Štítky článku: •  

Rozdíl mezi Martem a Venuší

Často se tady (zejména mladší slečny) pokoušejí rozklíčovat, nebo alespoň vyložit svůj vjem, rozdílu mezi muži a ženami. Nedávno jsem narazil na jeden prastarý vtip, který ten rozdíl vysvětluje odlehčenou formou a trochu i nadsázkou:

Když se ráno vrátí žena domů a muž se jí ptá, kde v noci spala, žena mu odpoví: „u své nejlepší kamarádky“. Muž zvedne telefon a obvolá všech deset jejích „nejlepších“ kamarádek. A dozví se, že nespala ani u jedné z nich.
Když se ráno vrátí domů muž a žena se ho zeptá, kde v noci spal, muž jí odpoví: „u svého kamaráda“. Žena zvedne telefon a obvolá všech deset jeho „nejlepších“ kamarádů. A dozví se, že spal u osmi z nich. (A u dvou z nich ještě dosud spí.)

Ani vlastně nechci rozpoutal polemiku, kteří z nich jsou lepší, nebo horší těch druhých, mravnější, nebo méně, pospolitější, či méně.

Jen se mi dnes nechtělo psát o politice. Tak nad tím fórkem třeba popřemýšlejte, anebo se jen zasmějte. Anebo si jen užijte dne.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 399 × | Prestiž Q1: 15,45

+31 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top