Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

       

Štítky článku:
Čtení tohoto článku zabere přibližně 2 min.

29. září — Den bílého heterosexuálního muže

Již počtvrté, 29. září, jsem den svých narozenin vyhlásil Dnem bílého heterosexuálního muže. Svůj „den“ má kde co a kde kdo, tak proč ne ve své podstatě obyčejný, nikde s holou zadnicí neexhibující bílý heterosexuál, který však má lví podíl na dnešní realitě, a to se všemi jejími klady i zápory.

Je však potřeba říci a zdůraznit, že klady, navzdory tvrzením a snahám o manipulaci tohoto faktu různými levicovými aktivisty, pokrokáři, socialisty, multikulturalisty a eurobudovateli všeho druhu, vrchovatě převažují.

nic.png (0,552 kiB)
Kde je bílý,
heterosexuální muž?

Právě výše zmínění se snaží normální bílé, naštěstí zatím ještě většinové evropské společnosti, které je bílý heterosexuál základní, nedílnou a přirozenou součástí, vnutit pocit jakési blíže nespecifikované viny a strachu z přihlášení se k tomu, co vybudovala a čeho dosáhla. Co je však nejdůležitější, tak to, že jsou zcela záměrně a důsledně likvidovány přirozené, hlavně židovsko-křesťanské hodnoty, na kterých byla naše společnost po staletí úspěšně stavěna.

Toho všeho by se měl bílý heterosexuál a jeho svět povinně vzdát ve prospěch různých multikulti skupin, agresivních nekřesťanských nájezdníků (imigrantů) a u nás jedné, dlouhodobě aktivisty ničené a díky tomu většinově nepřizpůsobivé, etnické skupiny.

Doufejme a hlavně udělejme vše proto, aby se tak nestalo. Výsledkem by byla stagnace, degenerace a rozpad naší společnosti, s pro nás a naše potomky děsivými důsledky.

Kdyby totiž nebyl bílý heterosexuální muž, nebyla by Evropa a celý svět takovými, jaké je známe.

Je krajně znepokojivé, že takovýto svátek doposud nebyl stanoven. Můžeme proto směle říci, že jeho vyhlášení byl ten dlouho očekávaný a nezbytný poslední kamínek do mozaiky multikulturalismu, i když se to nositelům této ve svých důsledcích katastrofické ideologie asi příliš líbit nebude.

Navzdory tomu by to již multikulturalisté, hustokrutopřísně sluníčkoví lidé a ostatní naivní, ale o to agresivnější budovatelé světlých zítřků měli vzít na vědomí a chytnout se za nos, že na to ve své mnohobarevné osvícenosti nepřišli sami.

Nyní si již mohou oddychnout, spát klidně, protože poslední krok byl učiněn a stavba dokončena. Tak pozvedněme číše a slavme!

Psal 29. 9. 2014 pan Petr Sedláček na serveru Ostrava-OnLine.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 557 × | Prestiž Q1: 5,97

+4 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

29. září — Den bílého heterosexuálního muže

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

top