Štítky článku: •  

Evropa povstává

Z popela sociálními dávkami a propagandou ubitých lidí začínají zvedat hlavy potomci Karla Martela, Richarda „Lví srdce“, či Jana Sobieského.

Stále více se ukazuje, že islám v dnešní podobě je stále stejný, předpisy zakonzervován do doby svého vzniku, jako bojová a nenávistná ideologie, se kterou se potýkali, bojovali a umírali při obraně vlasti naši předkové.

Známá slova Erdogana, současného tureckého prezidenta, člověka populárnějšího mezi německými muslimy, než je mezi svými utlačovanými lidmi. Zde je jeho poetické vyjádření, za které ho v minulosti sekulární turecký stát poslal do vězení před tím, než se stal islamistickým peklem minaretů, Erdoganových paláců a rozpadajících se nákupních center.

„Mešity jsou naše kasárna, kopule naše přilby, minarety naše bajonety a věřící naši vojáci.“

Tito lidé, kteří k nám ve statisících a do budoucna v milionech přicházejí, nejsou uprchlíci. Je to armáda.

Evropané to začínají chápat. Tak jako polští fanoušci, kteří proměnili zápas na masivní antiislámský protest.

Polští fotbaloví fanoušci vyslali jasný signál muslimům a islámu

Hitlerův duch se probouzí

Odpor Evropanů proti invazi však vyvolává nervozitu u současných držitelů moci a jejich podporovatelů, kteří proces spustili a podporují ho za peníze všech daňových poplatníků. Jsou v hluboké defenzivě a jejich počet je malý. Vynahrazují si to totalitními metodami, snahou o omezování svobod, extrémní agresivitou, zbabělé propady ze zálohy (fyzicky i v přeneseném smyslu, koncentrací na protesty). Je to stejná situace jako v počátcích německého nacismu.

Přečtěte si zkrácený popis českého účastníka demonstrace při příležitosti 1. výročí hnutí PEGIDA v Drážďanech.

„… Cesta do Drážďan byla super a odsýpala v opravdu příjemné konverzaci. Když jsme došli do Drážďan. Byli jsme nadšeni tou masou lidí, která již byla na náměstí, ale to nejúžasnější teprve přišlo, když jsme zvedli české zástavy a zástavu Bloku (pozn. — myslí se hnutí Blok proti islámu) tak nás vítal ohromný aplaus, jak na fotbalovém stadionu … bylo to prostě dokonalé. Desítky Němců nás zdravily ahoj, nebo nějakou lámanou češtinou (ale velmi pěkně). Udělali nám uličku až k pódiu a tam jsme se setkali se zbytkem naší výpravy. Všichni na té akci byly srdeční, milí a usměvaví.

… Po projevech akce ve skvělé atmosféře oficiálně skončila.

… Když jsem si myslel, že náš program končí, tak jsem byl na omylu. O další „zpestření“ se nám postarali místní „sluníčkoví“ zasranci. Jinak to opravdu nazvat neumím. Jejich agresivita a neuvěřitelné zloba mě úplně šokovala. Stejně tak i outfit, který měli na své akci, Zatímco Pegiďáci přišli v civilu, tak sluníčkáři přišli rovnou v bojovém — kapuce, šály a šátky přes obličej, sluneční brýle (ve tmě!), kšiltovky a jiné, aby zamaskovali svou totožnost.

Už během akce se pokusili doslova probít na náměstí k PEGIDĚ, ale díky policii neuspěli. Po demonstraci však zneužili to, že se lidé rozcházeli ke svým domovům a začali je napadat během odchodu. Útoky to byly nanejvýš zbabělé a zákeřné, ve vyšším počtu a ze zálohy. Korunu pak své zasranosti a ubohosti nasadili, když zaútočili i na naši skupinku z mostu, nejprve plivance, pak kaserem se slzným plynem, lahvemi od piva a nakonec dlažebními kostkami. Marek Černoch to odnesl naštěstí jen modřinami, tedy doufám.“

Akce se konala na náměstí a kapacitou kolem 40 tisíc lidí. Náměstí bylo plné a naše média „odhadla“ počet účastníků na 15–20 tisíc.

Šokující ve zprávách bylo to, že fašizoidní, brutální a agresivní útočníky na PEGIDU označili za samotné účastníky poklidné demonstrace … Není se co divit. Oficiální média pracují pro invazi.

Nakonec, stačí si otevřít libovolný mainstreamový tisk, který o hnutí PEGIDA píše ne jako o zastáncích demokracie a západní svobody, kterou invazní muslimská armáda ohrožuje. Píší o nich, že chtějí svobodu potlačit. V představách šílených demagogů je zřejmě svoboda útlaku majority a svoboda likvidace výdobytků západní demokracie tou pravou svobodou …

Není jim to nic platné. Spontánní Fénix odporu se již zrodil a dříve, či později dojde ke konfrontaci. Zatím se např. v Německu či Švédsku projevuje aktivní odpor jen zapalováním ubytoven pro azylanty, ale Evropa si dobrovolně naplnila sud střelným prachem a pohodlně si na něj sedla.

Knot vedoucí k sudu již hoří.

Píše pan Juraj Poláček | 21. 10. 2015

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 377 × | Prestiž Q1: 8,38

+9 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top