Štítky článku: •  

Welcome in the „new Europe“

Nejhorší na celé současné smutné situaci Evropy a evropských národů je skutečnost, že většina elit, politiků, celebrit, novinářů atd. se z důvodu své nekonečné pýchy a nadutosti propastně vzdálila od obyčejných normálních lidí.

Tímto počínáním postupně vykopali mezi námi a jimi hluboký příkop neporozumění a nezájmu. Nyní žijí ve svém iluzorním světě, ve svých luxusních sídlech oddělených od našeho světa tlustými zdmi, v bezstarostné říši, která má s naší realitou pramálo společného. Ke všemu neštěstí, zřejmě z podstaty logiky věci tohoto jejich elitářského statusu, se postupně propadli do dekadence, kterou si mimo jiné kompenzují vytvářením pseudosociálních utopických konstruktů, které následně na nás nekompromisně testují a realizují, jako na pokusných zvířatech.

Nyní se jim zalíbilo hrát si na humanisty a dobráky. Avšak samozřejmě se selektivní platností, nikoliv plošně. A kdo tuto variantu jejich pokrytecké a sobecké hry s nimi nechce hrát, ale naopak upozorňuje, do jakých fatálních problémů zatahují celou Evropu, je ihned dehonestován a hanlivě označen jako fašista, xenofob, islamofob atd.

Oni už se rozhodli co, kdy a jak se bude v Evropě dít a nikdo jim do toho zasahovat nebude! Na špinavou zastrašovací práci proti všem kritikům mají groupthink zakomplexovaných zfanatizovaných naivků, kteří recenzenty jejich velké hry mnohdy zadarmo a dobrovolně „zašlapou do země“. Mediální propaganda, která adoruje a celebruje tyto jejich škodlivé a negativistické koncepty, jede na plné obrátky.

Welcome in the new Europe, kde se rozehrává děsivé geopolitické drama, v kterém jsme byli vyloučeni z rozhodovacího procesu i z určování jeho pravidel. Welcome v novodobé multikulturalistické totalitě.

Pro Svobodný Svět předkládá k popřemýšlení paní Misha Julišová 

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 727 × | Prestiž Q1: 7,73

+12 plus Známkuj článek minus –4

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top