Štítky článku: •  

Cenzura v Česku

Jeden z redaktorů Reflexu J. X. Doležal se netají despektem vůči islámu a obhajuje právo obyvatel České republiky dobrovolně si rozhodnout, kdo se může stát občanem Česka.

Není divu, že po událostech v Kolíně zareagoval ostře sarkastickým článkem na stránkách portálu Reflex, kde vyzval dobrovolnice z neziskovek, aby pomohly migrantům. Tito jsou z domova zvyklí na pravidelný sex s nástrojem na uspokojení, který se u nás nazývá žena a tak by bylo vhodné, aby vycestovali do Německa a naplnily jednu z jejich základních potřeb.

Článek se dlouho neohřál, dnes je stažen.

jiri-x-dolezal.jpg (26,258 kiB)
Jiří X. Doležal

Jeho kopii nepřineseme, protože bychom porušili autorský zákon, tak jen zreprodukovat:

Kolínské nepokoje? Přímá výzva českým dobrovolnicím!

Nepokoje, které během novoroční noci zachvátily řadu západoevropských měst a kulminovaly v Kolíně nad Rýnem, ukázaly, že ubohé azylanty žene k výtržnostem cosi pochopitelného a lidského: Sexuální nadrženost! A to je třeba změnit!

Zaznamenal jsem množství dobrovolnických aktivit ve prospěch uprchlíků, kterým bych se smál — kdyby to nebylo politicky nekorektní a lidsky neslušné. Zaznamenal jsem například stánek dobrovolnické pomoci na pražské Hlavním nádraží, na kterém dlouhé dny dobrovolnice marně vyčkávaly uprchlíka, který by si nechal pomoci. Stejně tak se dívky mohly protrhnout při nákupu karimatek pro uprchlíky, které tito používali jako ekologické topivo pro táborové ohně.

Nyní, když je dobrovolnic konečně opravdu zapotřebí, se bohužel neděje nic.

Události silvestrovské noci ukázaly, že jsme sice schopni zajistit uprchlíkům jídlo a teplý nocleh, nejsme ani v nejmenším schopni uspokojit jejich naprosto přirozené potřeby a oni díky tomu trpí. Ti azyluchtiví mládenci, kteří si chtěli jen tak žertovně na Silvestra pohladit po zadku pár Němek, evidentně trpí sexuální deprivací. A to je snadné napravit.

Vyzývám proto všechny české proimigrační dobrovolnice, aby si sbalily batůžek a urychleně spěchaly do Německa do uprchlických táborů. A tam ze všech svých sil tišily ten sexuální tlak, který mladé azylanty žene k sexuálním výtržnostem.

Jak jsme zjistili, myšlenku podporuje OSHP (odborový svaz hamburských pasáků), kteří budou humanitární misi koordinovat a přidělovat jednotlivým dobrovolnicím skupinky azylantů na poskytnutí sexuální podpory. Myšlenka je tak brizantní, že o nějaké podpoře uvažuji i já. V pondělí chci psát do nadace Člověk v tísni, zda by pro dobrovolnice nevypsala veřejnou sbírku na kondomy a lubrikanty. Stejně tak se hodlám obrátit na Amnesty International, zda by organizace nemohla dobrovolnice do Německa odvážet speciálními autobusy.

Je samozřejmě určité — malé — riziko, že dobrovolnice něco chytí. Sexuální mise nese svá neoddiskutovatelná rizika, a kapavka z divokých hor Kurdistánu může být úporná. Proto soudím, že by dobrovolnice po návratu měly dostat stejnou zdravotní péči a kompletní podporu, jaké se těší naši vojenští veteráni ze zahraničních misí. I ony budou hájit zájmy naší vlasti — a tak je úplně jedno, že tak budou dělat beze zbraně, ale svým klínem.

Prostě — myšlenka sexuálního dobrovolnictví má budoucnost a jediné, co v současnosti chybí, jsou zaregistrované dobrovolnice.

Takže dívky, neváhejte: Přišel čas položit na oltář multikulturalismu vaše bělostná těla!

Glosuje situaci ze Slovenska kolega Juraj Poláček

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 433 × | Prestiž Q1: 8,01

+8 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top