Štítky článku: •  

Programem socialistické EU je genocida Evropanů

Je třeba to říci politicky velmi nekorektně a na plné pecky: samozvané špičky EU ve zločinném spolčení buď samy iniciují, nebo nečinně přihlížejí genocidě evropského obyvatelstva.

Než přistoupím k tomu hlavnímu: pokud by současná vlna imigrace byla zcela spontánní (a není), dali by se imigranti rozdělit na skupinu válečných uprchlíků, prospěchářských ekonomických uprchlíků a na invazní jednotky Islámského státu.

Ještě snad k těm údajným válečným uprchlíkům: hovoří se především o Syřanech. Značná část syrského obyvatelstva vyznává sunnitský islám (74 % obyvatel), z šíitských skupin jsou významní především alavité (12 %), k dalším šiitským náboženským skupinám patří také drúzové (3 %) nebo ismailité a další sekty (3 %). Zbytek (8 %) tvoří nejrůznější křesťanské církve — maronité, pravoslavní, protestanti, katolíci, nestoriáni a další. Existují zde i malé komunity Židů.

Vzhledem k tomu, že poslední zveřejněné číslo je 22,5 miliónu obyvatel Sýrie, jedná se tedy maximálně o 1,8 miliónu křesťanů (i velmi okrajových ritů) a 92 % islamistů. Mimochodem: z toho počtu dosud emigrovalo „pouze“ 9 miliónů lidí. Přesněji: cca 8,5 miliónů muslimů a možná 720 000 křesťanů, pokud jich dosud tolik žije. Video, jak jsou v Sýrii křesťané podřezáváni jako velbloudi a házeni do hromadného hrobu ani nezveřejním, protože je odporné. Ale musulmani se jím chlubí. Zalehnout na okraj jámy, přišlápnout ruce a nohy a vyzvat jiného muslima, který má dosud v hlavě jen ideologii, ale relativně čisté svědomí, nůž do ruky a rozkaz hlavu uřezat. A udělá to. Ze strachu. Pižlá tím nožem, pak komplici zapumpují rukou, aby oběť bezpečně vykrvácela, a pak ji skopnou do jámy. I ti nacisté lidi jen střelili do týla. Nebyli tak brutálně barbarští.

K tomu je třeba dodat, že prvotní nenávist a čistky IS v Sýrii směřovaly právě proti křesťanům. Řekl bych, že křesťanů (bez dalšího hodnocení) drtivě ubylo. Dalšími oblíbenými nepřáteli IS jsou šíité (cca 18 % Sýrie). Ať tak či tak, tři čtvrtiny Syřanů jsou sunnité, tedy náboženství stejného, jako razí ISIS.

Chci se dobrat k tomu, že pokud někdo ze Sýrie prchá, je to nějakých 11–12 islamistů na 1 křesťana. A dlužno dodat, že syrským režimem strany Baas (Socialistická strana arabské obrody, kterou tak vehementně podporoval Sovětský svaz) dosti rozmazlených uprchlíků. Jen abychom zůstali číselně v obraze.

Jak jsem extrahoval z oficiální statistiky OSN před pár dny, struktura uprchlíků je tvořena Syřany jen z 11,7 %. Dále 10,6 % z nejrůznějších jiných států, Irák: 9,83 %, původ ve více státech a neznámé země původu 8,92 %, Afghánistán 8,70 %, Somálsko 7,33 %, Rusko 5,75 %, Eritrea 5,05 % atd. Se zastoupením menším, než 5 %. Zběžnou analýzou sečteme, že uprchlíků z významně, nebo cele muslimských je 60—70 %. Ale jestliže utíkají ze zemí, které jsou svým principem muslimské, je zřejmé, že neutíkají až tolik před islámem, ale islám si vezou sebou do nových destinací. Ještě lépe řečeno: ten radikální islám, před kterým utíkají, mají ve svém batohu, nebo igelitce.

Kosovci (a jiné balkánské státy), jsou také významně zastoupeni. A jsou to také islamisti. Pákistánci jsou, koho by to překvapilo, z velké části, také muslimové. A kde je tam válka?

