Štítky článku: •  

Nastal čas pověsit členy Evropské komise?

Svévole Evropské komise dostupuje vrcholu. Hned po pařížském pátku přispěchal J.-C. Juncker s dalším návrhem na odzbrojení dosud legálních držitelů zbraní. Již v minulosti se o zákaz zbraní v Evropě pokoušela eurokomisařka Malmströmová prostřednictvím tzv. Harmonizace striktních zákonů západoevropských členských států EU o zbraních, sebeobraně a nástrojích, které omezují či zakazují většinu z toho, co (zatím) bereme jako samozřejmost. A je to na stole znovu! A to ještě v době, kdy frau Merkel se chová, jako by jí Evropská unie patřila a znovu vyhlásila, že teroristé-neteroristé, žádné omezování invaze muslimských dobyvatelů nehodlá prosazovat.

Vždyť oni navrhují to, co dělal Stalin i Hitler

Dnešní Evropská komise v čele s alkoholikem a člověkem bez mozku Jean-Claude Junckerem jde ještě dál. Asi se inspirovali Adolfem Hitlerem, jelikož za jeho vlády byly zbraně pro občany absolutně zakázány. „Evropská komise chce zpřísnit držení zbraní v Evropě,“ kvákal dementní alkoholik Juncker.

Několik historických citátů k důvodům zákazů zbraní:

„Jeden člověk se zbraní je schopný ovládnout 100 neozbrojených… Dělejte plošné čistky a za nalezené zbraně popravujte.“ (V. I. Lenin)

„Všem zbraním musí vládnout Komunistická strana, aby žádné zbraně nemohly být použity proti straně.“ (Mao Ce Tung)

„Největší chyba, kterou bychom mohli učinit, je dovolit podřízeným rasám držet zbraně. Historie ukazuje, že všichni dobyvatelé, kteří dovolili podřízeným rasám držet zbraně, si tím připravili vlastní pád.“ (Adolf Hitler)

„Němci, kteří chtějí používat zbraně, by měli vstoupit do SA, nebo SS, obyčejní lidé zbraně nepotřebují, protože v jejich rukách jsou státu k ničemu.“ (Heinrich Himmler)

„Nastal čas, aby se EU rázně postavila proti ozbrojenému násilí.“ (Cecilia Malmströmová, někdejší komisařka pro vnitřní záležitosti v Evropské komisi)

juncker-libacka-schulz-a-farage-n.jpg (67,710 kiB)
Úchyl J.-C. Juncker olizuje Schulze

„Podle návrhu Komise soukromé osoby nesmějí kupovat nebo prodávat zbraně, díly zbraní nebo střelivo na internetu,“ řekla komisařka Elzbieta Bieńkowska. Jedná se o faktický zákaz zbraní v Evropské unii? Ano, zbraně fakticky budou fyzickým osobám zakázány. Vydávat povolení na držení by se mělo jen výjimečně.[1] Čím to deviantní zrůdy nikým nevolené politické třídy zdůvodňují?

„Je nutné zabránit tomu, aby se zbraně dostaly do rukou teroristů,“ řekl předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker v Bruselu ve středu. „Navrhujeme přísnější kontroly na prodej a registraci střelných zbraní,“ dodal nechvalně známý opilec Juncker.

Odborníci a Interpol tvrdí opak

Podle názorů odborníků z Interpolu je nejefektivnější způsob, který zabrání opakování se teroru z Paříže, který se odehrál 13. listopadu, aby byli lidé ozbrojeni a zbraně nosili veřejně. Jak na to reagoval Juncker?

Záminkou pro tuto akci jsou útoky v Paříži: „Je nutné zabránit tomu, aby se zbraně dostaly do rukou teroristů,“ opakoval zatvrzele Jean-Claude Juncker.

A co s otazníkem ve vzduchu?

Je opravdu čas, aby lid věšel představitelé Evropské komise? Nevím, neumím na to odpovědět, ale jedno vím: členové Evropské komise nejsou nikým voleni, jsou dosazeni a schváleni. Stejně tak jako Nejvyšší sovět Komunistické strany Sovětského svazu, který také razil myšlenku neozbrojeného lidu, tak jako nacistický zločine Adolf Hitler. Jeho nohsledi byli po tribunálu v Norimberku pověšeni.

hasici-pristroj.jpg (16,508 kiB)
Zákaz hašení

Kdy zakážou hasicí přístroje?

