Štítky článku: •  

Čacká policie

Dne 10. 10. 2011 prezentovaly zpravodajské servery i televizní zpravodajství vskutku husarský kousek české Policie.

Strážní vůz české Policie ostružinatě hlídkoval poblíž jakési benzinové pumpy. Bdělému zraku strážců zákona neunikl vůz, který zajel k tankovacímu stojanu, ale místo aby řidič zasunul hadici do nádrže a přikrmil tak spotřební daní Kalouskův chřadnoucí měšec, tento se po chvíli rozjel a čerpací stanici opustil.

Naše chrabrá Policie ihned vyjela po chladnoucích stopách na vozovce a jala se nekompromisně stíhat pachatele takovéto svévole. Netrvalo dlouho a služební vůz BMW Enselad 730d dojel dýchavičnou škodovku pachatele a přimáčkl ji na svodidla necelých 15 km za pumpou.

Zděšený pachatel před pravicí zákona upustil srdce do kalhot a na místě se přiznal, že měl v úmyslu natankovati si plnou nádrž a z místa činu zbaběle uprchnouti. Na poslední chvíli si však uvědomil asociálnost takovéhoto jednání a od svého úmyslu nakonec upustil.

Neohrožená Policie však udatně provedla výtěr z příruční schránky a nález byl skutečně výživný: ve schráně se nenalézaly jen náhradní žárovky (beztak EU už dozajista zakázané) ale i vlněná maska přes obličej a polyetylénová maketa pistolky. Tento nález Policii vybudil k ještě větší ostružinatosti.

Pachatel však v tomto okamžiku evidentně zklamal. Prolomil se pod silou zákona a kromě úmyslu natankovat a nezaplatit ještě na sebe naprášil i potenciální úmysl vkročit do jiné pumpy, nasadit si plastovou pistolku na hlavu a vlněnou maskou donutit obsluhu pumpy k vydání osmi balíčků žvýkaček Sevak (nebo Pedro – Policie dosud, vzhledem k pokračujícímu šetření – značku odmítá sdělit).

Pachatel se po právu ocitl v CPZ. Za jeho úmysly mu podle šetření Policie a podle prokuratury hrozí trest odnětí svobody za trestný čin ozbrojeného přepadení a loupeže ve stádiu příprav až deset let vězení nepodmíněně.

Máme štěstí, že naše udatná Policie a spravedlivý soudní systém je prosíravý a rdousí zločinné úmysly už v zárodku.

Co na tom, že ten člověk vůbec nic neprovedl? Jen zajel k pumpě a měl v kastlíku pouťové atrapy. A pak, že nám Ústava zaručuje presumpci neviny! Pchá!

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 425 × | Prestiž Q1: 11,99

+19 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top