Štítky článku: •  

Takový běžný den…

…aneb z deníku obyčejného středoevropana. Napadlo by vás někdy, že něco takového bude „normální“?

 

„Muslim si útok nožem ve Vršovicích vymyslel, domnívá se policie“

Syřana Issaka T. podle policie na konci ledna v pražských Vršovicích nikdo nenapadl, útok si vymyslel. Muslim tvrdil, že když si šel zaběhat, tak jej rasisticky uráželi dva holohlaví muži a jeden z nich jej bodl do břicha.

Zdroj: iDnes.cz

Tak to zase nevyšlo… Co vlastně? No přeci lhaní, protože jak víme „lež má krátké nohy“. Je jasné, že se tohle neomarxistickým bojůvkám, skrývajícím se za různé tzv. neziskovky a za nelegálně obsazenou žižkovskou Klinikou moc líbit nebude. Nevyšla akce „Pobodaný muslim“, nevyšla akce „Muž v hnědé bundě“, nevyšla ani akce „Klinika“ a už vůbec ne akce „Hate Free kavárny“. Takže se brzy můžeme těšit na další spackanou akci levicových radikálů ve vytahaných mikinách a s kapucemi přes hlavy, která ale bude v počátku (jako vždy!) prezentovaná jako útok nácků, xenofobů a rasistů… Už jsme z toho „boje pod falešnou vlajkou“ jaksi unaveni a neteční.

„ÚOOZ zasahuje mezi policisty, zatkl elitního protikorupčního detektiva“

Útvar pro odhalování organizovaného zločinu při středečním zásahu zadržel deset lidí, včetně státních zástupců a vysoce postavených policistů. Případ údajně souvisí s odposlouchávacím zařízením nalezeným u týmu, který prověřuje kauzu Čapí hnízdo.

Zdroj: iDnes.cz

Tak kdo vlastně řídí Policii ČR? Ministr financí nebo ministr vnitra? Nebo Nejvyšší státní zastupitelství? Nebo je to jen další „válka policajtů“ vedená ovšem někým, kdo kope za politiky? A co na to GIBS? Jeden policejní útvar sleduje a zatýká druhý, protože proč? Protože politicko-oligarchní korupce prorůstá bujně hnojem jako žampióny. A kolik že bývalých, vysoce postavených policistů a zpravodajských důstojníků si zaměstnali oligarchové typu Kellnera, Babiše, Bakaly atd. Samozřejmě to prezentují tak, že každá velká firma musí mít bezpečnostní oddělení kvůli konkurenčnímu boji. A to jim máme spolknout i s navijákem?

„Schváleno. Horníky propuštěné z OKD zaplatí všichni, až tři roky 8000 měsíčně“

Stát dá propuštěným zaměstnancům z OKD každý měsíc příspěvek ve výši sedm až osm tisíc korun. Vyplácet ho bude po dobu několika měsíců, maximálně tři roky (pět let?). Počítá s tím nařízení o sociálním příspěvku, který ve středu schválila vláda.

Zdroj: Novinky.cz

Ano, již výše zmíněný oligarcha Bakala si na OKD narejžoval miliardy, které skončily bůhví kde (že skončily na Bakalových kontech si cvrlikají i vrabci na střeše) a doslova firmu vytuneloval za tehdejší pomoci vládců ČSSD i ODS, kteří si zahráli na pštrosy a houfně zarazili hlavy do písku, pardon, do uhlí. Nikdo nic neví, nikdo si nic nepamatuje a horký brambor se přehazuje. Tu na Antonína Koláčka, tu na Sobotku, tu na právníky ministerstva financí. A Bakala se chechtá. Za ty tři roky do OKD v likvidaci naleje vláda dalších minimálně půl až jednu miliardu na příplatky nezaměstnaným horníkům. A to jsou pouze sociální příspěvky jaksi navíc. Neměl by to vyplatit spíše Bakala z vyvedených 18 miliard Kč???

„Zrušte víza, nebo vypustíme uprchlíky, varoval Erdoganův poradce Evropu“

Zavedení bezvízového styku EU s Tureckem do července není reálné. Šéf europarlamentu prohlásil, že se o tom nezačne jednat, aniž by Ankara splnila všechny požadavky. Poradce tureckého prezidenta Erdogana následně varoval, že Ankara do Evropy pošle uprchlíky, pokud EU víza pro Turky nezruší.

Zdroj: iDnes.cz

Ano, to nám ale ten Turek od okurek neříká nic nového, tohle mnozí předvídali již od sprosté a vyděračské smlouvy Turecka s Německem (pardon, EU). Ne, nejde o prachy, resp. výpalné, které EU dobrovolně platí divné muslimské zemi, která je z mně neznámého důvodu v NATO. Ty miliardy € končí beztak v něčích soukromých kapsách. Jde zcela o něco jiného — o ovládnutí Evropy neválečnou cestou a v tomto mají Turci historické zkušenosti.

Párkrát se to holt nepovedlo, ale dnes, dnes je na průser zaděláno. Všichni to ví, všude se o té hrozbě píše, ale vrcholní, nikým nevolení a posraní politici EU se poklepávají po ramenou a už se těší na muslimské hordy, jak jim pozvednou ekonomiku a přinesou do (dá se říct) křesťanské Evropy kulturní a jiné obohacení. Někteří pomatenci už dokonce hlásají, že evropské právo a islámské právo šaríja jsou navzájem slučitelné a můžou krásně spolu koexistovat. Vítejte ve středověku!

„Europoslanci odmítli odpustky za migranty“

Evropský azylový systém je třeba reformovat, nový návrh Evropské komise je ale nedostatečný. A nápad, že země se budou moci z přijetí uprchlíků vykoupit, je nepřijatelný. Ve středu se na tom shodla většina europoslanců, kteří ve Štrasburku debatovali o změnách takzvaného dublinského systému.

Zdroj: Novinky.cz

Na závěr dne jedna konečně racionální a dobrá zpráva. Ovšem, co vše je na tom pravdy a jestli se to za pár dní nezmění, můžeme jen doufat… Doufat, že se snad europoslanci probudili do reality. Sice tomu moc nevěřím, protože hlavní slovo mají vždy peníze a USA, ale třeba to bude vykoupeno tajným podpisem tajné dohody TTIP, kterou vlastně nikdo nikdy neviděl.

To bude totiž ještě větší průser než islamizace Evropy. Kdo nevěří, ať tam běží!

Píše na svých stránkách Marp

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 757 × | Prestiž Q1: 6,56

+6 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top