Štítky článku: •  

Dear comrade Bures

Aneb odpověď 45. prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa na dopis 12. předsedy Vlády České republiky Andreje Babiše.

Drahý příteli,

napsal jsi mi, že jsi premiérem Českého Agrofertu, což je prý země, o které mi víc řekne první manželka. Přiznám se Ti, brachu, nemám ani ponětí, kde ta Tvoje zemička leží. Jsem si ale skoro jistý, že do NATO přispíváte tak málo, že mi Vaše bezpečnost nestojí ani za jednu raketu vypálenou z ponorky.

Taky jsi psal, že jsi miliardář jako já. O tom tedy dost pochybuji, jelikož já to mám v doláčích, ty jeden vejtaho. Kromě toho fakt nemám rád, když se nějaký bastard z předměstí Moskvy přirovnává ke mně, ztělesnění amerického snu (táta sice na začátku trochu pomohl, ale jen maličko).

Nějak jsem nepochopil tu Tvoji poznámku, že chceš vystřídat toho Vašeho prezidenta a že potřebuješ na svoji stranu získat víc vidláků než on. To si jako opravdu myslíš, že Tě přiletím podpořit na Tvůj předvolební mítink do té prdele, kde žiješ? Matně si pamatuji, že mi po mém zvolení blahopřál nějaký Little Shepherd, ale někoho s takovým jménem bys měl porazit už z podstaty, ne?

Celá ta Vaše Evropa je tolik unavující! Mám radost, že ve Francii konečně vyhrála Marine Le Pen, ale to je jediná kladná emoce, kterou k Evropě cítím. Říkám to na rovinu, nejsem jako ta kráva Hillary, která to hrála na všechny strany a každému lhala podle toho, jak zrovna potřebovala.

Promiň, brácho, ale můj čas je teď hrozně drahý, takže musíš pochopit, že už Ti nikdy na žádný dopis neodepíšu. Ať se Ti daří, Bůh ochraňuj Ameriku!

Tvůj Donald

Napsal pan Vítězslav Dobeš, na serveru ExPost.info

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 452 × | Prestiž Q1: 6,24

+5 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top