Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

       

Štítky článku:
Čtení tohoto článku zabere přibližně 1 min.

Trochu jiná pravda o EU, než známe

Velice zajímavý dokument o Brexitu a taky o tom, jak funguje EU…

Pro politika nebo byrokrata je EU něco jako nebe, protože je to moc bez odpovědnosti. Bylo to vymyšleno tak, aby občané už nikdy nemohli kontrolovat vládu.

Evropský parlament je jediný parlament v historii lidstva, kde nemůžete navrhovat zákony nebo dokonce navrhnout zrušení nějakých zákonů. Všechno pochází od nikým nevolené Evropské komise.

Proč myslíte, že mnoho politiků podporuje EU? Protože ví, že až jejich politické kariéry budou ukončeny doma (voliči je odstaví od koryta), tak by normální práci nesehnali. Doma by po nich neštěkl ani pes.

EU je jediné místo, kde je vezmou. Je to tu extrémně dobře placené, víceméně trvalé, nemají tu žádné voliče a nemusí se bát, že je ve volbách lidi vyhodí. Každý pátý úředník, který pracuje pro EU má vyšší plat než David Cameron.

Nemluvě o tom, že tito úředníci mají nárok na mnoho příplatků, např. příplatek na zábavu, příplatek na bydlení, příplatek na soukromou zdravotní péči, příplatek na soukromé vzdělání pro děti. Dokonce i příplatek na Viagru!

EU taky dává obrovské částky peněz různým neziskovkám, aktivistům, univerzitám, atd. To všechno z peněz daňových poplatníků. Systém EU je něco jako Kafkův Zámek… Nevíte, kdo, jak a proč je volen, ani co přesně je náplní jeho práce.

České titulky

EU je anti-demokratická. Jestliže chceme opět rozhodovat sami o sobě, jediná cesta je vystoupení.

CZEXIT!!!

Podle FCB profilu Lea Vojteková-Šofránková a dotsub.com

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 043 × | Prestiž Q1: 7,51

+7 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Trochu jiná pravda o EU, než známe

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

Facebook diskuse
top