Štítky článku: •  

Rozdíl mezi Martem a Venuší

Často se tady (zejména mladší slečny) pokoušejí rozklíčovat, nebo alespoň vyložit svůj vjem, rozdílu mezi muži a ženami. Nedávno jsem narazil na jeden prastarý vtip, který ten rozdíl vysvětluje odlehčenou formou a trochu i nadsázkou:

Když se ráno vrátí žena domů a muž se jí ptá, kde v noci spala, žena mu odpoví: „u své nejlepší kamarádky“. Muž zvedne telefon a obvolá všech deset jejích „nejlepších“ kamarádek. A dozví se, že nespala ani u jedné z nich.
Když se ráno vrátí domů muž a žena se ho zeptá, kde v noci spal, muž jí odpoví: „u svého kamaráda“. Žena zvedne telefon a obvolá všech deset jeho „nejlepších“ kamarádů. A dozví se, že spal u osmi z nich. (A u dvou z nich ještě dosud spí.)

Ani vlastně nechci rozpoutal polemiku, kteří z nich jsou lepší, nebo horší těch druhých, mravnější, nebo méně, pospolitější, či méně.

Jen se mi dnes nechtělo psát o politice. Tak nad tím fórkem třeba popřemýšlejte, anebo se jen zasmějte. Anebo si jen užijte dne.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 418 × | Prestiž Q1: 15,45

+31 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top