Štítky článku: •  

Komedie nebo záměr?

Jak nazvat dnešní jednání Bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny ČR ve věci reorganizace policie? Fraška je už dávno zprofanovaný pojem, průser by situaci vystihoval líp, ale napadá mě jediný pojem: Zbytečné…

V této kauze — plk. Šlachta, plk. Komárek a SZ Ištván kontra MV Chovanec a PP ČR genmjr. Tuhý nejde o žádné utajované skutečnosti, neboť ani ÚOOZ nemá, kromě indicie „kamarád z Ostravy“, kterou nějak (úvahou, že každý Ostravák je Tuhý!) spojují s generálem Tuhým, v rukou nic. Prostě vystartovali do médií bez jakékoliv přípravy a pouze s domněnkami.

Bez důkazů, které ostatně, jak je známo lidem od fochu, se získávají velice nesnadno a určitě mezi ně nepatří jakékoliv odposlechy. To už známe z jiných kauz, kdy je 90 % detektivní práce zaměřeno jen a pouze na odposlechy a sledovačky. Hmatatelné důkazy vždy chybí — to je těch zbývajících 10 %. A právě ty jsou nejvíce důležitými indiciemi u soudu.

Na tohle páni plukovníci vždy dojeli. Snaží se z odposlechů vydedukovat něco, co si možná myslí jen oni nebo si to tak vykreslí a předloží to jako důkaz. Každý operativec nebo agent v terénu ví, že telefonní nebo prostorový odposlech je jen vodítkem, nikoliv důkazem. Skuteční zločinci NIKDY v telefonu nebo při schůzkách neříkají jasně svoje úmysly, vše je v hantýrce nebo v kódech a velké kšefty se po telefonu prostě nedomlouvají.

Jen HLOUPÍ zločinci mluví na plnou hubu, proto skončí v base! Potom ale policisté tápají a hledají pojítka nebo dedukují a vytvoří často nesmyslné argumentace, doufajíc, že jim to u SZ nebo u soudu zbaští. No, někdy jim to fakt obě instituce zbaští…

Takže k čemu byla dnešní šou v Poslanecké sněmovně? Dvě hodiny zbytečných keců, Šlachta s Ištvánem tam seděli jako zbytečný hmyz, který každý přehlížel a diskuze byla jen snůška politických keců a naprostých blbostí. Poslanci Parlamentu ČR se ukázali opět jako zcela zbyteční pro tuto společnost, hájící jen zájmy svých partají, nic víc!

Jestli to někomu nedošlo, tak šlo jen o jedno: Šlachta, ať je to jakkoliv schopný nebo i neschopný detektiv, je nahraditelný a v tuto chvíli zbytečný, Ištván už nemá jakoukoliv moc a de facto, cokoliv dozoroval, to se zbortilo, poslanci tzv. tradičních stran udělají vše pro to, aby se jakékoliv vyšetřování zločinů partají stoplo a zametlo pod koberec, poslanci tzv. opozice jdou ruka v ruku s vládnoucí koalicí (a je jasné proč!) a poslanci mezi tímto spektrem, ta více menší než menšina nezmůžou nic, jakkoliv by se rozkrájeli.

Není to žádná patová situace, je to realita, která tady funguje už od roku 1990 — kdy se nachystalo rozsáhlé rozkradení republiky!!! Kdo tohle nepochopil v roce 1992 (kdy to všechno oficiálně začalo — to mohutné rozkrádání!), kdy bylo jasné, kdo tady vládne a kdo zemi systematicky rozkrade a pomocí voleb bude rozkrádat a plundrovat dál, tak je naivka, který si myslí, že jakékoliv volby něco změní.

Říká se, že kdyby volby mohly něco změnit, tak je už dávno zakážou! A proto obecný lid vždy naletí slibům politiků, i když už přes dvacet pět let ví, že sliby se neplní a že kdokoliv se dostane k moci, tak krade! A přesto poslušně chodí k volbám a hážou hlas do urny partajím, které kradou čím dál víc (protože jim to lid svěřil!), čím dál víc ubírají svobodu občanům (ale jim nakukají, že to je pro jejich dobro!) a vydávají čím dál víc zákonů, které zavádějí kontrolu všeho, včetně cenzury a trestání svobody projevu.

A lidi jim přesto věří a znovu se nechají zblbnout falší a podvodem! Kde se v lidech bere ta zaslepenost a odevzdanost? Není to spíše lenost a pohodlnost? Nadávají v hospodě u piva, nadávají doma u telky s lahváčem, ale vyjít do ulic se bojí? Zbabělost??? Až takhle jsme to dotáhli, že jen ze slabosti, pohodlí, lenosti a zbabělosti radši držíme hubu a jdeme s proudem???

Takže na závěr: Dnešní jednání poslanců byl záměr, aby nevylezly na světlo boží zločiny ČSSD, ODS a TOP09, nic víc a nic míň! Šlachta odchází a politici těch velkých partají mu vzkazují: „Děkujeme, odejděte a už se nevracejte!“ Mafie ve vládnoucích i opozičních partajích se zbavíme jedině tím, že je zakážeme a odstřihneme je od moci a penězovodů!

Píše na svých stránkách Marp


Pozn. red.: Podle nových zpráv má Šlachta v brzké době opustit svou pozici a nastoupit do čela Celní správy (která podléhá Babišovi). Peckááá!

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 502 × | Prestiž Q1: 4,62

+1 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top