Štítky článku: •  

Feministky protestují proti dojení krav — je to prý šovinismus

Feminismus, alespoň jak já jej vnímám, je jedním z nástrojů New left, neboli neomarxistické levice, která se začíná roztahovat po celém světě jako mor. Samozřejmě, nejde jen o feministky. Jde o metodu nalezení nějaké skutečné, nebo domnělé menšiny a následný, až fanatický boj o její práva, která poškozují většinu zbylé společnosti. Viz problém bílého, heterosexuálního muže. [PeTaX]

Feministky v Barceloně protestovaly proti porušování (lidských?) práv skotu

Skupina feministek uspořádala v Barceloně protest na obranu práv krav. Feministky „dojemným“ způsobem představily proces dojení mléka z ženských prsou, který měl připomínat, že krávy jsou také matky. Skupina žen — jak to feministky mají ve zvyku — se oblékla velmi skromně a na prsa si upevnily hadice, imitující stroje na dojení. Spodní část břicha si natřely něčím, co asi mělo imitovat krev.

spanelske-kravy.jpg (26,748 kiB)
Španělské krávy
  • „NE mléčným výrobkům, NE využívání žen, konsumace mléčných produktů je šovinismus, krávy jsou našimi kamarády.“
  • „Nikdo o kravách neuvažuje jako o matkách.“
  • „Nikdo krávy nevnímá jako naše přátele.“

 — taková hesla zněla během demonstrace.

Před nějakým časem jsem v rádiu slyšel rozhovor s člověkem, který si založil sdružení či neziskovku (rozuměj — žil z toho) která bojovala za to, aby každý zubař na Slovensku musel ošetřit pacienta, který je nositelem viru HIV. Tehdy jsem pochopil, že stačí si vymyslet jakékoliv utopické „lidské“ právo, následně obvinit nějakou skupinu lidí z jeho porušování a následně je možné celkem slušně profitovat z boje za toto právo.

Můžeme také na Slovensku očekávat vznik neziskových organizací, které budou bojovat za práva matek-krav? Má EU granty i na takové nesmysly?

Původní zdroj: semanariolacomarca.com/…/animalistas-protestan-en-barcelona

Píše na slovenském Medzičas.sk pan Mariusz Malinowski


Pozn. red.: Navrhuji založit neziskovku za práva dětí, které nechtějí, aby jejich matky byly takové krávy, jako jsou ty tři na fotografii (a jim podobné …)

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 21 844 × | Prestiž Q1: 7,52

+6 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top