Štítky článku: •  

UFO přistálo v ČR

Legendární fyzik Stephen Hawking vyslovil důrazné varování před tím, aby se lidstvo pokoušelo komunikovat, nebo se snad dokonce setkat s inteligentními mimozemskými tvory. Ti přitom podle něj velmi pravděpodobně skutečně existují.

„Čím jsem starší, tím více jsem přesvědčen, že ve vesmíru nejsme sami,“ řekl Hawking. A co by se stalo, kdybychom se s inteligentními mimozemšťany setkali? Ufoni by prý byli s velkou pravděpodobností natolik vyspělí, že by lidstvo vnímali podobně, jako my vnímáme bakterie.

Hawking sice patří mezi opravdové koryfeje světové fyziky, avšak — což lze omluvit snad jen malým významem tohoto státu — jaksi mu uniklo, že mimozemšťané již na Zemi přistáli, a to konkrétně v České republice. Naštěstí se k domorodému obyvatelstvu nechovají jako k bakteriím; k těmto tvorům přistupují mnohem velkoryseji, totiž jako k nevolníkům.

Tak například mimozemšťan označkovaný jako Bohuslav Sobotka. Když spustí svůj hlavní mikrofon zabudovaný v titanovém hrdle, během několika vteřin kolem sebe vytvoří elektromagnetický koridor, v němž dojde k nepřehlednému smíchání významů slov, hodnot a faktů, takže vše živé v dosahu sto padesáti metrů podlehne apatii, přičemž dochází taky k naprosté relativizaci Newtonových zákonů. Poté, co tento mimozemšťan konečně zmlkne, k plné obnově přirozeného klimatu nestačí ani čtyřiadvacet hodin. (Zajímavým poznatkem, k němuž dospěli vědci z pražské kavárny, je, že vliv Sobotky obzvlášť zhoubně působí na drobné parazity, jako jsou živnostníci a podobně neužitečná havěť.)

Další výrazný mimozemšťan používá občanské jméno Andrej Babiš. Kromě silného záření, kdy pomocí nanotechnologie proměňuje negativní energii v pocukrované koblihy, proslul zejména tím, jak dokázal popřít znění zákona o působení prověřených kádrů z tehdejší ČSSR v kapitalistické cizině: „Těleso katapultované na Západ je navždy obaleno ochrannou vrstvou vytvořenou prostřednictvím StB (silnoproudé těsnění bolševismu), i kdyby po 17. listopadu 1989 všichni svědci u soudu ztratili paměť.“

Kromě výše zmíněných mimozemšťanů působí aktuálně v ČR ještě několik dalších, jejichž akční rádius je však výrazně omezen. Patří mezi ně kupříkladu kompletní členstvo pozemské struktury s krycím názvem KDU-ČSL, v němž se vyskytují takzvaní agrární mimozemšťané pocházející ze Saturnu. Jejich nejvýraznější postavou je ufon s technickým kódem MArI-007-aN You-RECka, jehož schopnost symbiózy s ostatními „velkými“ mimozemšťany je záhadou moderní, takzvané obskurní fyziky.

Stephen Hawking by tedy udělal lépe, kdyby opustil pole teoretické fyziky a více se věnoval praxi. Mohl by pak společně s ostatními vědeckými kapacitami pořádně prozkoumat Českou mlhovinu, která se čím dál více stává černou dírou, v níž postupně mizí svoboda, podnikavost a touha po jakémkoli náznaku nezávislosti na mimozemšťanech.

Píše pan Vítězslav Dobeš na ExPost.info

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 554 × | Prestiž Q1: 5,12

+2 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top