Štítky článku: •  

Ve Vídni se šíří západonilská horečka

Můžeme tuto závažnou skutečnost — šíření západonilské horečky považovat za danajský dar imigrantů z Afriky a Asie, který přinesli jako odměnu Evropanům za to, že jim „politici“ z Bruselu dobrovolně otevřeli hranice Schengenu? A teď hranice rychle zavírat, když už je nákaza a infekce uvnitř Evropy. Byl to záměr nebo náhoda, celá tato imigrační vlna?

dengue-fever.png (97,901 kiB)
Horečka Dengue

Mnohá média lžou, manipulují, šíří nepravdivé informace. Některá to mají dokonce jako svoji náplň a program. Snad nejznámějším příkladem manipulace s fakty a pravdou je bahno slovenské žurnalistiky — navenek se tvářící jako názorotvorné noviny SME (v našich podmínkách jejich sesterské iDNES). Bulvární deník Nový čas je kapitola sama o sobě.

Informaci o šíření západonilské horečky (Dengue) jsme obdrželi od našeho čtenáře Vlada, který šel darovat krev a byl upozorněn, že musí uvést, jestli nepobýval ve Vídni déle. Po bližším vysvětlení pochopil o co jde a tuto informaci zaslal více redakcím „nezávislých novin“. A nikde o šíření se západonilské horečky ve Vídni nevyšla ani zmínka.

Shodou náhod a okolností, DENNÍK POLITIKA zrovna vznikl a hned jsme dostali od čtenáře tento podnět. Zveřejňujeme ho doslovně, necenzurovaný a ponecháváme na našich čtenářích, aby se zamýšleli, přemýšleli a četli náš deník J.

zapadonilska-horucka.png (458,563 kiB)
Avízo transfúzní služby SR (zoom)

„Vážená redakce,
včera jsem dostal od přítele informaci, že vznikl nezávislý deník. Posílám Vám tuto informaci o šíření chorob imigranty ve Vídni. Šel jsem darovat krev a ptali se mě, jestli jsem byl ve Vídni. Když jsem se ptal proč a o co jde, dostal jsem takové dost divné vysvětlení. Toto jsem oznámil více novinám a poslal o tom i fotku z webu národní transfuzní služby SR. Nikde ale nevyšla o této hrozbě žádná zmínka. Prosím, pokud jste tak nezávislí, publikujte alespoň vy tuto informaci, o tom jakou další hrozbu pro Evropu představují nelegální imigranti. Děkuji. Váš čtenář Vlado“


Pozn. red.: Napadá mě paralela s datem 26. dubna 1986, kdy půlku Evropy zamořila černobylská havárie jaderným spadem a soudružka státní hygienička MUDr. Zusková také tvrdila, že se nic neděje a žádné nebezpečí nehrozí. (Mimochodem: nikdy nebyla ani obviněna, natož souzena.) Jen průměrně uvažující člověk vidí rozdíl mezi tím, když se jako turista vypravuje/vrací do/ze země s výskytem tropických nemocí. A dnes se nám po Evropě pohybují milióny ILEGÁLNÍCH migrantů, kteří vesměs ani slovo doktor neznají a jejich identifikační kontrola je mimo schopnosti států, o zdravotní kontrole nemluvě.

Vladovi za tip děkujeme. Redakce DENÍKU POLITIKA

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 5 657 × | Prestiž Q1: 10,09

+14 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top