Pokud by platila stejná logika jako o zbraních u hasicích přístrojů, tak by hasicí přístroje musely být také zakázány, jelikož nás proti požárům chrání hasiči. Taky nečekáme na jejich příjezd, až nám vše shoří. Kdyby byl v Paříži někdo kvalitně ozbrojený, tak by nemuselo být na místě tolik obětí.

Pravé důvody

Opakovači těchto manter velmi rádi hovoří o tom, že na ochranu občanů máme přece Veřejnou Bezpečnost Policii, takže je naprosto zbytečné, aby byli ozbrojeni lidé, když si k tomu stát platí své silové struktury…

Co už zapomínají dodat je to, že státní Policie nikdy nebude mít tolik zaměstnanců, aby každý občan měl přiděleného svého osobního policajta. A pokud se někde semele nějaká agresivní, nebo teroristická akce, Policie dorazí, až když bude už spousta lidí mrtvých. Pokud nemáte krátkou paměť, vzpomeňte si na střílečku v Uherském Brodu, na Charlie Hebdo, nebo na černý pařížský pátek třináctého.

Proti teroru nás bezpečností složky nechrání, pouze mohou, po delší či kratší době, využít svého technického zázemí a útočníky personifikovat, někdy i chytit. (Ještě s jedním aspektem: policejní moc vždy slouží primárně zájmům státu, nikoliv občanů!) Občané by měli být ozbrojeni, tak jak doporučuje Interpol.

Jelikož zločinec si zbraň nikdy nekupuje v obchodě, ani se nezdržuje získáním zbrojního průkazu, sežene si jakoukoliv zbraň ilegálně, na černém trhu, který čerta starého dbá na nějaké předpisy a direktivy, a půjde vraždit, jde zamýšlená direktiva EU přesně opačným směrem a má za cíl opak toho, co říká.

Obojek je znakem otroctví.
Evropské totalitní direktivy jsou stejným obojkem,
jen mají záludnější formu.

Evropská uhnije má, tak jako všichni výše citovaní socialisté, strach z ozbrojených občanů a pařížské (nebo jiné) drama používá jen jako vítanou zástěrku svých skutečných úmyslů. Úmyslem a cílem je totiž vynutit poslušnost občanů, kteří již dávno mají plné zuby nejen samozvané Evropské komise, ale celého toho neokomunistického spolku.

Politický socialismus se dá dost dlouho prosazovat demokratickou cestou, ale když příliš lidí prohlédne jeho lživost a účelovost, která se verbálně zakrývá ohledem na chudé, ale přitom je bezostyšně odírá, socialisté se začínají bát o moc. Když se zdá, že by diktatura socialismu mohla být otřesena, je nutné potenciální vzpouru otroků systému odzbrojit; ve druhém kroku posílit moc policejních složek (opět poslouží dobře hrozba terorismu); v dalším kroku omezit svobodu slova a další občanské svobody; a v posledním kroku pak zavést „demokracii lidovou“ — účelovou, politicky monotropní, totalitní. A začít kontrolovat vstřícné postoje občanů k lidově-demokratickému zřízení, jak jsme již zažili.

Vždyť jaké je dnes jediné kritérium k dosažení pozice ministra Evropské komise? Nikoliv osobní vzdělanost, či erudice! Ne! Oddanost konceptu internacionálního socialismu Evropské unie, žádná pluralita názorů! A Evropský parlament pak zůstává slovy Klementa Gottwalda jen tou příslovečnou žvanírnou pro oklamání mas.

Jediným účelem socialismu je totiž dosáhnout a udržet moc vyvolených. Úplně stejně, jako fungoval před čtvrt stoletím „reálný“ internacionální socialismus z východu, prosazuje se nám nový totalitní socialismus, tentokrát ze západu.

A co zbude nám? Čtvrtý odboj?


[1] Ministr DienstbierZbrojní průkazy by se měly vydávat jen v naprosto mimořádných situacích! Odkaz na video.

(S použitím fragmentů článku Radka Veličky, šéfredaktora VlasteneckýchNovin.cz)

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 123 × | Prestiž Q1: 11,64

+18 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top