Štítky článku: •  

Německý muslim říká: Vaši Ústavu neuznávám

Z rozhovoru mezi dvěma mladými chlapci někde v Německu. Jeden etnický Němec, druhý potomek imigrantů z arabské země. Plus doprovodné video.

  • Tvá sestra má stejná práva, jako máš Ty. A máme tu přece Ústavu
  • No to ano, ale já ji neuznávám

Tato slova zazněla v rozhovoru redaktorky německé státní televize ZDF ke školákům zahraničního původu. Chlapec byl narozen v Německu, žádnou jinou zemi kromě Německa neznal, jeho němčina je k nerozeznání od původního Němce. Přesto je svět jeho kultury jiný, necítí se jako Němec, neuznává německé zákony, německou Ústavu.

Bohužel toto je stav v Německu roku 2015, v době, kdy nám naše intelektuální „jelita“, představitelé neziskových organizací tvrdí, že s přistěhovalci nebudou žádné problémy, že se mezi nás lehce integrují. Není to tak a nikdy to tak nebude, protože absolutní většina z nich vyznává islám, stejné náboženství jako chlapec v rozhovoru, vyznávají náboženství, které vlastně náboženstvím není. Je to totalitní, xenofobní a agresivní ideologie se snahou o bezpodmínečné šíření se do celého světa.

To, co naši nevládní organizace, milovníci migrace vyzdvihují, tj. obohacení naší kultury, znamená v podání muslimů naše přizpůsobení se jejich kultuře, jejich náboženství. Vydělávání na (naše) důchody nepřichází v úvahu, neboť podle jejich filozofie žena sedí doma, takže 50 % populace je automaticky vyřazeno z pracovního procesu. A co se týče demografického obohacení — to nám mohou bez problémů slíbit. I tak žena nemá podle nich žádnou jinou společenskou úlohu, než rodit potomky, jejichž náklady zaplatíme my …

Islám je morová nákaza, snadno přenosná a prakticky nevyléčitelná. Islámské právo, které v Evropě podle výzkumu sociologického ústavu WZB v Berlíně, požaduje polovina všech v Evropě žijících muslimů a prakticky všichni, kteří se nám sem dnes valí, je nekompatibilní s demokracií, Ústavou a našimi normami. Neuznávají rovnost před zákonem, nemuslim je podle nich automaticky podřadný člověk, práva žen jsou bezcenná, rozhoduje výlučně muž, který ženu vlastní a může ji kdykoli zmlátit, schvalují vraždy ve jménu náboženství atd.

Jedinou možností jak se vyhnout budoucím problémům je udržet stav islámu jako je na Slovensku dnes. Tj. na úrovni, kdy se nevytvářejí ghetta a celé komunity, tvořící paralelní společnost, která se sama segreguje a sílu vycházející z množství postupně expanduje na celé domy, ulice, městské čtvrti. Postoj vlády, která chápe nebezpečí této totalitární ideologie je rozumný a správný.

To, že nevládní organizace kritizují vládu za explicitní vyloučení islámu u přistěhovalců, které si sami vybereme, je jen příznakem, že jim jde o vytvoření právě toho, vůči čemu formálně protestují. Oni neprotestují proti nedemokratickému chování vlády. Naopak, jde jim o chaos, likvidaci demokracie, o nový řád, novou totalitu.

Video je v původním znění s českými titulky

Dokument o integraci imigrantů v Německu (české titulky)

Zdroje:

Píše pan Juraj Poláček

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 427 × | Prestiž Q1: 7,75

+8 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top