Štítky článku: •  

Potomci fašistů v Německu se probouzejí

Události v Kolíně nad Rýnem bychom si zřejmě měli dobře zapamatovat. Není vyloučeno, že jsme právě svědky zrodu nové kontinentální katastrofy jako byly dvě světové války a opět pochází z německé půdy.

Co se vlastně v Kolíně a dalších německých městech stalo během Silvestra? Nejprve se za pasivní asistence policie davy jednotek „inženýrů“ doslova vrhly na nic netušící domácí obyvatelky, které dostaly názornou ukázku, kdo je tu vlastně pánem a kde je jejich místo.

pawel-kukiz.jpg (50,771 kiB)
Pawel Kukiz vzkazuje Schulzovi

Německá média a oficiální místa tuto změnu voličů na připravené oběti chtěla za každou cenu umlčet. Zvlášť, když vyšlo najevo, že policie věděla o riziku, které koncentrovaná masa nadržených imigrantů v ulicích měst znamená. Když se ututlání nepodařilo a v Kolíně vyšli včera do ulic protestující Němci na demonstraci zorganizovanou hnutím Pegida, jak mávnutím kouzelného proutku se do té doby pasivní policie bleskově zjevila v plné polní a brutálním způsobem za použití vodních děl protestující rozehnala.

Porovnejte ten nepoměr. Nečinnost policie když jde o ohrožení domácího obyvatelstva privilegovanou kastou a naopak brutalita, když si lidé dovolí protestovat proti takovému druhu kulturního obohacování.

Edit 10. 1. 2015 9:30

na internetu se objevil obrazový záznam Zdeňka Chytry z demonstrace Pegida s překladem.

Demonstrace PEGIDA (české titulky)

Situace je daleko horší, než je popisována v článku. Policie doslova připravila situaci tak, aby lidi mohla zničit. Nahnali je na náměstí, uzavřeli ho a pak cynicky vyzvali lidi aby se rozešli. Lidé neměli kam ujít, všechny východy byly policií zablokovány.

Když demonstrující „neuposlechli“ výzvu policie, ta začala s útokem na vlastní spoluobčany.

Policie se postavila proti vlastnímu národu, vláda, která na své voliče poštvala ozbrojenou moc, přestala plnit společenskou smlouvu, ve které se píše, že výměnou za určité svobody, vláda zajistí bezpečnost obyvatelstva. Zdání demokracie skončilo, Němci se nepokrytě stali rukojmími sociálních inženýrů ve vládě a bezprávnými otroky vládní moci.

Hysterické reakce představitelů médií a vládní moci po celé Evropě nenechaly na sebe dlouho čekat. Dozvěděli jsme se, že kolínské ženy jsou si vlastně samy vinny, protože nedodržely odstup od imigrantů „na délku paže“, policie oznámila, že situaci již nezvládá (nebo nechce zvládat?).

Představitel policie ve Vídni upozorňuje ženy aby nechodily po nocích samy, v Belgii se připravují kurzy pro imigranty, kde je mají učit, že žena není věc a lovná zvěř a jako úplná absurdita se objevil komentář, který tvrdí, že napadené ženy v Kolíně byly neonacistické aktivistky, které vyprovokovaly chudáky imigranty, aby na ně shodily vinu.

Podle posledních informací z německých médií má policie příkaz nezveřejňovat jakékoliv trestné činy související s imigranty.

Víceméně jde všude o stejný vzor — oddíly imigrantů se staly novými jednotkami Sturmabteilung, údernými oddíly nové moci, která má potenciál postupně přebrat moc v Německu. Možná se čeká už jen na zhoršení situace, které vynese na světlo světa nového Führera, aby se mohly dějiny opakovat. Jenže to už nebude příběh o nadřazené rase. Frontová linie bude procházet mezi nadřazenou ideologií islámu a zbytkem světa. Nakonec Hitler by měl v tomto případě důstojného nástupce. Jeho Mein Kampf je po Koránu druhou nejprodávanější knihou v islámském světě.

Jaká je však úloha Bruselu? Pokud přímo neorganizuje exodus nových islámských přistěhovalců, rozhodně dělá vše pro to, aby zmařil jakékoliv racionální řešení. Předseda Evropského parlamentu Schulz s pěnou u úst vzkazuje každému, kdo si dovolí odmítat migranty, že patří mezi zrádce tzv. evropských hodnot.

Když si Poláci zvolili takové zastoupení, které oponuje Evropské Unii, Martin Schulz mluví o státním převratu v Polsku, začal vyhrožovat sankcemi a přirovnával polskou vládu k režimu V. Putina. Na to zareagoval na sociální síti polský lídr parlamentního hnutí Kukiz'15 Pawel Kukiz: „Mého dědečka zabili nacisté v Osvětimi, a proto nechci, aby mě jejich vnuci učili demokracii.“

Pawel Kukiz však kromě ostrého osobního výroku varuje před potenciálním nástupem nové totality a vzkazuje Schulzovi, aby se více věnoval demokracii ve své zemi. Protože pokud se mezi miliony plánovaných imigrantů najde nový Hitler, pak budou Němci vzpomínat na jednotky SS jako na Armádu spásy.

Píše pan Juraj Poláček na slovenském mezdicas.sk

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 202 × | Prestiž Q1: 7,95

+8 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top