Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

       

Štítky článku:

Za co, Pane Bože, za co?

Pravděpodobně jste si také v životě už jednou nebo vícekrát stáhli DEMO verzi nějakého komerčního programu. Tak nějak na vyzkoušení.

Ty demonstrační verze však mají jedno, nebo řadu omezení – můžete v nich sice klikat, používat rozličné nástroje, ale ve finále vám program neumožní výsledek snažení uložit, či vytisknout.

Klikali jste v podstatě zbytečně. Vyzkoušeli jste si sice jak by to fungovat MĚLO, kdyby to fungovalo, ale ono to jaksi nefunguje úplně.

My tu dnes máme velmi podobnou svízel. Ústavně máme zakotvenou demokracii a ta aplikace má různé nástroje. Můžeme „klikat“ na co se nám zamane, ale v důsledku se nemůže nic změnit, protože chybí to důležité „SAVE“ (případně RESET).

Jinými slovy: máme tu jen DEMO-demokracii.

Znalci samozřejmě vědí, že ten termín i titulek jsem si „vypůjčil“ od písničkáře Tomáše Kluse z jeho písničky „Pánubohudooken“.

BlueBoard.cz

Píšu to proto, že asi nastal nejvyšší čas koupit si místo té DEMO-demokracie ostrou verzi programu. Anebo zjistit, že ten program není schopen plnit základní funkce a začít hledat jiný, lepší.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 3 047 × | Prestiž Q1: 21,18

+57 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Za co, Pane Bože, za co?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

Facebook diskuse
top