Štítky článku: •  

Seznam totalitních šmejdů

S plným vědomím píšu, že jde o šmejdy a vohnouty, kteří nepochopili princip soukromého podnikání, soukromého majetku a svrchovaného práva s ním svobodně nakládat. V horším případě o fanatické idioty, kteří vědí nejlépe, jak má jiný člověk žít a co smí dělat. Zmrdy, kteří lží a podvodem získali moc a nyní ji zneužívají k agresi proti nemalé části společnosti, i té, která si je důvěřivě a naivně zvolila.

osvc-jude_n.jpg (30,949 kiB)
Cejch

Pochybuji, že voliči extremisticky levicové ČSSD kdy četli její volební program. Voliči proto-fašistického ANO jej ani číst nemohli, protože žádný neexistoval. Volební program „Ano, my to dokážeme“ je naprosto prázdná floskule, kterou lze naplnit libovolným obsahem.

Důsledky obojího jsou však zdrcující a hluboce amorální. Ani jedna z těchto stran neměla ve svém programu jasně stanoveno, že během několika dnů zcela rozdrtí soukromé podnikání, byť takové náznaky už bylo lze tušit.

Extrémní levici snad lze pochopit. Neomarxistické řádění po celém světě jí dává pocit dějinného vítězství, vlastní moci a hlavně vševědoucího kolektivistického vidění světa a řízení společnosti, jemuž je soukromé podnikání nesnesitelným akátovým trnem vraženým do oka. Nikdy se nesmířila s existencí podnikatelů, a byť jen náznaku kapitalismu, bytostně nenávidíce jedince, kteří její vtíravou, parazitickou existenci nepotřebují. Nenávidíce ty, kteří jsou nezávislí na státním přerozdělování, jen mlčky a trpně nesou na bedrech ke své vlastní škodě jeho váhu.

Pracovním nástrojem a cílem levicového běsnění je rozvrácení tržního hospodářství jeho vlastními nástroji. Cílem je zničení cenového systému používáním korumpujících dotací, které si platí nedobrovolně ti, jimž mají primárně uškodit. Ke stejnému cíli vede fanatické daňové dojení nejširších vrstev obyvatelstva pod vágním slibem zlepšení služeb státu, které ani nejsou nutně žádoucí, či jsou vysloveně škodlivé a urputné zakazování a nařizování sebemenší jemnosti, která ještě není sešněrována do svěrací kazajky zbytnělé moci státu a jeho osidel.

V tomto cíli si velmi rozumí s protagonistou one-man show Babišem, jehož jediným cílem je zničení nepohodlné konkurence a opanování veškeré ekonomické aktivity svým holdingem. A rukou společnou a nedílnou ženou společnost do režimu korporátního fašismu, kde ústředním držitelem a vykonavatelem moci je stále bobtnající státní byrokracie tupě a slepě vykonávající zákonnou i nezákonnou despocii nad plebsem.

Ale ať tak, nebo tak, poslanci (navíc s velmi slaboučkým mandátem) přijali zákon proti svobodě nakládat svobodně se soukromým majetkem. Jinými slovy udělali ze soukromých podnikatelů pouze dočasně trpěné správce národního majetku, vyvlastnili jim, svou neschopností chápat, co je soukromé, právo spravovat svůj majetek podle vlastního uvážení. Jsou to totalitáři nehrubšího zrna a náleží jim hluboké opovržení pro zneužití svěřené funkce k prosazování státní agrese a terorismu.

ČSSD
 František Adámek A Jaroslav Foldyna A Milan Chovanec A Jiří Petrů
A Pavel Antonín A Vlastimil Gabrhel A Jan Chvojka A Lukáš Pleticha
A Jiří Běhounek A Jan Hamáček A Igor Jakubčík A Pavel Ploc
A Marie Benešová A Pavel Havíř A Zuzana Kailová A Adam Rykala
A Jan Birke A Pavel Holík A Václav Klučka A Antonín Seďa
A Vlasta Bohdalová A Jaroslav Krákora A Petr Kořenek A Roman Sklenák
A Robin Böhnisch A Jan Mládek A Václav Votava A Bohuslav Sobotka
A Zdeněk Syblík A Dana Váhalová A Markéta Wernerová A Miroslava Strnadlová
A Ladislav Šincl A Roman Váňa A Jaroslav Zavadil A Václav Zemek
A Jeroným Tejc A Lubomír Toufar    
ANO
A Miloš Babiš A Jaroslav Faltýnek A Radka Maxová A Martin Sedlář
A Margita Balaštíková A Josef Hájek A Ladislav Okleštěk A Bronislav Schwarz
A Martina Berdychová A Jiří Holeček A Jana Pastuchová A Zdeněk Soukup
A Stanislav Berkovec A Bohuslav Chalupa A Stanislav Pfléger A Zuzana Šánová
A Richard Brabec A Miloslav Janulík A Ivan Pilný A Pavel Šrámek
A Milan Brázdil A David Kasal A Pavel Plzák A Karel Tureček
A Pavel Čihák A Martin Kolovratník A Jaroslava Pokorná Jermanová A Helena Válková
A Roman Kubíček A Martin Komárek A Roman Procházka A Pavel Volčík
A Radek Vondráček A Jiří Zlatuška A Karel Rais A Rostislav Vyzula
A Miloslava Rutová      
KSČM
A Alexander Černý A Vladimír Koníček A Alena Nohavová A Marta Semelová
A Miroslav Grebeníček A Stanislav Mackovík A Josef Zahradníček A Jiří Valenta
A Stanislav Grospič A Soňa Marková A Miroslav Opálka A Josef Šenfeld
A Milada Halíková      
TOP09
 Markéta Adamová A Leoš Heger A Rom Kostřica A Nina Nováková
A Zdeněk Bezecný A Václav Horáček A Jiří Koubek A Herbert Pavera
A Jan Farský A Helena Langšádlová A Věra Kovářová A Gabriela Pecková
A Martin Plíšek A Jiří Skalický A Marek Ženíšek A František Vácha
A Anna Putnová      
KDU-ČSL
 Jan Bartošek A Daniel Herman A Jiří Junek A Jiří Mihola
A Ondřej Benešík A Jaroslav Klaška A Marian Jurečka A Josef Uhlík
A Ivan Gabal A Vít Kaňkovský    
Úsvit
A Jiří Štětina      
Nezařazení
A Karel Pražák A Kristýna Zelienková    

Všichni tito si myslí, že soukromý majetek opět patří všem, neumí rozeznat právo od nepráva, nebo jsou zaslepeni obecným fanatismem páchání domnělého dobra přes mrtvoly.

Těmto všem vzkazuji, že podnikatelé neposkytují žádnou veřejnou službu, jak rádi tvrdíte. Veřejná totiž může být tak maximálně pastvina, která nemá konkrétního vlastníka (a víme ze zkušenosti, jak to s ní dopadne). Soukromý vlastník vykonává soukromou službu svým spoluobčanům a to na základě dobrovolného uzavírání obchodní smlouvy. Bez násilí. Nikoho nenutí jeho službu kupovat a nikdo nesmí být tak smělý, aby jej nutil poskytovat službu, kterou nechce.

Jen totalitáři se povyšují nad svobodu jiných, TOTALITÁŘI! Tyto šmejdy je třeba zbavit moci. Urychleně! Všimnete si vůbec, že zase žijete v totalitě?

PeTaX

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 112 × | Prestiž Q1: 13,30

+25 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top