Štítky článku: •  

Jak by také mohly vypadat výsledky voleb

Když jsem zveřejnil jednoduchý barometr politických názorů na Blogu iDnes, ptal se mě pan Jan Růžička, zda budu výsledky nějak statisticky vyhodnocovat. Napsal jsem, mu že ano. Byť je statistický vzorek velmi malý a tudíž málo reprezentativní, přesto není zabarven subjektem tak, jako to předvádějí za peníze agentury STEM, či jiné.

Dosavadní výsledek je zde:

Žel, data i software byl z provozního serveru odstraněn. 12/2014

Pokud si myslíte, že Vy jste ještě nevyřkli své slovo, máte možnost to učinit na: politickém barometru. Za každý hlas budu vděčný. Výsledky voleb se dynamicky přepočítávají na čistě statistickém základě.

Možná jsou to první elektronické volby.


Přeji krásné dny. PeTaX

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 059 × | Prestiž Q1: 12,88

+23 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top