Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

       

Štítky článku:
Čtení tohoto článku zabere přibližně 5 min.

Demontáž Baracka Husseina Obamy — 8

Kdykoliv jsem se před svými neamerickými přáteli rozpovídal o Obamovi, jeho mysteriózní minulostí, reakcí byl zejména nikoliv podiv nad jeho počínáním, ale nad nedostatkem americké kuráže zareagovat a celou tuto nehoráznost zdemolovat.

Nikdo ze známých osobností se neozval — ani senátor John McCain, jeho neúspěšný konkurent v prezidentských volbách roku 2008, o jehož osobní odvaze po mnohaletém utrpení v zajetí ve Vietnamu přece nikdo by nemohl pochybovat. Ale ani on se neozval, ačkoliv o Obamových nehoráznostech určitě věděl. Vždyť stačilo zalistovat v informačních materiálech (promotional booklet, 36 stran) Obamova literárního zdroje Acton&Dystel, včetně jeho narození v keňské Mombase. To on autor potvrzoval až do roku 2007, když se ze zřetelných důvodů pozměnil v Honolulu porozeného v dáli mnoha tisíc mil.

Proč tolik okolní hluchoty a slepoty? Zejména ve Washingtonu jsem se přeptával a vesměs se dozvídal vysvětlení, že cena za snadno dosažitelnou pravdu byla příliš vysoká — černošské povstání, neplatnost smluv, mezinárodních dohod s Obamovým podpisem, politický chaos, ekonomický kolaps.

Za nebetyčnou ironii pokládám skutečnost, že za tyto americké potomky bývalé britské kolonie s pravdou musel vyrukovat anglický šlechtic lord Christopher Monckton, The Third Viscount of Brenchley, a Hereditary Peer, politický poradce Margaret Thatcherové, předsedkyně vlády Britského společenství.

Lordova slova: „Obama prokazatelně falšoval svůj rodný list. Došlo ke spáchání padělku. Takoví podvodníci patří za mříže. A tam patří všichni ve vysokých funkcích, kteří vědí, že Obamův rodný list je falzifikát, a přitom vědomě tvrdohlavě (sullenly) s tím naprosto nic nemíní udělat. V Británii kdyby premiér dal na svůj web padělaný dokument, media by se do něj nemilosrdně pustila, než by byl v hanbě donucen dát originál dokladu k dispozici nezávislému soudnímu přezkoumání. Ne však v Americe těchto dní. Zeptal jsem se významného republikánského právníka na jeho názor. Zareagoval hystericky a řekl: ‚Téhle věci se nedotkni. Zničil by sis reputaci.‘“

Další lordova slova: „Mluvil jsem s mnoha významnými Američany o této shoddy („chatrné, podřadné, zmetkové“) záležitosti. Téměř bez výjimky se všichni ztotožňovali s názorem mého přítele, republikánského právníka, že ústava se přežila (had its day), vybledla, uvadla.“

Končil s předpovědí svým republikánským přátelům, že jednoho dne budou trpce litovat. „Ústavu jste měli dodržet. Vy jste ji zradili. Nejen vy, ale celý národ draze doplatí za zradu vaší nečinností spáchanou.“

Jak se dalo a věru muselo předpokládat, všechny významné americké sdělovací prostředky se o zámořském šťouralovi ani slovem nezmínily.

Takto angažující šlechtic se musel vypořádávat s notnými výdaji — pořádný obnos desetitisíců dolarů. Před sebou tu mám dvě dvoustránkové přílohy z The Washington Times (29. 10. 2012). Jedna s výzvou IS THE PRESIDENT THE PRESIDENT? DO THE MATH. SEE THE LOGIC. Následuje dopis Obamovi adresovaný, s detailní prezentací nehorázných tvrzení a omylů falešného rodného listu.

Druhé dvoustránkové lordovo sdělení je adresováno první americké dámě — Michelle Obamové. Je to jeho nabídka 64 000 dolarů pro její charitativní účely za ochotu, aby přemluvila jednak svého manžela a jednak stát Havaj, aby dovolili odborníkům šerifa Joe Arpaia si ověřit obsah prozatím nedosažitelných dokumentů týkajících se onoho mysteriózního srpnového porodu 1961. Lord poskytuje matematická vysvětlování, se závěrem odhadu pravděpodobnosti, která vychází jako 1 k 75 sextilionu — 0. následuje 21 nul plus 1.

Šarlatán Al Sharpton byl pozván do Bílého domu víc než sedmdesátkrát. Lord Monckton ani jednou. Však ani k pohřbu Margaret Thatherové se americký prezident neobtěžoval dostavit.