Ještě slůvkem k mentalitě těch uprchlíků: dlouhodobě můžeme sledovat, jak se hazardně chovají. Když vezmu jen poslední příklad: naprosto poddimenzovaný člun, ani se na moře nehodící, přeplněný k prasknutí vysoko nad svou kapacitou. A přesto nastoupí a přesto jedou. Ze zoufalství? Kdepak. Výše jsem odvodil, že motivem drtivé části uprchlíků je závist a hlad po blahobytu Evropanů. A když se konečně dostanou do toho vytouženého Německa, či Británie, myslíte, že budou uvažovat tak, jestli je sociální systém uveze? Ale kdepak. Nalezou do něj úplně stejně, jako do té přeplněné bárky a budou doufat, že pokud se neutopí, poplují. To je ta mentalita!

Z rozhovoru s migrační policií:

„Jsem Syřan.“

„Podle všeho nejste.“

„Nevadí, jsem Pákistánec.“

To schéma, kdyby nebylo truchlivé, bylo by směšné.

Navíc je třeba vypočítat, že ta oficiální statistika UNHCR z roku 2014 zachycuje 1 061 510 evidovaných uprchlíků do zemí EU, z čehož 186 829 mířilo do Německa. Letošní odhady (jen do Německa) se pohybují kolem 800 000. Jde tedy o nárůst o 328 %!!! Čtyřnásobek roku loňského. Stejnou matematikou odvodíme, že letos se do celé EU hrne 4,5 miliónu uprchlíků.

Někde jsem už napsal jednomu otravnému pánovi bez špetky sebereflexe, že je prototypem člověka, který nezván vleze do cizího bytu, vysere se doprostřed stolu a vyžaduje, aby se všichni tomu jeho exkrementu obdivovali. A není schopen si připustit, že dominantní vlastností jeho hovna není ani konzistence, ani barva, ani aranžmá, ale to, že to hovno smrdí a civilizovaný člověk na stůl nesere.

Chybí ještě jeden pohled. Komu ku prospěchu? Cui bono?

Z velkých a vlivných sil můžeme identifikovat USA, Ruskou federaci, Čínu a Evropskou unii. A vlastně i ISIL.

U USA můžeme vnímat, že Obamovi ten konflikt v Evropě vlastně moc nevadí. Ostatně sám má kořeny muslimské, což je pro Ameriku tragické, ale nemyslím si (i když i takové hlasy jsou slyšet), že Amerika má radost, že původní Evropa oslabí. Možná prvoplánově.

Osobně myslím, že Amerika má tolik starostí sama se sebou, že je to umělý konstrukt. Amerika je vinou Clintona a Obavy slaboučká. Oproti Evropě má Amerika ještě jednu velikou výhodu: Obamy mají všichni Američané plné zuby (kromě imigrantů) a americký volební systém umožňuje obrátit kormidlo. V Evropě ten mechanismus není proveditelný. Říká se, že Merkel skáče, jak Obama píská. Není to vyloučené zcela, ale spíše myslím, že ne.

Druhým hegemonem je Rusko. Nepochybně má radost z oslabení Evropské unie, která sice umí Rusku způsobit hospodářské potíže sankcemi, ale trpí jimi i sama. Snad umím pochopit důvody, ale Rusové jsou zvyklí už od Stalina. Prostě bude bída, no, není to poprvé. A až to bude moc, soudruha Putina nakonec stejně vypakují. Není nesmrtelný. A opozice ho má plné zuby. Ani zde to nevidím. A nakonec jakési tiché angažmá proti ISIS také o něčem vypovídá. RF má se svými proislámskými státy značnou zkušenost. A nepříliš dobrou. Vůbec nechci obhajovat jeho agresi v Gruzii, Osetii, či jinde. Jen myslím, že Vovka je sebestředný, pyšný, agresivní a všechno ostatní, ale není blbý.

Co Čína? Takový tichý hráč. Dnes má ekonomicky na lopatkách EU, USA i Japonsko. A politicky? Jsou to nadále komunisté, byť reformní. Udělali jednu moc chytrou věc: v Africe se vysrali na nějakou agresi a začali budovat nemocnice a dodali doktory. To je velmi vděčné a líbivé. Jen to má sekundární dopady: tam kde přírodní výběr dříve eliminoval ty vadné jedince, dnes importovaná lékařská věda udrží při životě mnoho jedinců. Čím více lékařské péče, tím více Afričanů. I degenerovaných Afričanů. (Popravdě, evropské zdravotnictví je stejné — ničíme si vědomě genofond jen pro nějaká humanitní dogmata.) A co s tím? Humanita přece říká, že každý život je vzácný.

