Štítky článku: •  

A šlo o reorganizaci policie a bylo to mocný moc

Já byl ještě před pár dny přesvědčen, že divadlo umírá. Že jedinej kus, co za něco stojí, je Ucpanej systém od Irvina Welsche. Co ho hraje Dejvický divadlo.

maxipes_n.jpg (55,479 kiB)
Aport, Šlachta

Ehm, samozřejmě, abych nenasral mnohé, všechna absurdní dramata našeho Velkého dramatika jsou taktéž skvělá.

Jeden můj známej kunsthistorik dokonce tvrdí, že jsou to dramata tak skvěle absurdní, že je u nich absurdní i to, že je vůbec někdo nastudoval.

Tomuhle moc nerozumím, ale nejsem kunsthistorik, že.

Mno a teď jsem potěšeně sledoval, že divadlo neumírá. Že divadlo žije. A bylo to představení nádherné a bylo o dvou hercích a jeden se jmenoval Babiš a druhej byl taky Chovanec.

(Taková nepovedená slovní hříčka, před kterou smekne asi jen hipster… ha-ha-ha.)

A pan Chovanec, čestný a zásadový lánský pučista byl v klinči s panem Babišem, kterého nám sem Slováci nasadili, neb je serem.

A šlo o reorganizaci policie a bylo to mocný moc. Šlo o sloučení čehosi s čímsi a pan Babiš řekl, že pokud se toto stane, národ český zahyne a on aby si hledal jinou destinaci. A toho že nebude, lebo „Čapie hnízdo mu prirostlo k srdci možno viac ako repka, ktorů rozjebal Kalousek“.

A pan Chovanec se vzepřel a řek, že pan Babiš se montuje do věcí, po kterejch mu je kulový, a že on, jako pan Chovanec, sice prosral lánskej puč, ale už nic dalšího neprosere, jelikož by si pak se svým CV moh tak akorát vytřít cosi nehezky zpoceného.

A v obraze se mihnul pan Šlachta, který je u nás jediný, kdo vyšetřuje zločin a ten řek, že dává výpověď, jelikož má indície.

A pan Babiš řek, že „teraz je okolisto samy zločinec a proti nim Šlachta a keď Šlachta odídě, bude tu len zločinec, z ktorých je nejvetší Kalousek, co rozkradol hocičo“.

A pan Chovanec řek, že ať si pan Babiš užívá Čapího hnízda, dokud nemá přistřižený krovky a pan Babiš pohrozil, „že odídě z vlády hocijak“.

A jelikož je pan Babiš temperamentní, stejně jako všichni, co se smekaj v Užhorodu, dostal se do otáček a všechno, co ho napadlo, okamžitě pustil do éteru.

Takže řek, že z vlády odejde a vzápětí že neodejde a že je koaliční smlouva v hajzlu a on ve vládě být nemusí a pak mu došlo, že když by nebyl ve vládě, zhoršila by se Agrofertu výsledovka, takže sice koaliční smlouvu vypoví, ale ve vládě zůstane, protože je jedinej, kdo to s náma myslí dobře, i když to navenek vypadá, že nás chce vygumovat z glóbusu.

A pan Chovanec se nezalek, protože ten, kdo má koule bejt za pučistu se nezalekne nějakýho rozjívenýho Rusína a šel za panem prezidentem. A pak řek, že z toho, co pan prezident řek pochopil, že za ním stojí, i když pan prezident celou dobu hovořil o novém modelu nafukovacího člunu, který by měl Bauhaus vrhnout na předvánoční trh.

A pak pan Chovanec šel a reorganizaci podepsal.

A pak pan Babiš vzteky zežlout jak řepkový pole.

A pak pan Babiš řek, že z vlády neodejde, jelikož si vzpomněl, že má s Čehúnama ještě pár úmyslů.

Mno, a šla opona.

A velkej potlesk.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, proč nás ten Babiš tak nemá rád. Jsem jim řek, že nevim. Že jediný co vim je, proč ho nemám rád já.

Dnes bude pod mrakem. Svěže, křepce a mile.

To je zatím vše.

Píše na FB Zelený Škraloup 

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 511 × | Prestiž Q1: 5,91

+4 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top