 

Posbíral jsem nejedno oznámení, které se občas objevovalo v týdeníku The Washington Times, zdaleka míň čteného a vlivného než deník The Washington Post, numero uno hlas panujícího amerického establishmentu. Zde před sebou mám dvoustránkové oznámení s titulkem OBAMA’S BIRTH CERTIFICATE, následováno zvětšenou verzí Certificate of Live Birth, vydanou státem Havaj, s detailním vysvětlením fušerského výkonu této forgery, s datem19. listopadu 2012.

Z dob pozdějších, až do července 2013, tu mám rovněž dvoustránková, za mnoho peněz uveřejněná oznámení s portrétem hlavního vyšetřovatele Mike Zullo, který se skupinou spolupracovníků, z pověření šerifa Joe Arpaio v Arizoně, se šest měsíců věnoval rozboru materiálů, poskytnutých Bílým domem. S jednoznačným závěrem, že CRIMES HAVE BEEN COMMITTED. Na vydání s datem 29. 7. 2013 dominují palcové titulky, s příslušnou fotografickou dokumentací, jak že si Obama na sebe tímto způsobem pořídil pořádný problém, jistěže již známý nejednomu členu Kongresu. (SOME in CONGRESS already know the truth.) Aby známo být nemělo! Chyběli ale gerojové, ochotní se ozvat a svou kariéru tuze riskovat.

Probírám se řadou jednostránkových oznámení z téhož zdroje The Washungton Times, z roku 2012, s fotodokumentací:

  • Forgery neboli padělek rodného listu.
  • Forgery neboli padělek Obamovy Selective Service Draft Registration Form
  • WANTED neboli zatykač, který vydal Sheriff Joe’s Cold Case Posse

Nejvíc kurážných jednostránkových oznámení, mnou získaných, zdobil podpis L. R. Halsted. Zamířil jsem ke Googlu seznámit se s totožností tak hrdinského sebevraha.

Nepříliš jsem pořídil. Místo jména jsem se seznamoval s označením „112th Congress Reform of Social Security“ a též s „L. R. Halsted Press, division of John Wiley“.

Pořádné množství peněz muselo stát zveřejnění takových požadavků:

  • ACCORDING TO U. S. CONSTITUTION, OBAMA CANNOT BE PRESIDENT
  • ABOUT THE BIRTH CERTIFICATE THAT WASN’T
  • CRIME AND THE DEMOCRATIC PARTY
  • WE MUST ARREST OBAMA
  • SEEING OBAMA AS PUBLIC ENEMY NUMBER ONE

 

Šlechtic z bývalé mateřské země odhadoval situaci za závažnější, než byla aféra Watergate, jež vedla k první a dosud i poslední rezignaci prezidenta (Nixon), a teď by zanechala tuto část svobodného světa bez vůdčího vedení („leaving the free world leaderless at a time of great financial uncertainty). Řešením by bylo odstranit Obamu jedinou možnou cestou — impeachment dle 25. dodatku americké ústavy.

Už jsem se zmínil o důvodech, proč mocní muži Ameriky nepovstanou a s tím zmetkem pořádně zametou: přece nebezpečí černošského vzbouření až povstání, politický, finanční, hospodářský kolaps — takovou cenu přece američtí patrioti nebudou riskovat. To všechno šlechtic Monckton of Brenchley věděl, aniž by mohl pořádně se poděsit z dopadu slovíčka RASISMUS.

Z toho v Americe přece jde děs. Připomeňme si varování bývalého prezidenta, bělocha Cartera, že jakákoliv kritika Obamy čpí rasismem. Hřích a obvinění hrůzostrašné. Neznám nikoho, kdo by něco tak sebevražedného byl ochoten riskovat.

Téměř veškerá dokumentace týkající se Obamova dřívějšího života — ze škol, jeho vzdělávání a počínání — zůstala zapečetěná, nedosažitelná. Například až do ledna 2009 na webových stránkách Obamy uváděn byl Queens Hospital v Honolulu jako místo jeho narození. Reportéři z bostonských novin, z The New York Times a mnohých dalších adres se pustili do pátrání toto si ověřit, a nic takového se nikomu nepodařilo.

We Know More About Jesus’s Birth Than Obama’s“ byl titulek textu v solidní publikaci American Thinker (25. 12. 2011, autor Jack Cashill). O Ježíšově životě toho víme víc.

Píše z Emeriky pan Ota Ulč

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 274 × | Prestiž Q1: 6,61

+7 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Demontáž Baracka Husseina Obamy — 8

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

top