Štítky článku: •  

Nový světový řád

Nejsem příznivcem jakýchkoliv konspiračních teorií. Nevěřím příliš na tajná spiknutí typu Římského klubu, Trilaterální komise, Bilderberg skupiny či Rady pro mezinárodní vztahy. Pokud však na okamžik abstrahuji od svého stanoviska a připustím, že na tom něco je, situaci můžeme interpretovat takto:

Program Nového světového řádu je politickým cílem evropské socialistické internacionály. V kostce můžeme cíle shrnout do několika bodů:

 • Vytvoření Světové „demokratické“ vlády. Pokud si vybavíme znásilnění demokratických principů při schvalování Lisabonské smlouvy (opakování referend, dokud odpověď nezní ano, naprostá nedemokratičnost jmenování Evropské komise, a řada dalších symptomů), můžeme domyslet, jak demokratická asi bude Světová vláda.
 • Vytvoření jednotné obranné a zahraniční politiky (zřejmě proti státům a regionům, které se „dobrovolně“ nepodřídí vizi „lepších zítřků“). Baronka Cathy Ashton v čele zahraniční diplomacie EU a její minulost je dostatečně výmluvným argumentem.
 • Společná imigrační politika (zatím EU). Přijetím Lisabonské smlouvy je již tento mechanismus v podstatě platný. Barcelonský proces realizuje dosídlení 56 miliónů severoafrických muslimů do zemí EU. Že je jedná především o import voličské základny socialistů se přímo nabízí.
 • Boj s chudobou v rozvojových zemích. Jejich představa spočívá především v redistribuci vybraných daní (samozřejmě stále vyšších a vyšších) směrem k těmto zemím. Ale tento koncept vytváří jen závislost jedněch na druhých a žádnou chudobu neřeší. (A opět posiluje voličskou základnu „natažených dlaní“ i mimo vlastní území.)
 • Ekologické intervence. Například dotacemi a podporou biopaliv se významně zvýšila cena potravin a odhadem o 100 miliónů se výšil počet lidí žijících pod hranicí chudoby. Zejména ve třetím světě. Redukce potravinářské půdy ve prospěch biotechnické je zločinem, který nemá obdoby. Není od věci označit jej za genocidu.
 • Globální harmonizace daní, jednotný sociální superstrát pod správou OSN.
 • Vytvoření jediné planetární banky. Šéf ECB Jean-Claude Trichet již loni oznámil, že Banka pro mezinárodní platby (Bank for International Settlement – BIS) bude tuto funkci vykonávat v rámci globální vlády nad všemi centrálními bankami.
 • Antidiskriminační programy, stírání rozdílů mezi muži, ženami, či různými etniky. Vytváření pozitivní diskriminace, nařizování, zákazy a příkazy.
 • Poněkud nedeklarovaným, ale o to tvrději realizovaným cílem je řízení jednotlivých zemí k bankrotu. (Šílenou situaci Řecka, Španělska, Portugalska a dalších zemí [nás nevyjímaje] mají v přímé odpovědnosti právě socialisté! A je jedno, jak si říkají.) Dnes už prakticky nesplatitelný veřejný dluh USA mají na svědomí místní socialisté (kteří se sice nazývají liberály, ale to už je dávno jen matení pojmů). Finančními injekcemi do těchto bezedných žump rozhazování, dluhů a umělé zaměstnanosti se sekundárně oslabují další státy, kterým ještě nějaký pud sebezáchovy zbyl. Jen stát finančně zcela sražený na kolena ještě rád přileze ke křížku a „dobrovolně“ se podvolí Novému světovému řádu.

Není bez zajímavosti, že všechny ty shora zmíněné skupiny, komise a „intelektuální“ kluby se víceméně shodují ve výchozích bodech Nového světového řádu. Shoda s tímto řádem prochází prakticky napříč politickými stranami.

Rovněž není bez zajímavosti, že ve všech těchto „klubech“ a organizacích hraje nezanedbatelnou roli David Rockefeller. Giga-finančník a ropný magnát, zakladatel OSN.

Nechme konspirace konspiracemi.

S každým novým krůčkem integrace EU systematicky klesá hospodářký růst a prosperita. Nadprodukce regulací a nesmyslných nařízení z Bruselu již překročila 80 procent veškeré schvalované legislativy v českém parlamentu. Naši poslanci už vůbec netuší, o čem novém z Bruselu to vlastně „hlasují“, a protože „jediná správná“ odpověď je ANO, ani už je to nezajímá.

Strmé hroucení projektu eura se začíná používat jako argumentu právě k zavedení společného rozpočtu EU. Socialisté, jako nejsilnější frakce EP už vymýšlí – jakkoliv jde euro ke dnu, že je nezbytné každému dotovat dovolenou. Na solární elektrárny ve Španělsku se svítí žárovkami napájenými proudem z diesel agregátů běžících na dotovanou bionaftu. Nu a úředníci v institucích EU si stávkují za zvýšení platů.

Prostě mejdan pokračuje.

Zbylo-li nám v ČR jen maličko pudu sebezáchovy a zdravého rozumu, měli bychom co nejdříve vyskočit z toho obludného socialistického mega stroje.

Jestliže stroj jede z kopce nekontrolovatelným směrem a rychlostí, není řešením přišlápnutí plynového pedálu až na podlahu o dalších 105 miliard a zavření očí. Řešením je použití brzd. Třeba i za cenu brzdění kůlem skrz podlahu. Anebo opravdu vyskočit za jízdy.


Bez velké nadsázky můžeme tvrdit, že globální měnový systém ovládne suma darebáků, finančních magnátů a lidí, kterým vlastní moc dávno přerostla přes hlavu.

Musíme:

 1. Podržet Českou korunu.
 2. Urychleně vystoupit z EU. Zbavíme se podřízenosti Bruselským nesmyslům a obnovíme suverenitu zákonodárného sboru.
 3. Vystoupit z MMF. Stojí nás miliardy, které už nikdo z nás neuvidí.
 4. Provést „dluhový swap“. Tedy směnit držené cizí dluhopisy za dluhopisy vlastní. Úspora jen na úrocích je odhadnuta k 10 miliardám ročně.
 5. Devizové rezervy a aktiva uložit do zlata a stříbra (jak to již dnes chystá i Čína). Jedině tak se uchráníme před nadcházejícím světovým finančním kolapsem. Jedině tak nebudeme muset jako spráskaní psi přitáhnout pod jařmo Nového světového řádu a moci zůstat suverénní enklávou svobody a prosperity.

A začít rychle myslet hlavou.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 673 × | Prestiž Q1: 23,50

+73 plus Známkuj článek minus –2

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top