Štítky článku: •  

Čacká policie

Dne 10. 10. 2011 prezentovaly zpravodajské servery i televizní zpravodajství vskutku husarský kousek české Policie.

Strážní vůz české Policie ostružinatě hlídkoval poblíž jakési benzinové pumpy. Bdělému zraku strážců zákona neunikl vůz, který zajel k tankovacímu stojanu, ale místo aby řidič zasunul hadici do nádrže a přikrmil tak spotřební daní Kalouskův chřadnoucí měšec, tento se po chvíli rozjel a čerpací stanici opustil.

Naše chrabrá Policie ihned vyjela po chladnoucích stopách na vozovce a jala se nekompromisně stíhat pachatele takovéto svévole. Netrvalo dlouho a služební vůz BMW Enselad 730d dojel dýchavičnou škodovku pachatele a přimáčkl ji na svodidla necelých 15 km za pumpou.

Zděšený pachatel před pravicí zákona upustil srdce do kalhot a na místě se přiznal, že měl v úmyslu natankovati si plnou nádrž a z místa činu zbaběle uprchnouti. Na poslední chvíli si však uvědomil asociálnost takovéhoto jednání a od svého úmyslu nakonec upustil.

Neohrožená Policie však udatně provedla výtěr z příruční schránky a nález byl skutečně výživný: ve schráně se nenalézaly jen náhradní žárovky (beztak EU už dozajista zakázané) ale i vlněná maska přes obličej a polyetylénová maketa pistolky. Tento nález Policii vybudil k ještě větší ostružinatosti.

Pachatel však v tomto okamžiku evidentně zklamal. Prolomil se pod silou zákona a kromě úmyslu natankovat a nezaplatit ještě na sebe naprášil i potenciální úmysl vkročit do jiné pumpy, nasadit si plastovou pistolku na hlavu a vlněnou maskou donutit obsluhu pumpy k vydání osmi balíčků žvýkaček Sevak (nebo Pedro – Policie dosud, vzhledem k pokračujícímu šetření – značku odmítá sdělit).

Pachatel se po právu ocitl v CPZ. Za jeho úmysly mu podle šetření Policie a podle prokuratury hrozí trest odnětí svobody za trestný čin ozbrojeného přepadení a loupeže ve stádiu příprav až deset let vězení nepodmíněně.

Máme štěstí, že naše udatná Policie a spravedlivý soudní systém je prosíravý a rdousí zločinné úmysly už v zárodku.

Co na tom, že ten člověk vůbec nic neprovedl? Jen zajel k pumpě a měl v kastlíku pouťové atrapy. A pak, že nám Ústava zaručuje presumpci neviny! Pchá!

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 417 × | Prestiž Q1: 11,99

+19 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top