Štítky článku: •  

Ahold, zpupný moloch

Tak jsem se včera zase dostal do svého neoblíbeného Alberta. Důvod zcela prozaický: došel mi chleba a nikde v okolí nebylo otevřena žádná jiná prodejna.

Od té doby, kdy se mě pokusili několikrát za sebou podvést a okrást jsem tam nevlezl. Jak jinak je potrestat, než tak, že jim tam svoje peníze nenosím?

No, stalo se. U pultu s pečivem jsem trčel bezvýsledně asi deset minut (společně s několika důchodci). Záměrem bylo získat ¼ chleba (co bych dělal s celým, když jsem sám, že). No, nedočkal jsem se.

Tedy jsem ten trudný svatostánek konzumu opustil. Než se mi to podařilo, zahlédl jsem u pokladny takové ty trojúhelníkovité hranolky, které se mají používat k oddělení jednotlivých nákupů od sebe a na nich text: „BOJKOTUJEME ZVÝŠENÍ DPH“.

Zvědavost mi nedala a šel jsem se zeptat pokladníka jak to dělají. Zíral na mně, chudák chlapec, jako na zjevení a odpověď samozřejmě neznal. „Já jsem jen pouhý zaměstnanec, já nevím.

Podle mne řetězec Ahold buď čistě lže a jen využívá naivity nakupujících, anebo prostě porušuje zákonnost tohoto státu. (Vyberte si podle svého naturelu tu správnou odpověď.)

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 668 × | Prestiž Q1: 21,69

+60 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top