Štítky článku: •  

Ahold, zpupný moloch

Tak jsem se včera zase dostal do svého neoblíbeného Alberta. Důvod zcela prozaický: došel mi chleba a nikde v okolí nebylo otevřena žádná jiná prodejna.

Od té doby, kdy se mě pokusili několikrát za sebou podvést a okrást jsem tam nevlezl. Jak jinak je potrestat, než tak, že jim tam svoje peníze nenosím?

No, stalo se. U pultu s pečivem jsem trčel bezvýsledně asi deset minut (společně s několika důchodci). Záměrem bylo získat ¼ chleba (co bych dělal s celým, když jsem sám, že). No, nedočkal jsem se.

Tedy jsem ten trudný svatostánek konzumu opustil. Než se mi to podařilo, zahlédl jsem u pokladny takové ty trojúhelníkovité hranolky, které se mají používat k oddělení jednotlivých nákupů od sebe a na nich text: „BOJKOTUJEME ZVÝŠENÍ DPH“.

Zvědavost mi nedala a šel jsem se zeptat pokladníka jak to dělají. Zíral na mně, chudák chlapec, jako na zjevení a odpověď samozřejmě neznal. „Já jsem jen pouhý zaměstnanec, já nevím.

Podle mne řetězec Ahold buď čistě lže a jen využívá naivity nakupujících, anebo prostě porušuje zákonnost tohoto státu. (Vyberte si podle svého naturelu tu správnou odpověď.)

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 659 × | Prestiž Q1: 21,69

+60 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top