Štítky článku: •  

Faux pas

Málokdo si toho všiml, ale to co předvedl v Oválné pracovně Bílého domu ministerský předseda Petr Nečas byl šílený trapas.

necas-obama2.jpg (54,592 kiB)
Čtenář Nečas

Média si povšimla, že zatímco Barack Obama při dvoustranné schůzce mluvil spatra, Petr Nečas četl svůj výstup z nějakého ušmudlaného papírku bez desek. To bylo docela trapné.

necas-obama.jpg (28,017 kiB)
Nevychovanec Nečas

Ale média si nepovšimla jiné nevycválanosti Petra Nečase: zatímco americký president seděl způsobně, nejvýše koleno přes koleno, český premiér si přehodil ve stejném okamžiku kotník přes stehno a to opravdu bontón nepřipouští. Ještěže Barack Obama není Arab. Pro araby by to byla smrtelná urážka.

Předseda vlády nejenže se posadil takto nepřístojně, ale po dobu rozhovorů si navíc ohrabával dolní části nohavic a vystavoval na odiv i nahá lýtka nad ponožkami.

Je to svým způsobem vlastně blbost. Ale to mu bylo tak zatěžko poradit se třeba s panem Špačkem o tom, co je společensky přijatelné a co už není? Pan Jiří Stanislav Guth-Jarkovský se asi v hrobě obrátil.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 3 332 × | Prestiž Q1: 24,99

+83 plus Známkuj článek minus –2

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top