Štítky článku: •  

Frau Merkel, toaleta je tady

Soudíce podle aktuálních vyjádření tuzemských politických celebrit, novým fetišem jednotné politiky EU se stává společná evropská armáda. Celé to ale působí, jako když pejsek s kočičkou vařili svůj proslavený dort. 

Jasně, na papíře to vypadá báječně: vezmu britské vojáky (jen tak na okraj, co teď po Brexitu?), promíchám je s francouzskými – mimochodem, podle analýzy NATO jde o jediné dvě opravdu bojeschopné armády v Evropě –, načež do toho přimíchám trochu toho Bundeswehru, okořením Italy (jak tomu bylo vždy v historii globálního válečnictví) a pak to celé podám evropskému světoobčanovi na tácku s kyselou okurkou.

Není žádným překvapením, že Bohoušek alias Slávek Sobotka, jemuž ještě teď usychají po návštěvě Angely Merkelové na pleši její výkaly, pištivou fistulí podpořil vznik společné evropské armády. Od tohoto kavárenského levičáka nelze očekávat nic smysluplnějšího. Pokud se však na celou problematiku podíváme optikou zdravého rozumu, nelze opomenout klasickou poučku, totiž, že sebesilnější řetěz je pouze tak silný, jak slabý je jeho nejslabší článek.

Pokud tedy vezmeme v potaz – podle výše uvedené oficiální analýzy NATO – aktuální bojeschopnost české armády, vychází nám, že by byla schopná ubránit několik okresů České republiky zhruba po dobu jednoho týdne. Což není mnoho, řečeno s klasikem Járou Cimrmanem. Bohouš jako smutná parodie na předsedu vlády suverénní země o tom buď neví, nebo to při svém blábolení pro idioty, kteří ho volí, ignoruje. Co je horší? Je to jedno: společná evropská armáda evidentně patří do palety žvástů kreténů, kteří buď z prostoty nebo spíše z vypočítavosti ignorují logické souvislosti.

Celé to poněkud zavání, avšak především vysílá jasný signál k veřejnosti: bere někdo v této zemi tragickou ČSSD v čele s momentálním klaunem vůbec vážně?

Píš na stránkách ExPost.info pan Vítězslav Dobeš

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 452 × | Prestiž Q1: 4,98

+2 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top