Štítky článku: •  

Welcome in the „new Europe“

Nejhorší na celé současné smutné situaci Evropy a evropských národů je skutečnost, že většina elit, politiků, celebrit, novinářů atd. se z důvodu své nekonečné pýchy a nadutosti propastně vzdálila od obyčejných normálních lidí.

Tímto počínáním postupně vykopali mezi námi a jimi hluboký příkop neporozumění a nezájmu. Nyní žijí ve svém iluzorním světě, ve svých luxusních sídlech oddělených od našeho světa tlustými zdmi, v bezstarostné říši, která má s naší realitou pramálo společného. Ke všemu neštěstí, zřejmě z podstaty logiky věci tohoto jejich elitářského statusu, se postupně propadli do dekadence, kterou si mimo jiné kompenzují vytvářením pseudosociálních utopických konstruktů, které následně na nás nekompromisně testují a realizují, jako na pokusných zvířatech.

Nyní se jim zalíbilo hrát si na humanisty a dobráky. Avšak samozřejmě se selektivní platností, nikoliv plošně. A kdo tuto variantu jejich pokrytecké a sobecké hry s nimi nechce hrát, ale naopak upozorňuje, do jakých fatálních problémů zatahují celou Evropu, je ihned dehonestován a hanlivě označen jako fašista, xenofob, islamofob atd.

Oni už se rozhodli co, kdy a jak se bude v Evropě dít a nikdo jim do toho zasahovat nebude! Na špinavou zastrašovací práci proti všem kritikům mají groupthink zakomplexovaných zfanatizovaných naivků, kteří recenzenty jejich velké hry mnohdy zadarmo a dobrovolně „zašlapou do země“. Mediální propaganda, která adoruje a celebruje tyto jejich škodlivé a negativistické koncepty, jede na plné obrátky.

Welcome in the new Europe, kde se rozehrává děsivé geopolitické drama, v kterém jsme byli vyloučeni z rozhodovacího procesu i z určování jeho pravidel. Welcome v novodobé multikulturalistické totalitě.

Pro Svobodný Svět předkládá k popřemýšlení paní Misha Julišová 

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 732 × | Prestiž Q1: 7,73

+12 plus Známkuj článek minus –4

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top