Štítky článku: •  

Angažovana mladež vitězi nad odpornymi nacisty

V Praglu se setkali zastupci mlade, avantgardni, angažovane mladeže, a proti nim stala hrstka starych, zapšklych nacistu, keři už sice pomalu vymiraju, ale furt nenavistně plivu kolem sebe jedovate fašistycke sliny.

Dnešni noviny a televize, všecky ovladane tim jedinym spravnym multykulturnim vedenim naprosto spravně nevěnuju těmto setkanim pozornost, bo Mordor doporučil moc do teho nerypat. Když už se do teho rype, pak je třeba mět ten spravny uhel pohledu propagandysty. Fajně to je popsane tady, to už fčil opakovat nebudu.

My se raději podivejme, jaky je rozdil mezi setkanim vzdělanych, krasnych, mladych, usměvavych chlapcu a děvčat, keři se sjeli z ruznych sociologickych, genderovych, politologickych a jinych duležitych fakult vysokych škol cele země — a na druhe straně vymirajicich, ubohych senioru, pitomcu směšně mavajicich těma modrobiločervenyma hadrama, keři si mysli, že nas zastavi.

Ale nas nezastavi nic, Bo my zme mladež nova, mladež Kohoutova. Uprchliky přijimame, aji kdyby nas to mělo zabit. A navic za nama stoji brusel. A prachy. A moc. A medyja. A všechna multykulturni sila lidstva. A proto zvitězime...

Tuž nejdřive obrazky Kohoutovy mladeže: 

Tuž řekněte, neni to krasa, když mladi vědi, na keru stranu se postavit? To nadšeni, usměvy, nefalšovana solidarita. Jsem hrd, že mame takove lidi, keři maju vlastni nazor, jako všecka masova medyja.. Však všeci dobře vime, že ide o imiGRANTY.

A fčil se podivejme, jak vypada ta druha, zapškla, odumirajici čast naši veřejnosti. To su ti, keři se už dluho projevovat nebudou. Bo sudruh vrchni multykulturni vudce řikal, že začina boj. A kde se bojuje, tam se valči. A když to řekne vudce, tak to bude brzo pravda. Tuž se naposledy podivejme na ty ubohe figurky v nacionalistyckych barvach:

...odporne, co? A na zavěr ukazka proslovu typickeho nacionalisty.

Velekoncert 12. 9. 2015

Ladislav Větvička, blogař Mlade Fronty Fčil, multykulturni kolaborant 

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 009 × | Prestiž Q1: 6,69

+5 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top