Štítky článku: •  

Zaklady občanske poslušnosti: EET je totalitni svinstvo

Občanska poslušnost neznamena, že je člověk poslušny jak ovca. Pravě naopak. Občanska poslušnost znamena, že když člověk vidi svinstvo, tak se temu pokusi zabranit.

Enem aby věděli, že my nezapominame:

Předvolební program ANO (rok 2013):

„Maximálně snížíme administrativní zátěž pro podnikatele. Budeme se přitom inspirovat zkušeností lídrů v této oblasti, například Nizozemskem.“

Prohlášení vlády (únor 2014):

„Vláda podpoří rozvoj malého a středního podnikání, které stále představuje nevyužitou rezervu růstu a zaměstnanosti. Za důležité považujeme také maximální snižování administrativní zátěže pro podnikatele.“

Bla, bla bla… Marxistycke kecy multykulturni vlady, kera v době rustu zadlužuje zem o dalši stovky miliard a v naprostem rozporu s předvolebnimi sliby likviduje živnostniky.

Nic jineho za tim neni, než totalitni kontrola totalitniho statu. Nejsou za tim ani uspory, ani lepši vyběr dani, ani ferove podminky pro všecky. Soudce Nejvyššího správního soudu Karel Šimek prohlasil: „společnost a ekonomika nemohou být postaveny na kasárenské logice strachu.“ Přesně toto se ale chysta. Kdo se totiž živi sam, ten je potencijalně nebezpečny.

Z pruzkumu provedeneho v tomto měsicu vyplyva, že 16 % hospod ke konci roku skonči, pokud bude EET zavedeno, dalšich 60 % zvedne ceny. Rušit se budu hlavně knajpy v malych vesnicach. Hlupak si řekne: jen ať skonči, stejně se tam kradlo. Kdo je poctivy, nema s tym problem.

Hlupak řikal to same, když se připravovaly zakony o egzekutorach: To je dobře, to je bič na ty podnikatelske svině, co se schovavaju před placenim dluhu. Dneska je to pravě ten hlupak, obyčejny človiček, keremu se beru baraky anebo plati statisice za zanedbatelne dluhy.

Hlupak řikal to same, když Minystr rozbitych silnic navyšoval pokuty za přestupky na desetitisicove častky: To je dobře, konečně budu postihovat ty hovada, co mě předjižďaju na dalnicach stopadesatku. Hovno. Dneska je to pravě ten obyčejny človiček, kereho system odira na kožu pomoci likvidačnich pokut.

A fčil hlupak řika: Konečně budu mět všeci stejne podminky! Jenže hlupak nevidi za roh. Stejne podminky maju všeci už fčil. Uplyne rok, a hlupak se bude divit: Jak je to možne, že v moji vesnici neni hospoda? Kam mam fčil chodit na pivo? Kam zmizela ta babka, kera na rohu prodavala zeleninu ze zahradky? Proč už se nerobi farmařske trhy? A čemu v moji knajpě Na rožku stoji desitka třicet korun a meničko sto? Čemu? Protože muj mily hlupaku voliš idyjoty, keři připravuju zakony, kere v konečnem dusledku zaplatiš pravě ty.

Je v tvojem zajmu EET? Neni.

Zvedne se vyběr daně? Zvedne, v prvnich měsicach a v prvnim roce, jak to ukazuje přiklad z Chorvatska. Pak klesne. Klesne, bo zmizi hospody, kere daně platily. Klesne, bo lidi, keři tam robili, pudu na pracak.

Je v tvojem zajmu, aby zmizely hospody, kramky, mali prodejci a živnostnici? Neni.

Je v tvojem zajmu živit tyto lidi z tvojich dani na pracaku? Neni.

Je v tvojem zajmu platit v hospodach vic peněz? Neni.

Tak kura proč to všecko ti marxistyčti multykulturni šašci ve vladě robi? Chcete vědět proč? Bo to su marxistyčti multykulturni šašci a vy ste je zvolili. Tak se nedivte.

Je z teho cesta ven? Je.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Poruba

Píše „dyjalektem razovitym“ na iDnesu Laďa Větva

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 377 × | Prestiž Q1: 5,68

+4 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top