Štítky článku: •  

Zakažte Oktoberfest, uráží muslimy!

Výzva na zrušení jedné z nejslavnějších a nejpopulárnějších tradic Německa se objevila jako petice na stránce change.org. Pod ni se podepsal „muslim žijící v Nizozemsku Morad Almurabi“.

aiman-mazyek.jpg (10,646 kiB)
Aiman Mazyek

Úvodem je třeba říci, že prakticky vylučuji, že by to někdo myslel vážně. Hledal jsem kontakt na uvedeného muslima a podle předpokladů jsem kromě jeho registračních údajů na petičním serveru nenašel žádnou stopu. Celé to vypadá jako provokace — jen těžko říci z jaké strany. Klidně to může být jak ze strany anti-muslimské, stejně tak i muslimská akce na diskreditaci proti-islámských radikálů.

Zakažte netolerantní a anti-islámskou slavnost Oktoberfest

Vážená městská rado v Mnichově.

Píši tento dopis, abych upřel vaši pozornost na něco, o čem mnoho muslimů věří, že je nespravedlivé a vyžaduje pozornost. Chtěl bych vás informovat, že Oktoberfest je netolerantní a anti-islámská událost. Snažili jsme se ignorovat tuto akci, ale existuje příliš mnoho neislámských aktů prováděných na Oktoberfestu, jako je např. konzumace alkoholu, obnažená těla na veřejnosti atd.

Chápeme, že Oktoberfest je každoroční německá tradice, ale my, muslimové, nemůžeme tolerovat tuto neislámskou událost, protože nás a všechny muslimy na světě to uráží. Proto žádáme o okamžité zrušení nadcházejícího Oktoberfestu.

Jsme stejně přesvědčeni, že Oktoberfest by také mohl urazit všechny muslimské uprchlíky přicházející ze Sýrie, Iráku a Afghánistánu. Zrušení Oktoberfestu pomůže uprchlíkům, aby nezapomněli na svou islámskou historii. Děkuji vám za vaši pozornost v této záležitosti.

S pozdravem,

Morad Almuradi, Nizozemsko

Nicméně, i když tvrdím, že jde o podvod, myslím, že bychom se měli tímto zabývat. Proč? Tento dopis totiž vznikl jako reakce na změny v západní společnosti, kde získává islám převahu a kde prosazuje své normy, kulturu, etiku a nakonec i právo. Jde o tichý džihád, postupné dobíjení území, aby se všude tam, kde islám získá lokální dominanci, nakonec prosadil i islámský pohled na svět i co se týká organizace společnosti a práva.

Takto se například v Anglii prosadili šaríátní soudy, které v místních komunitách vytvářejí dualitu práva a anglické soudy už tyto rozsudky jen potvrzují. Tím pádem anglický stát na těchto územích fakticky přestává existovat, protože se likviduje jedna z jeho systémových složek, schopnost prosadit právní systém země. Místo něj nastupuje postupně se šířící rakovina islámské nadvlády.

Je docela dobře možné, že tuto petici napsal nějaký Angličan, aby vyprovokoval negativní reakci veřejnosti. Protože v Anglii jsou již známy případy, kdy tradiční oslavy Anglie začínají vadit místním muslimům, kvůli národní vlajce Anglie (červený kříž na bílém pozadí). Tomu by nasvědčovala i použitá řeč: angličtina a ne němčina, jak by se dalo očekávat v případě domácích německých muslimů.

Kromě toho je známo i vyjádření hlavy německých muslimů Aiman ​​Mazyeka, který zmínil, že vzhledem k masivní imigraci muslimů si musí od nynějška německá společnost zvykat na islámské svátky. Podobná vyjádření jen usnadňují průchod obavám a podobné dopisy či petice působí jako rozbuška na doutnající nevraživost vůči každému, kdo by chtěl násilím a příkazy měnit společnost.

Není to dobré, fakt ne…

Zdroje:

Juraj

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 912 × | Prestiž Q1: 6,48

+4 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top