Štítky článku: •  

Za co, Pane Bože, za co?

Pravděpodobně jste si také v životě už jednou nebo vícekrát stáhli DEMO verzi nějakého komerčního programu. Tak nějak na vyzkoušení.

Ty demonstrační verze však mají jedno, nebo řadu omezení – můžete v nich sice klikat, používat rozličné nástroje, ale ve finále vám program neumožní výsledek snažení uložit, či vytisknout.

Klikali jste v podstatě zbytečně. Vyzkoušeli jste si sice jak by to fungovat MĚLO, kdyby to fungovalo, ale ono to jaksi nefunguje úplně.

My tu dnes máme velmi podobnou svízel. Ústavně máme zakotvenou demokracii a ta aplikace má různé nástroje. Můžeme „klikat“ na co se nám zamane, ale v důsledku se nemůže nic změnit, protože chybí to důležité „SAVE“ (případně RESET).

Jinými slovy: máme tu jen DEMO-demokracii.

Znalci samozřejmě vědí, že ten termín i titulek jsem si „vypůjčil“ od písničkáře Tomáše Kluse z jeho písničky „Pánubohudooken“.

BlueBoard.cz

Píšu to proto, že asi nastal nejvyšší čas koupit si místo té DEMO-demokracie ostrou verzi programu. Anebo zjistit, že ten program není schopen plnit základní funkce a začít hledat jiný, lepší.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 3 056 × | Prestiž Q1: 21,18

+57 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top