensko, které nesouhlasí s kvótami a povinným přerozdělováním muslimských imigrantů. Pohrozil … použitím síly.

V televizi ZDF Schulz, na margo států, které nesouhlasí s diktátem EU ve věci imigrantů, řekl:

„Evropa ultranacionalistů — když oni zvítězí — budeme mít takovou Evropu, nejen v této věci, ale také v každé jiné. Potřebujeme ducha evropského společenství. A v případě nutnosti to musí být vynucené silou. Nemůže být — a já patřím k lidem, kteří to říkají —, abychom v XXI. století globalizaci a globální problémy řešili nacionalismem. V jistém okamžiku je třeba zabojovat a nutno říci, že v případě nutnosti dosáhneme svého cíle válkou proti jiným.“

Zde si můžete poslechnout hrozby předsedy evropského parlamentu Schulze:

Martin Schulz und das »Europa des Gemeinschaftsgeistes«

Komentátoři na německém portálu pi-news.net, nemají pochybnosti: Schulz překročil jistou hranici. Tu, která ho přibližuje k hnědé minulosti Německa.

Komentář slovenského mezičasu:

„Těžko posoudit, zda předsedovi Evropského parlamentu ta slova vyšla z úst jen pod vlivem emocí a neuváženě. To se stává, horší je však představa, jaké kuloární debaty se vedou na nejvyšších místech EP, jejichž výsledkem je výpověď Schulze. Nyní si můžeme poskládat puzzle:

  • - převzetí kontroly nad armádami členských států EU civilisty,
  • - prosazování zákonů, kde ozbrojené složky cizích států a policie už mají, nebo též mají mít, povolení zasahovat v jiném státě EU v případě nutnosti a vyššího zájmu …

Jak už napsal Dostojevskij v Běsech, revoluce má svá pravidla:

Nejdříve jdou zasnění, hnacím motorem revoluce je sentiment (Hvorecký, Havran atd., Kavárna), pak jdou kariéristé, ti kteří chtějí mít postavení. Nic tak nemobilizuje člověka jako funkce (neziskovky a různé instituty financované eurofondy). A na konec jde spodina, havěť. Ti jsou velmi užiteční a účinní, hodně udělají, ale je třeba je stále hlídat (např. Antifa). Ale nejdůležitější věcí, cementem, který to vše spojuje, je hanba před sebou samým. To je skutečná moc. Tak aby nikomu v hlavě nezůstala žádná vlastní myšlenka. Budou to považovat za ostudu.

Všichni půjdou za námi a každému, kdo bude proti, řekneme, že je příliš málo liberální.“ (socialistický, pozn. red)

K čemu byl rok 1989?

Napsal na medzicas.sk Mariusz Malinowski | 11. 9. 2015

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 10 260 × | Prestiž Q1: 16,37

+37 plus Známkuj článek minus –3

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top