Štítky článku: •  

Ve Vídni se šíří západonilská horečka

Můžeme tuto závažnou skutečnost — šíření západonilské horečky považovat za danajský dar imigrantů z Afriky a Asie, který přinesli jako odměnu Evropanům za to, že jim „politici“ z Bruselu dobrovolně otevřeli hranice Schengenu? A teď hranice rychle zavírat, když už je nákaza a infekce uvnitř Evropy. Byl to záměr nebo náhoda, celá tato imigrační vlna?

dengue-fever.png (97,901 kiB)
Horečka Dengue

Mnohá média lžou, manipulují, šíří nepravdivé informace. Některá to mají dokonce jako svoji náplň a program. Snad nejznámějším příkladem manipulace s fakty a pravdou je bahno slovenské žurnalistiky — navenek se tvářící jako názorotvorné noviny SME (v našich podmínkách jejich sesterské iDNES). Bulvární deník Nový čas je kapitola sama o sobě.

Informaci o šíření západonilské horečky (Dengue) jsme obdrželi od našeho čtenáře Vlada, který šel darovat krev a byl upozorněn, že musí uvést, jestli nepobýval ve Vídni déle. Po bližším vysvětlení pochopil o co jde a tuto informaci zaslal více redakcím „nezávislých novin“. A nikde o šíření se západonilské horečky ve Vídni nevyšla ani zmínka.

Shodou náhod a okolností, DENNÍK POLITIKA zrovna vznikl a hned jsme dostali od čtenáře tento podnět. Zveřejňujeme ho doslovně, necenzurovaný a ponecháváme na našich čtenářích, aby se zamýšleli, přemýšleli a četli náš deník J.

zapadonilska-horucka.png (458,563 kiB)
Avízo transfúzní služby SR (zoom)

„Vážená redakce,
včera jsem dostal od přítele informaci, že vznikl nezávislý deník. Posílám Vám tuto informaci o šíření chorob imigranty ve Vídni. Šel jsem darovat krev a ptali se mě, jestli jsem byl ve Vídni. Když jsem se ptal proč a o co jde, dostal jsem takové dost divné vysvětlení. Toto jsem oznámil více novinám a poslal o tom i fotku z webu národní transfuzní služby SR. Nikde ale nevyšla o této hrozbě žádná zmínka. Prosím, pokud jste tak nezávislí, publikujte alespoň vy tuto informaci, o tom jakou další hrozbu pro Evropu představují nelegální imigranti. Děkuji. Váš čtenář Vlado“


Pozn. red.: Napadá mě paralela s datem 26. dubna 1986, kdy půlku Evropy zamořila černobylská havárie jaderným spadem a soudružka státní hygienička MUDr. Zusková také tvrdila, že se nic neděje a žádné nebezpečí nehrozí. (Mimochodem: nikdy nebyla ani obviněna, natož souzena.) Jen průměrně uvažující člověk vidí rozdíl mezi tím, když se jako turista vypravuje/vrací do/ze země s výskytem tropických nemocí. A dnes se nám po Evropě pohybují milióny ILEGÁLNÍCH migrantů, kteří vesměs ani slovo doktor neznají a jejich identifikační kontrola je mimo schopnosti států, o zdravotní kontrole nemluvě.

Vladovi za tip děkujeme. Redakce DENÍKU POLITIKA

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 5 667 × | Prestiž Q1: 10,09

+14 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top