Štítky článku: •  

Muslimské drzosti organizace UNESCO

Mezistátní organizace UNESCO schválila rezoluci, ve které pomíjí židovské vazby na Chrámovou horu a Zeď nářků v hlavním městě Izraele Jeruzalémě.

Již v roce 2011 tato mezistátní organizace schválila plné členství pro autonomní oblast Palestina. Může nás jen těšit, že Česká republika tehdy hlasovala proti.

Letos v dubnu UNESCO, které se zabývá také ochranou a rekonstrukcí památkových objektů a archeologických památek na světě, přijalo na žádost Palestinské autonomie rozhodnutí, že již nebude používat termín Chrámová hora (Temple Mount), ale mešita al-Aksá.

Nyní absurdní představení UNESCO pokračuje, a tato organizace přijala další rezoluci. Ta říká, že Izraelci nemají žádné vazby na Chrámovou horu a Zeď nářků. Text rezoluce na schůzce v Paříži podpořilo 24 zemí, šest jich hlasovalo proti, 26 zemí se zdrželo. Proti byly Spojené státy, Británie, Německo, Nizozemsko, Litva a Estonsko.

Když organizace UNESCO tvrdí, že Izrael nemá žádné vazby na Chrámovou horu a Zeď nářků, můžeme se v budoucnu dočkat rezoluce, že Čína nemá žádnou vazbu na Velkou čínskou zeď a Egypt nemá žádnou vazbu na pyramidy? Ne, to zřejmě ne, protože to není v zájmu neomarxistů ovládajících organizace, jako je UNESCO.

Ale můžeme se dočkat od UNESCO jiných věcí. V březnu 2011 vyšel v palestinském časopise pro mládež, sponzorovaném částečně organizací UNESCO článek, ve kterém palestinská dívka popsala Adolfa Hitlera jako jeden ze svých čtyř vzorů. A vzhledem k tomu, jak muslimové obecně obdivují Hitlera a jeho režim, můžeme se v blízkém budoucnu dočkat třeba i rezoluce UNESCO nebo jiné organizace OSN, že dnešní Masarykovo nábřeží v Praze se jmenuje „Reinhard Heydrich Ufer“.

Věřím, že v tom případě budeme Masarykovo nábřeží dál nazývat Masarykovým nábřežím a stejně tak jako Chrámovou horu v hlavním městě Izraele Jerusalem dál nazýváme Chrámovou horou a ne nějakou mešitou.

Píše pan Tomáš Holek na iFlusu

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 438 × | Prestiž Q1: 8,89

+12 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top