Štítky článku: •  

Sturmabteilung Míly Hájka

Jistý Míla Hájek se pokusil vyprovokovat radikální muslimy k útoku na Martina Konvičku. Běžte, radikálové, a napravte mu hlavu, vyzývá plakátkem, který vlastnoručně vylepil na zeď londýnské mešity.

mila-hajek-1.jpeg (77,369 kiB)
Míla Hájek: Muslimové, běžte Martinu Konvičkovi napravit hlavu

Panu Konvičkovi se určitě nic zlého nestane, muslimové by Mílu Hájka ohráli, ale ani tak to není legrace. Bohužel se vše posouvá směrem, který jsem popsal v textu „Spirála násilí…

Neomarxisté si z radikálních imigrantů udělají svou soukromou armádu. Říkejme jí třeba ve zkratce a výstižně SA. Co dělá taková SA s politickými odpůrci, nemusím dlouho vysvětlovat — Míla Hájek se dnes stal malou českou reinkarnací Ernsta Röhma.

A co na to iniciativa HateFree? To je ode mne hloupá otázka. Vždyť HateFree to přece celé umožňuje. Newspeakem, který zavedli, tím, že nesouhlas přejmenovali na nenávist, to celé legitimizují. Fyzicky zaútočit na svého oponenta jen proto, že nesouhlasí, je morálně nepřijatelné. Ale když je každý oponent nenávistník už z definice? A když je každý oponent nenávistník a neonacista, fašista, xenofob a rasista? Pak už ani Míla Hájek nemá problém. Zabít takovou nenávistnou zrůdu je už vysloveně slušnost a služba veřejnosti.

HateFree a všichni, kdo v politické debatě delegitimizují své protivníky, neomarxisté, kteří neznají jinou pravici než „krajní“ a „ultra“, ti, kteří každý nesouhlas považují za zločin, ti jsou pravým zdrojem nenávisti, jež eskaluje v násilí. K tomu jejich novořeč ostatně od začátku slouží.

mila-hajek-2.jpg (64,689 kiB)
Naučme se lépe chápat: Stručný překladový slovník z neomarxistického jazyka

A tak to teď bude pokračovat. Mílu Hájka jistě potěší, že někteří z lidí v antiimigračních uskupeních znejistí. Hurá! Mají strach, tak přidáme! A přidá. Ti znejistělí začnou mít dříve nebo později opravdu strach. A kdo má strach, ten se brání. Už ne slovy a plakátky, ale třeba tím, že si zjistí, kde Míla Hájek bydlí. A tak dál, dál a dál.

Logika situace je čím dál tísnivější. Když se do politického boje vkrade násilí, nelze ho už ukončit volbami, v klidu se rozejít a za čtyři roky si to rozdat znovu. Pak už je to kdo z koho, my nebo oni. Až do konečného rozhodnutí.

Mílo Hájku, jsi ty ale hovado.

Autor: Viktor Lošťák

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 662 × | Prestiž Q1: 7,29

+7 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top