Ale je to tak, když humanita programově pěstuje bojovníky proti jiné kultuře, nebo společnosti? Ale zpět k Číně: není vyloučeno, že zrealizovala kampaň: „jděte do Evropy, každý člověk tam dostane dům, auto a práci. Na ulici jsou skříňky, které vám dají tolik peněz, kolik potřebujete.“

Není to vyloučené, ti staliniští komunisté mívají nejrůznější nápady na ovládnutí jiných teritorií. Ale také se mi to zdá příliš konspirativní.

Když jsem vyčerpal všechny velké a vlivné státy, zbývají státy Arabského zálivu. To je velký oříšek. Jednak jsou to silně socialistické státy. Vcelku bez práce získávají prodejem ropy obrovské prostředky. Samozřejmě z nich bohatnou nejvíce ropní šejkové; petrodolary jim bez hnutí prstu tryskají samovolně ze země.

Ano, nepochybně socialisticky rozdávají i líným. Ale jaký to má efekt? I neschopný Arab dostane od státu mnoho benefitů, aniž by se jakkoliv snažil, aniž by hnul prstem. A tam vidím právě to nebezpečí pro Evropu. Veškerý majetek a bohatství si Evropané museli tvrdě vydřít, odpracovat, utrhnout si od huby. I ty přepjaté sociální systémy stojí hlavně na důvěře a na tom, že někdo dříve ty zdroje vytvořil a jiný je rozdává. Ano, čachruje se s nimi, ale přes všechny výtky a nekoncepčnosti jsou majetkem těch, kteří je vytvořili a ne uprchlíků, kteří přijdou a natáhnou po nich ruku.

Jinými slovy, uprchlíci mají mít právo pouze na osobní dobročinnost jedinců a na nic jiného.

Ale abych neutekl od hledání viníků: někdo, někde, někdy začal Afričanům říkat: „jděte, zvedněte své tmavé zadky a jděte do Evropy, tam rostou na stromech prachy a čeká vás blahobytný život.“ Někdo tu propagandu musel iniciovat. Nikdo mi nenamluví, že je to tím, že získali satelitní televizi do své chatrče a přišli na to sami, když uviděli Euronews.

Když jsem ty jednotlivé vlivové skupiny popsal, těžko se mi hledá viník. Skoro bych řekl, že nejde o spiknutí nějakého konkrétního státu, ale o vliv globálního fabiánského socialismu. Totální rozklad všech konzervativních, tradičních hodnot, za účelem výroby jednolité, konformní a centrálně řízené, utopické společnosti.

Třeba Dienstbier, nebo Šabatová, nebo Sobotka jsou toho zářným příkladem.

Už před deseti roky (už vlastně více) jsem říkal a psal, že skutečný konflikt nebude mít orientaci východo-západní, ale severo-jižní.  Že Gibraltar je vlastně velmi úzký a jednou se Afričané naserou a překonají jej. Španělsko se bez větší pozornosti Evropy ubránilo. Dnes je aktivní balkánská cesta, s přívažkem jiných států, ale princip je stále severo-jižní. Afrika dokázala globálně vyvolat zlost proti Evropě, kde si lidé žijí relativně blahobytně. I u nás, v Česku.

A Afričané nabyli pocitu, že mají právo na podobný blahobytný způsob života, jako Evropané, aniž by si uvědomili, kolik potu a mozolů Evropany ten současný stav stál. Protože ten blahobyt nebyly schopny vyvolat státy, ale naopak výjimeční jednotlivci.

Ať tak, nebo tak, je třeba Afričany a Araby odmítnout. Nejsou tu doma a to, že žijeme relativně blahobytně, nebylo a není na jejich úkor. Ani imperialismus to nezavinil.

Gró věci leží v tom, že se musí naučit sami pracovat, aplikovat kapitalismus a budovat své státy tak, aby jen nebohatly z nerostného bohatství, ale z dovedností a světové prospěšnosti.

Co si budeme říkat, státy arabského zálivu těží jen z jediné nerostné výhody, kterou vydírají celý svět. Ale subsaharská Afrika není chudá proto, že ropu nemá, ale proto, že se vlastně nemusela nikdy příliš snažit, nebo jí to vlastně bylo úplně jedno.

A dnes má zlost, že žije bídně a viní z toho zbytek světa. To je omyl. Sami jsou si vinni.

Ale k meritu článku. Pokud se Evropská unie domnívá, že je vinna všemi řitěmi světa (Bukowski), mýlí se. A pokud tvrdí, že je povinností evropských států spasit svět, mýlí se podruhé.

PeTaX

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 237 × | Prestiž Q1: 9,09

+14 plus Známkuj článek minus –3

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top