Štítky článku: •  

Kritizujete vládu nebo veřejnoprávní média? Potom jste extremisti!

Kritika politiky sociální demokracie, předsedy vlády Sobotky, Evropské unie, České televize a přistěhovalectví padají definitivně do kategorie extremismu.

Nový znepokojující jev obsahuje aktuální zpráva ministerstva vnitra o extremismu v České republice za první tři měsíce letošního roku. Informaci zveřejnil v pátek 6. května server Česká justice.

Podle obsahu zprávy se do kategorie extremistů dostávají kritici veřejnoprávních médií, tedy Českého rozhlasu, České televize a ČTK. Některé soukromá média pak praktikují extremismus například šířením konspirativních teorií a desinformací a neuváděním zdrojů informací. Ze zprávy vyplývá, že vnitro je zaskočeno fungováním Facebooku.

Podle zprávy se „terčem kritiky některých, zejména pravicových extremistů, se stala i média, především pak veřejnoprávní“.

„Tito extremisté je obviňovali z nepravdivého či zavádějícího informování veřejnosti. Snažili se tím snížit jejich důvěryhodnost. V této souvislosti pak propagovali a využívali média alternativní.

Řada těchto alternativních sdělovacích prostředků se účelově uchylovala k prokazatelným dezinformacím a konspiračním teoriím. Alternativní média se vyznačovala neuváděním zdrojů informací. Při prokázání nepravdivosti některých tvrzení se obvykle ani nepokoušela o další vysvětlení. Obvykle pro ně bylo dostačující vypuštění zprávy na veřejnost,“ uvádí se v čerstvé zprávě.

Server Česká justice zmiňuje jako příklad tohoto „chování podkopávajícího demokratický stát“ medializaci případu muže v hnědé bundě z Thunovské ulice, kde podle ministerstva vnitra došlo ke střetu protiislámských a protiimigrantských uskupení s anarchisty. „Došlo k opakovaným střetům a konfliktům mezi stoupenci obou názorových proudů. Mediálně byl nejvíce zmiňován incident v Thunovské ulici. V souvislosti s tímto konfliktem se objevila dezinformace o tom, že střet znepřátelených skupin měl být ve skutečnosti řízenou policejní provokací.“

…únorové protesty dodnes své viníky nemají. Policie nezná jejich totožnost, i když tvrdila opak. Podivný postup pražské policie. Podle jakých scénářů zasahuje?

V souvislosti se slovními projevy proti islámu a proti nekontrolovanému přistěhovalectví cizinců z třetích zemí do zemí EU upozorňuje zpráva na vytváření obrany původních obyvatel proti těmto jevům. „Velké bezpečnostní riziko lze spatřovat v tendencích vytvářet tzv. protiislámské či protiimigrantské domobrany,“ uvádí se ve zprávě. „Subjekty, které je propagovaly, cíleně vyvolávaly a udržovaly pocity ohrožení ze strany muslimské komunity a migrantů.“

Zpráva ministerstva už na jmenované sociální síti vzbudila patřičný ohlas, uvádí server ParlamentniListy.cz.

„Je třeba bít na poplach! Totalitní extremistické ministerstvo vnitra natírá vlastní občany na hnědo, chce udusit svobodu slova a zničit svobodou politickou soutěž. Kritizujete vládu, kritizujete Sobotku, kritizujete Českou televizi? Pak jste extremisté. Suma sumárum: eurototalita jak vyšitá, napsal Petr Štěpánek z ODS.

Ke zprávě se podle všeho vyjádřil i psycholog Jiří Brančík, uznávaný expert ve svém oboru se zkušeností vojenského lékaře při misi v Bosně. Další příznak zoufalosti a pádu režimu, stejně jako před pádem bolševika.“

V životě bych vládu ani veřejnoprávní média nekritizoval. Palivec za výrok o mouchách a obrazu dostal deset let, konec konců dnes sice nedávají deset let, ale i těch deset tisíc je docela dost. Tedy chválím naší vládu, jak dobře zvládá zvyšovat dluh, chválím média, že mne nezatěžují nějakými hnusnými zprávami o znásilňování a zabíjení a že naopak mi předkládají jen pozitivní zprávy o tom jak ten či onen uprchlík někomu pomohl. (Josef Lebduška)

Tristní obrázek toho, kam hloupost a neschopnost českých občanů, oprávněných voličů, racionálně přemýšlet, dostala Česko 26 let po pádu totalitní komunistické vlády. Opět se blížíme k levicové diktatuře, kdy se jakýkoliv nesouhlasný názor proti názoru vlády, tzv. etablovaných a státotvorných politických stran anebo tzv. veřejnoprávních médií, označuje jako extremismus.

Máte obavy z islamizace, muslimského terorismu, z toho, že česká vláda nehájí české národní zájmy, nelíbí se vám státem podporovaná multikulturalistická politika, nelíbí se vám, že by se měli v naší zemi roztahovat nevítaní a nelegální imigranti — pak jste podle mínění socany ovládaného Ministerstva vnitra pravicový extrémista a socanská policie si na vás bude chtít posvítit a nejlépe vás rovnou trestně stíhat.

To jste to dopracovali obyvatelé ČR.

Na Česko asi platí více než na jiné země to, že lidé co si neváží vlastní svobody, si ji prostě nezaslouží. Jen si to srovnejme s Poláky anebo Maďary a tím, jaké vlády a politiky si volí oni a jak jejich politici dokážou hájit zájmy svých zemí. Takový Viktor Orbán a jeho obrovská podpora mezi Maďary je důsledkem toho, že Maďaři jsou zřejmě daleko větší vlastenci než jsou Češi, kteří si tak leda zakřičí na fotbale nebo na hokeji „Kdo neskáče, není Čech,“ ale jak jsou volby, tak zase velká část z Čechů zapomene na národní hrdost a na české národní zájmy a za nějakých 30 stříbrných, tedy odpuštění zdravotnických poplatků či za jiné sliby socanů, jim a estébákovi Babišovi dá bianco šek k tomu, aby zničili a zaprodali Česko €marxistům. (Ra Vel)

Převzato z portálu SecurityMagazin.cz a citace z FCB

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 455 × | Prestiž Q1: 6,24

+5 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top